<<<1 - 11 з 2713>>>


20 Вересня 2018 15:56Подія

Обговорили питання осіннього призову

Відповідно до Указу Президента України №274/2018 від 10.09.2018 року строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році були змінені. Так, тепер осінній призов буде тривати з 1 жовтня по 31 грудня.
Сьогодні голова районної державної адміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко спільно з районним військовим комісаром Володимиром Кондратенком провели нараду по вирішенню питання осіннього призову громадян на строкову військову службу в Збройних силах України.
В нараді взяли участь голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, начальник Борзнянського відділення поліції Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області.
Про результати призивної комісії станом на 19 вересня 2018 року перед присутніми прозвітував військовий комісар. Доповів,

20 Вересня 2018 14:27Подія

Вручили перший «пакунок малюка»

З 19 вересня до Борзнянщини почали надходити перші «пакунки малюка» для передачі породіллям. Це безповоротна адресна соціальна допомога, що видається один раз на кожну дитину. Перелік дитячих товарів загальною вартістю до п’яти тисяч гривень для комплектування «пакунка малюка» визначений наказом Міністерства соціальної політики України. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 512 проект стартував з 1 вересня.
Сьогодні голова районної державної адміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко привітали з народженням сина та вперше вручили «Пакунок малюка» директору Борзнянського районного радіомовлення Ірині Плющ, яка нещодавно

20 Вересня 2018 14:13Подія

Відбулось спільне засідання колегії районної державної адміністрації та президії районної ради

20 вересня голова районної державної адміністрації Віра Проскура разом з головою районної ради Віктором Горбащенком провела спільне розширене засідання колегії районної державної адміністрації та президії районної ради. Також були запрошені голови об’єднаних територіальних громад: Височанської – Любов Норикова, Комарівської – Юрій Кантур, Плисківської – Марина Вірко.
Крім членів колегії та президії районної ради на засіданні були присутні керівники житлово-комунального господарства, закладів соціальної сфери, установ та організацій, міський та сільські голови, представники засобів масової інформації району.
На засіданні були розглянуті наступні питання: про готовність об’єктів паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства

18 Вересня 2018 17:41Подія

Відкрито Борзнянський інклюзивно-ресурсний центр

Сьогодні голова районної державної адміністрації Віра Проскура, начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Микола Конопацький, голова районної ради Віктор Горбащенко, завідувач сектору освіти райдержадміністрації Ірина Кошленко, батьки, учні, педагоги взяли участь в урочистому відкритті Борзнянського інклюзивно-ресурсного центру, що розташований у приміщенні Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Х. Алчевської. Центр створений на виконання постанови КМУ № 545 від 12.07.2017 року та рішення 13 сесії 7 скликання Борзнянської районної ради № 280-ХІІІ/ІІ від 21.12.2018 року для забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. Мета його – здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення

17 Вересня 2018 16:27Актуально

Уряд представив бюджет розбудови країни

Кабінет Міністрів України виконав вимоги Бюджетного кодексу, за якими проект бюджету на наступний рік має бути поданий в Парламент до 15 вересня. 14 вересня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував документ на засіданні Уряду, після чого проект головного кошторису країни був переданий до Верховної Ради.

Збалансований бюджет

Уряд запланував стабільне зростання вітчизняної економіки. За два роки номінальний ВВП зросте майже на 1 трильйон гривень. Наступного року інфляція має зменшитися з 9,9% запланованих на цей рік до 7,4%. Доходи Держбюджету-2019 сягнуть майже 1,3 трильйона гривень.
Одним із

17 Вересня 2018 12:56Подія

Привітали рятівників району з професійним святом

17 вересня з нагоди відзначення Дня рятівника голова районної державної адміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко привітали працівників Борзнянського районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області з професійним святом.
«Ваша професія по праву належить до найблагородніших та найвідповідальніших, оскільки пов’язана з безпекою життя та здоров’я людей. Девіз вашої служби «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» – засвідчує жертовність та гуманність вашої справи», – зазначила Віра Проскура.
За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток цивільного захисту населення, ліквідації наслідків надзвичайних

17 Вересня 2018 09:04Привітання

Шановні рятівники!

Щиро вітаю рятівників, працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!
Ця професія по праву належить до найблагородніших та найвідповідальніших, оскільки пов’язана з безпекою життя та охороною здоров’я людей.
Девіз вашої служби «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» засвічує жертовність та гуманність вашої професії. Ви – справжні герої нашого часу. Спасибі вам за відданість та готовність боротися з незваним лихом.
Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, усіх життєвих благ та якомога менше тривожних викликів. Нехай мир та злагода панують у ваших оселях, а негаразди обходять стороною.

Голова районної

16 Вересня 2018 08:54Привітання

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Борзнянського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників лісу!
Працівники лісової галузі у щоденних буднях нелегкою кропіткою працею зберігають і примножують ліси Борзнянщини, впевнено освоюють нові методи господарювання, продовжуючи справу багатьох поколінь лісівників, цілеспрямовано працюють над виконанням заходів по догляду за лісами, охороні їх від пожеж та незаконних вирубок.
Руками лісівників щороку створюються сотні гектарів нових насаджень, тим самим підвищується екологічний, ресурсний, економічний та соціальний потенціал «зеленого багатства» нашого району.
Дякуючи особисто кожному за невтомність і самовідданість своїй справі, бажаю вам професійної наснаги та нових досягнень, міцного здоров’я,

15 Вересня 2018 06:37Привітання

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Прийміть найщиріші привітання та побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника! Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян.
Впевнена, що фармацевтичний ринок завдяки вашому професіоналізму, цілеспрямованості та відданості справі буде й надалі неухильно розвиватись, забезпечуючи галузь охорони здоров’я якісними та доступними ліками.
Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, невичерпних життєвих сил, професійного вдосконалення та оптимізму.

Голова районної
державної адміністрації

Віра Проскура

14 Вересня 2018 16:38Подія

Привітали працівників лісового господарства району

14 вересня, напередодні Дня працівника лісу, голова районної державної адміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко привітали колектив державного підприємства «Борзнянське лісове господарство» з професійним святом.
«Ви щоденною нелегкою працею зберігаєте й примножуєте ліси Борзнянщини, впевнено освоюєте нові методи господарювання, працюєте над виконанням заходів по догляду за лісами, охороняєте їх від пожеж та незаконних вирубок, продовжуєте справу багатьох поколінь», – зазначила Віра Проскура.
Також зі словами вдячності та найкращими побажаннями до присутніх звернувся голова районної ради Віктор Горбащенко.
За сумлінне виконання службових обов’язків, значний особистий внесок

14 Вересня 2018 14:42Подія

Валерій Давиденко відвідав Борзнянщину

Сьогодні, 14 вересня, народний депутат України Валерій Давиденко з робочим візитом завітав до Комарівської об’єднаної територіальної громади. Спільно з керівництвом району та громади відвідав заклади освіти. Кожній відвіданій школі Валерій Давиденко презентував ноутбуки, інтерактивні дошки, проектори та солодощі.
Директори шкіл дякували народному депутату за фінансову допомогу та підтримку розвитку об’єднаної територіальної громади, впровадження проекту «Нова українська школа», забезпечення учнів, а особливо першокласників, усім необхідним, адже вони наше майбутнє.
Всі учасники зустрічі були задоволені від приємного спілкування, адже позитивні емоції переповнювали кожного.

<<<1 - 11 з 2713>>>