<<<1 - 11 з 2640>>>


20 Липня 2018 14:57Подія

Гурт «Смоляни» повернувся з гастролей Донбасом

Відомий на Чернігівщині і далеко за її межами гурт «Смоляни» нещодавно повернувся з міста Слов’янськ Донецької області, де перебував з концертною програмою, аби підтримати дух та підняти бойовий настрій наших військовослужбовців.
Музиканти виконали ряд відомих народних пісень і популярних композицій, а також висловили слова любові, шани, щирої вдячності та підтримки захисникам Батьківщини. Вдячні військовослужбовці залюбки підспівували артистам. Завдяки концерту вони змогли на деякий час відволіктись від тривожних воєнних буднів та насолодитись чудовою музикою.
Це вже не перша поїздка гурту «Смоляни» на Донбас. Творчість музикантів з Борзнянщини підтримує наших воїнів-захисників, надає їм

19 Липня 2018 08:12Подія

Всі райони області будуть підключені до центральної диспетчерської екстреної медицини до кінця року, — Валерій Куліч

Вчора голова облдержадміністрації Валерій Куліч разом з головою обласної ради Ігорем Вдовенком та Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком офіційно дали старт роботі єдиної оперативно-диспетчерської служби області.
Ця служба є структурним підрозділом обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і у сьогоднішньому форматі працює недавно. На її обладнання з бюджету було використано 10,5 мільйона гривень.
За новою системою дзвінок з будь-якого телефону області переадресовується на єдину багатоканальну лінію «103», диспетчер у Чернігові приймає виклик, одночасно заносить його в електронну базу даних і передає за допомогою GPS навігації розташованій найближче до місця виклику бригаді екстреної медичної допомоги.

18 Липня 2018 14:28Актуально

Голосуйте за пріоритети Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

До 20 липня цього року кожен може проголосувати за нові пріоритети Уряду України в рамках реалізації міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на найближчі два роки.
Винесені на голосування пропозиції до плану дій з впровадження в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» були попередньо напрацьовані представниками інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади, робочими групами Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».
Залучилися до обговорення Ініціативи й представники громадськості з Чернігівської області під час експертної он-лайн зустрічі, яку 10 травня провів Секретаріат Кабінету Міністрів.
Пропозиції, зокрема, стосуються розкриття даних про будівництво інфраструктурних

17 Липня 2018 17:01Подія

Гроші пішли за пацієнтами: медичні заклади отримали фінансування за договорами з НСЗУ

13 липня 152 медичних заклади в Україні, що уклали договори з Національною службою здоров’я, отримали на свої рахунки перші кошти — всього 244 мільйони гривень. Як інформує прес-центр Міністерства охорони здоров’я України, це комунальні і приватні заклади, де надають медичні послуги сімейні лікарі, педіатри і терапевти.
Ще 9 закладів, які уклали договори з НСЗУ, отримають фінансування після того, як усунуть виявлені НСЗУ недоліки: вісім закладів з них перебувають у процесі поновлення своїх ліцензій, один медзаклад допустив помилки в документах і наразі працює над виправленням цієї ситуації разом зі Службою.
Нова система фінансування закладів первинної

16 Липня 2018 14:34Привітання

Шановні бухгалтери!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера!
Від вашої важливої та надзвичайно відповідальної праці залежить ефективне функціонування всього господарського механізму району, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації.
Саме ви покликані забезпечити належне спрямування фінансових потоків, своєчасність розрахунків, об’єктивність та повноту обліку ресурсів в усіх сферах діяльності.
Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту та злагоди, оптимізму й упевненості у своїх силах.
Нехай мудрими будуть ваші дії, робота приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

16 Липня 2018 12:11Подія

Готуємося до Спасівського ярмарку

Сьогодні, 16 липня, голова районної державної адміністрації Віра Проскура провела засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Cпасівського ярмарку, який цьогоріч відбудеться 18 серпня.
Члени робочої групи обговорили основні організаційні питання, зокрема: розміщення учасників ярмарку, підготовки концертно-розважальної програми, охорони громадського порядку та інші питання.
За результатами роботи засідання надані доручення голови районної державної адміністрації відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації, установам та організаціям.
До програми Спасівського ярмарку включено культурно-розважальні заходи, спортивні розваги та змагання, концертну програму, сільськогосподарську лотерею, виставку виробів народних умільців, виставку-конкурс медової продукції,

16 Липня 2018 09:10Подія

Декларація про державний суверенітет – важливий крок до української незалежності

16 липня 1990 року Україна зробила вагомий крок на шляху до здобуття незалежності – Верховна Рада Української РСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України.
Компартійна верхівка, шукаючи вихід із глибокого застою, що охопив СРСР на початку 1980-х, розпочала косметичний ремонт режиму, відомий як «перебудова». Однак паростки свободи швидко зробили процес неконтрольованим, і радянська імперія стала тріщати по швам.
Весною 1990-го проголосила незалежність Литва, готувалися до цього Латвія і Естонія. 12 червня державний суверенітет задекларувала РРФСР. Бурлила і Україна. Набирав силу Рух, швидко множилися інші демократичні

13 Липня 2018 17:32Подія

Відбулася виїзна приймальня

Сьогодні, 13 липня, керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Ткаченко провела виїзну приймальня у Печівській сільській раді. У роботі виїзної приймальні взяли участь завідуючий відділом районної газети «Вісті Борзнянщини» Максим Близнюк та дільничний офіцер поліції Борзнянського ВП Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області Володимир Архіпенко.
При зустрічі з активом села було обговорено ряд питання, які дуже важливі для життєдіяльності Печівської громади. Поряд з тим, Ірина Ткаченко звернула увагу учасників зібрання на важливості підписання декларацій із сімейними лікарями, терапевтами на медичне обслуговування, особливо людей похилого віку.
В ході зустрічі порушувалися питання функціонування відділення

13 Липня 2018 16:23Подія

Команда Борзнянського району взяла участь в обласній Спартакіаді

13 липня у Чернігові пройшла ХVІІІ обласна Спартакіада серед державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування. Збірна команда Борзнянського району на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Максимовим теж взяла участь у цих змаганнях.
Цьогоріч за перемогу змагалися 25 команд у шести видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки та перетягування канату. Боротьба була упертою та наполегливою, спортсмени демонстрували неабиякий спортивний запал, силу та наснагу. Наша команда гідно виступила на Спартакіаді і в підсумку зайняла 13-те місце.

13 Липня 2018 15:07Подія

Друга зміна табору «Десна» - відкрита!

Вчора, 12 липня, відбулося відкриття другої табірної зміни дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Десна» в селі Ядути. На урочистості завітали голова районної державної адміністрації Віра Проскура, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Максимов, головний спеціаліст сектору освіти райдержадміністрації Євгеній Терновський та батьки юних відпочивальників.
Свято розпочалося з урочистого виходу табірних загонів та підняття прапора України під звуки державного гімну.
У своєму виступі Віра Андріївна побажала дітлахам отримати масу позитивних вражень, знайти безліч нових друзів, радісно, змістовно та яскраво відпочити. Також гості свята подарували спортивний інвентар для проведення активного дозвілля.
Артисти районного будинку культури

12 Липня 2018 08:22ОТГ

Уряд визнав спроможними ще 4 ОТГ Чернігівщини

На засіданні Уряду вчора, 11 липня, визнано спроможними ще 72 громади. Ті, в яких перші вибори відбулися 24 грудня 2017 року та 29 квітня 2018-го. А також громади, утворені навколо населених пунктів, що визначені перспективними планами формування територій громад областей як адміністративні центри ОТГ.
Відтепер ці громади можуть повноцінно здійснювати свої самоврядні повноваження та мають можливість добровільного приєднання до них суміжних сільських рад.
На Чернігівщині визнано спроможними чотири громади: Варвинську, Височанську, Городнянську та Линовицьку.
Також визнано спроможними по 1 ОТГ у Вінницькій,

<<<1 - 11 з 2640>>>