<<<1 - 11 з 2523>>>


25 Квітня 2018 16:38Подія

Провели оргкомітет

25 квітня голова районної державної адміністрації Віра Проскура провела засідання організаційного комітету із підготовки та проведення у 2018 році заходів із відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Учасники засідання обговорили стан підготовки до проведення заходів, які заплановані на 8-9 травня. Було напрацьовано певні заходи, які проводитимуться у районі протягом квітня – травня: тематичні виставки та уроки пам’яті, засідання круглих столів, зустрічі та відвідування ветеранів війни, покладання квітів до пам'ятників, пам’ятних знаків, могил загиблих воїнів в населених пунктах району.
Під час обговорення

25 Квітня 2018 16:32Подія

Уряд визначив план дій з реалізації Стратегії комунікації у сфері євроінтеграції

Сьогодні КМУ затвердив План заходів на поточний рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки.
Рішення Кабміну на своїй сторінці Facebook коментує віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе:
«Це важливий крок у промотуванні реформ пов’язаних із євроінтеграцією.
Що зміниться:
- вперше запроваджуємо механізм соціологічних зрізів поінформованості населення України про зусилля уряду щодо європейської інтеграції України,
- протягом останніх років майже виключно інформаційні кампанії у цій царині здійснювалися коштом іноземних партнерів. І, хоча були проведені деякі реально успішні кампанії, часто ми стикалися з тим,

24 Квітня 2018 12:33Подія

Розмова про пожежі в екосистемі: природа залежна від свідомості людей

З початку квітня на території області зареєстровано понад 210 загорянь сухої рослинності на загальній площі майже 350 гектарів. Дві пожежі виникло у лісових масивах. Внаслідок цих спалахів 44 рази горіло у приватному житловому секторі громадян. Головна причина – людський фактор.
Про боротьбу з вогнем та людською недбалістю говорили вчора на брифінгу в облдержадміністрації начальник Управління ДСНС України в області Роман Гордовий; начальник Державної екологічної інспекції в області Леонід Бурковський; начальник відділу лісового господарства обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Марахонько; заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області Олег Флюгерт.
Як зазначали

23 Квітня 2018 16:39Подія

Питання вирішили спільно

Сьогодні, 23 квітня, голова районної державної адміністрації Віра Проскура провела нараду по питанню фінансування, погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам загальноосвітніх шкіл, закладів та установ, які знаходяться на території Височанської об’єднаної територіальної громади, а також оплати за енергоносії.
Нарада відбулася за участю голови районної ради Віктора Горбащенка, виконавчого директора Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірини Грозенко, начальника фінансового управління райдержадміністрації Антоніни Торосян, начальника відділу освіти Ірини Кошленко, голови Височанської

23 Квітня 2018 11:05Актуально

Глава Уряду: Ми відновлюємо дороги, які не будувалися десятиліттями

Масштабна програма відновлення доріг в Україні, яка стартувала 2 роки тому, передбачає будівництво нових автошляхів, а також відновлення доріг, які були побудовані десятки років тому і з тих пір не ремонтувалися. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з регіональними ЗМІ.
Він підкреслив, що ямковий ремонт, який сьогодні широко ведеться на дорогах, – це не оновлення збудованих рік тому доріг. Нові дороги, в більшості, «перезимували» достойно, запевнив Глава Уряду.
«Якщо ви їдете по нових дорогах, це і є дороги Уряду Гройсмана, побудовані в рамках нашої програми, – сказав

20 Квітня 2018 12:34Подія

У Борзні змагались юні патріоти

Сьогодні, 20 квітня, в Борзні пройшла традиційна районна Спартакіада серед допризовної та призовної молоді «Я – патріот», присвячена 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У змаганнях взяло участь 18 команд навчальних закладів району.
Відкриваючі захід, голова районної державної адміністрації Віра Проскура у своєму виступі наголосила на важливості проведення таких патріотичних заходів у цей непростий час, який переживає зараз наша держава.
«Патріотизм, любов до України, самовідданість, готовність стати на захист незалежності та суверенітету своєї держави, згуртованість, фізична вправність та витривалість – це ті, якості, які формують майбутнього

19 Квітня 2018 15:44Подія

Засідання «круглого столу» з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 19 квітня, голова районної державної адміністрації Віра Проскура провела засідання «круглого столу» з членами Борзнянської районної організації Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля
У роботі засідання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Максимов, заступник голови райдержадміністрації Людмила Дорош, заступник голови районної ради Андрій Козішкурт, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Ткаченко, голова районної громадської організації Чернігівського обласного відділення «Український національний фонд допомоги інвалідам Чорнобиля» Володимир Дробот, начальник

18 Квітня 2018 16:49

Президент: Україна як ніколи близько до появи Помісної Православної Церкви

Президент Петро Порошенко провів зустріч з головами фракцій у Верховній Раді України і закликав їх підтримати Звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про надання українській церкві Томосу про автокефалію (декрет, послання у деяких важливих питаннях церковного устрою, в тому числі офіційного проголошення автономії в управлінні або автокефалії – ред.).
«Я хочу звернутися до вас, колеги народні депутати, з проханням підтримати це Звернення. І хочу звернутися до українського народу, бо вибір і рішення також за вами – підтримати ієрархів, підтримати Президента, підтримати Парламент і набути Єдину Помісну Православну Українську Церкву. Вірю, що це, з Божою допомогою, відбудеться», – сказав Петро Порошенко.

17 Квітня 2018 11:44Привітання

Шановні працівники пожежної охорони!

Ви обрали собі за професію важку, проте почесну справу – допомагати, рятувати, запобігати лиху. Вона вимагає надзвичайної мужності та відваги; здатності приймати відповідальні рішення і ризикувати, бути готовим до самопожертви заради порятунку ближнього.
Результат вашого професіоналізму, самовідданості, зразкового виконання свого обов’язку – попередження і приборкання вогненної стихії, врятовані люди, збережене майно та інші цінності.
Щиро зичу щастя, здоров’я, достатку та успіхів у вашій нелегкій службі.

Голова районної

17 Квітня 2018 09:26Подія

Президент підписав Закон щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації».
Прийняття відповідних змін та доповнень сприятиме підвищенню стану захисту та дотримання прав дитини в Україні, наблизить українське законодавство до міжнародних стандартів забезпечення захисту дитини від сексуальної експлуатації, дозволить Україні виконати рекомендації Комітету ООН з прав дитини та Європейського комітету з соціальних прав Ради Європи.
Зміни до українського законодавства з питань захисту дітей від

17 Квітня 2018 08:23Актуально

7 міфів про вибір лікаря

У рамках медичної реформи з 2 квітня в Україні стартувала кампанія з обрання лікаря. Люди вибирають лікарів, яким довіряють, та підписують з ними декларації на обслуговування. З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою.
За два тижні кампанії з обрання лікаря з’явилось чимало міфів. Спростовуємо найпоширеніші з них.
Міф 1. Лікар підписує декларації лише з тими пацієнтами, які проживають на його дільниці
Ви можете обрати будь-якого лікаря, незалежно від вашої прописки чи місця проживання. Єдина причина, з якої лікар може відмовити вам

<<<1 - 11 з 2523>>>