<<<12 - 22 з 2713>>>


13 Вересня 2018 16:58Подія

Визначені претенденти на посади директорів закладів культури області

На чергових засіданнях комісій з проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури обласного підпорядкування, що відбулися вчора, 12 серпня, визначені кандидати. Переможцями конкурсів одноголосно обрані:
– Інна Аліференко (Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотеки імені В.Г. Короленка);
– Марина Латамарчук (Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва);
– Сергій Лаєвський (Чернігівський обласний історичний музей імені В.В. Тарновського);
– Ігор Коцюбинський (Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник імені М.М. Коцюбинського);
– Юрій Блоха (Обласний історико-меморіальний

12 Вересня 2018 10:37Подія

Надаємо матеріальну допомогу жителям

Сьогодні, 12 вересня, голова районної державної адміністрації Віра Проскура провела чергове засідання районної комісії по розгляду заяв щодо надання матеріальної допомоги жителям району відповідно до районної Програми поліпшення умов проживання малозабезпечених сімей, одиноких громадян та сімей мобілізованих військовослужбовців в зоні проведення антитерористичної операції на 2016-2018 роки.
На комісії було розглянуто 12 звернень громадян.
За підсумками засідання підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації про надання матеріальної допомоги заявникам.

11 Вересня 2018 09:21

Процес виборів у новостворених об’єднаних територіальних громадах має бути розблокований – Президент

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю житомирському телеканалу «СК1» наголосив, що держава має допомагати та не створювати перешкоди громадам, які вирішили об’єднатися, а отже процес виборів має бути розблокований.
Відповідаючи на питання щодо розблокування виборів у 127 новостворених об’єднаних територіальних громадах Президент наголосив: «Моя позиція і моя воля разом з цим мільйоном. Якщо мешканці тих чи інших громад прийняли рішення створити об’єднану територіальну громаду, то це означає взяти на себе відповідальність. А вони готові брати на себе відповідальність за власну долю. Держава має їм допомогти. І ні в якому разі ми не маємо бачити будь-які перешкоди

10 Вересня 2018 17:07Подія

Робоча зустріч із працівниками охорони здоров’я

Сьогодні, 10 вересня, голова районної державної адміністрації Віра Проскура спільно з начальником фінансового управління Антоніною Торосян зустрілась з працівниками Борзнянської центральної районної лікарні та КЗ БРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги», яких хвилює болюче питання затримки виплати заробітної плати.
Віра Проскура у спілкуванні з медичними працівниками пояснила причину виникнення такої ситуації, наголосила на важливості безперебійного та ефективного функціонування системи охорони здоров’я: «Незважаючи на те, що на сьогодні надходження до районного бюджету здійснюється на ¼ його частину, у зв’язку з утворенням трьох об’єднаних територіальних громад, ми намагаємось раціонально здійснювати видатки на утримання та оплату праці закладів світи, охорони здоров’я, культури та інших галузей району».
Керівництво КЗ БРР

10 Вересня 2018 10:14Подія

Питання виплати заробітної плати медикам на першому місці

Керівництво району стурбовано затримкою виплати заробітної плати медикам. Сьогодні о 8.30 голова районної державної адміністрації Віра Проскура провела оперативну нараду з метою аналізу створеної ситуації та пошуку шляхів її вирішення.
У нараді взяли участь: Віктор Горбащенко – голова районної ради, Віктор Бурий – начальник управління казначейської служби України в Борзнянському районі, Анатолій Обозний – головний лікар КЗ БРР «Центр ПМСД Борзнянського району», Антоніна Торосян – начальник фінансового управління райдержадміністрації, Віра Савченко – завідувач юридичного сектору райдержадміністрації,

09 Вересня 2018 08:00Привітання

Шановні працівники газового господарства району!

Щиро вітаю вас з професійним святом.
Ви обрали нелегку, але надзвичайно важливу професію і сьогодні стабільно забезпечуєте всі категорії споживачів нашого району природнім газом за будь-яких обставин та погодних умов, дбаєте про якісне надання щоденних послуг.
Бажаю вам міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів.

Голова районної
державної адміністрації

Віра Проскура

08 Вересня 2018 08:03Привітання

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури та спорту!
Заняття спортом культивують в людині її найкращі риси характеру – вміння чітко формулювати ціль та послідовно, незважаючи на труднощі, її досягати, шляхетність, вміння ефективно працювати в команді, підкорюючи власний інтерес загальній меті. Спорт на все життя надає невичерпний заряд віри у власні сили.
Борзнянщина багата спортивними талантами і має репутацію одного з найбільш розвинених спортивних районів Чернігівщини. Велика вдячність учителям, тренерам, ветеранам спортивного руху за гідне продовження традицій.
Прийміть найкращі побажання міцного

08 Вересня 2018 08:00Привітання

Шановні ветерани, дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із знаменною датою – 75-ю річницею визволення Борзнянського району від нацистських загарбників.
Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто ціною власного життя зупинив ворожу навалу. Прославлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Дякуємо всім тим, хто в повоєнні роки піднімав Україну з руїн.
Ми ніколи не забудемо ці уроки історії, завжди будемо пам’ятати про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Мужність, відвага та героїзм визволителів і зараз є зразком для прийдешніх поколінь. І сьогодні, коли

07 Вересня 2018 10:46Подія

З Днем визволення, Борзнянщино!

Традиційно щороку 8 вересня Борзнянщина відзначає день визволення від нацистських загарбників. Так і сьогодні, напередодні 75-ї річниці цих важливих історичних подій, на центральній площі міста відбулось вшанування полеглих у роки Другої світової війни та бійців за незалежність нашої держави.
Керівники району, працівники районних установ та міської ради, представники громадських організацій, жителі міста пам’ятною ходою та покладанням квітів до пам’ятних знаків висловили шану та вдячність визволителям.
Світла пам’ять полеглим! Слава героям!

07 Вересня 2018 08:23Подія

Як ми будемо зимувати?

На часі було підняте актуальне питання, функціонування закладів охорони здоров’я та культури взимку поточного року. З цього приводу була проведена нарада, на яку запрошені голова районної ради, міської, сільських рад, голови об’єднаних територіальних громад, керівники закладів охорони здоров’я, культури.
У зв’язку з тим, що створені три об’єднані територіальні громади і на їх територіях знаходяться відповідні установи, а на сьогодні в районі стоїть гостро питання незабезпеченості коштами районного бюджету на виплату заробітної плати та енергоносіїв, то ж ця нарада мала за мету об’єднати зусилля районної влади, ОТГ, міської та сільських громад для співфінансування на закупівлю палива.
До цієї ситуації всі присутні, як міський, так і сільські голови, поставилися з розумінням. Прикро, що голови Височанської та Плисківської ОТГ не взяли участі у даній нараді.
Спільно

05 Вересня 2018 09:43Пам’ятаємо

100-річчя «червоного терору»

Сьогодні в Україні відповідно до постанови Верховної Ради України від 8 лютого 2018 р. № 2287-VІІІ День пам’яті – 100 років з дня початку «червоного терору» – злочинної репресивної політики комуністичного режиму.
5 вересня 1918 року – радянський уряд прийняв декрет про «червоний терор», який проголошував боротьбу з контрреволюцією, спекуляцією та іншими злочинами шляхом ізолювання «класових ворогів» у концентраційних таборах і шляхом фізичного знищення «всіх осіб, причетних до білогвардійських організацій, змов і заколотів».
Терор та насильство більшовики на чолі з Леніним застосовували з перших днів захоплення влади. Вже 7 грудня 1917-го була створена ЧК (Всеросійська надзвичайна комісія) на чолі з Феліксом Дзержинським. Тепер же розправи набули небаченої масовості й стали одним із головних напрямків державної політики.

<<<12 - 22 з 2713>>>