<<<1 - 11 з 2151>>>


29 Березня 2017 16:06Соціальна реклама

29 Березня 2017 16:02Подія

Районна державна адміністрація та районна рада долучились до благодійної Акції «Серце до серця»

У Борзнянському районі розпочався збір коштів для дітей з вадами зору в рамках ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка проходить під гаслом «Я хочу бачити життя» та має на меті закупівлю медичного обладнання для офтальмологічного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Сьогодні волонтери відвідали районну державну адміністрацію та районну раду, очільники яких разом з колективами активно долучились до проведення Акції та внесли свою часточку у спільну добру справу.

За інформацією відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації

29 Березня 2017 15:38Інформування

1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки»

За програмою «Доступні ліки» пацієнти зможуть отримувати ліки відсерцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астмибезкоштовно або з незначною доплатою.

Що потрібно знати про цю програму

1. Як отримати безкоштовні ліки?

Зверніться до лікаря та отримайтеправильновиписаний рецепт.

Завітайте до аптеки з позначкою «Доступні ліки».

Отримайте ліки безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом.

Вартість ліків повністю або частково оплачує держава.

2. Коли

29 Березня 2017 09:19Подія

Біля Кинашівки посадили незвичні дерева

Незвичні лісові красуні віднедавна посаджено біля Кинашівки. Поруч із традиційними вільхами та березами, ліщиною та берестом, своє коріння пустили дуб звичаний, ялина колюча та модрина європейська. Подбали про це працівники ДП «Борзнянський райагролісгосп», який очолює досвідчений фахівець, заслужений працівник лісового господарства Леонід Стахорський.

Разом із керівником господарства висаджували дерева директор КП «Чернігівоблагролісгосп» Олександр Ярмоленко зі своїми підлеглими Олександром Безюком та Святославом Кулибою. Долучилися до планової посадки лісу працівники райдержадміністрації та газети «Вісті Борзнянщини».

– Взяти участь у цій потрібній

27 Березня 2017 15:16Інформування

Роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій

Відповідно до Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10 червня 2016 року №2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», з 01 січня 2017 року розпочався другий етап подачі суб’єктами декларування декларацій осіб, уповноваженими на виконання  функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 01 квітня 2017 року.

З метою налагодження ефективної співпраці у сфері формування і реалізації державної антикорупційної політики в Україні просимо розмістити на ваших сайтах наступні інформаційно-довідкові матеріали щодо заповнення

23 Березня 2017 15:27Подія

Розпочалась Благодійна Акція «Серце до серця»

Вчора 22 березня голова районної державної адміністрації Віра Проскура провела засідання організаційного комітету по проведенню в районі ХІІ Всеукраїнської благодійної Акції «Серце до серця», яка проходить із 9 березня по 9 квітня 2017 року з метою допомоги дітям з вадами зору.

Члени оргкомітету заслухали інформацію про Акцію та обговорили основні організаційні питання.

Збір коштів здійснюється виключно волонтерами (в нашому районі – це студенти державного сільськогосподарського технікуму) у спеціальні опломбовані скриньки. Було вирішено, що 28-29 березня вони відвідають райдержадміністрацію та районну раду,

23 Березня 2017 11:58Подія

Змагалися інтелектуали

Вчора, 22 березня, в приміщенні Борзнянської гімназії ім.П.Куліша був проведений розіграш відкритого кубку з гри «Що? Де? Коли?» серед інтелектуальної молоді району, організований відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районною газетою «Вісті Борзнянщини», за підтримки Народного Депутата України Валерія Давиденка.

За кубок змагалися 7 команд:

- «RV» - Борзнянський держсільгосптехнікум;

- «Новачки» - Берестовецька ЗОШ І-ІІІ ст.;

- «Ерудит» - Оленівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

- «Олімп» - Борзнянська ЗОШ – інтернат І-ІІІ ст.;

- «Інсайт» - гімназія ім.П.Куліша;

- «Лідери» та «Інакодумці» Борзнянської ЗОШ

22 Березня 2017 15:57Соціальна реклама

Тарифна децентралізація

21 Березня 2017 10:29Подія

Волонтерський Потяг Єднання зустріли на Борзнянщині

20 березня Борзнянщина зустрічала біля Меморіалу пам’яті Героїв Крут у с.Пам’ятне учасників акції 5-й Потяг Єднання України «Труханівська Січ» Учасники акції - 260 пасажирів – волонтери, студенти, старшокласники, громадські діячі та військові – мандрують країною з метою пропаганди національної єдності.

Біля меморіалу відбулась урочиста програма, покладання квітів та молебень за загиблими в бою під Крутами. Участь у заході взяли перший заступник голови Борзнянської райдержадміністрації Віктор Бондаренко, працівники райдержадміністрації та учні Хорошеозерської школи.

Завершився урочистий мітинг молодіжним патріотичним флешмобом по розгортанню

20 Березня 2017 14:34Інформування

Стартує І тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

З метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців проводиться щорічний Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець".

Конкурс проводиться в три тури:

І тур проводиться на районному рівні;

ІІ тур проводиться на обласному рівні;

ІІІ тур проводиться на Всеукраїнському рівні.

Головою Борзнянської районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 16.03.2017 року №35-к "Про проведення в Борзнянській районній державній адміністрації

17 Березня 2017 16:15Подія

Засідання комісії з вирішення питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій

17 березня голова районної державної адміністрації Віра Проскура провела засідання комісії з вирішення питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій, державних соціальних допомог та пільг за фактичним місцем проживання.

Під час засідання розглянуто 34 справи щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 48 справ з питань надання громадянам житлових субсидій та 1 справа щодо призначення пільг учаснику бойових дій за фактичним місцем проживання.

За результатами розгляду за всіма справами прийняті позитивні рішення.

<<<1 - 11 з 2151>>>