<<<12 - 22 з 2640>>>


11 Липня 2018 16:53

Повна інтеграція України в євроатлантичну систему – це найбільша загроза для російської агресії – Президент про Саміт НАТО в Брюсселі

«Мій досвід показує, що ніщо так не лякає Росію, як наша єдність і рішучість. Повна інтеграція України в європейську та трансатлантичну системи – це найбільша загроза для російської агресії», – наголошує Президент на сторінках Financial Times про Саміт НАТО в Брюсселі та важливість НАТО та ЄС для України.
Петро Порошенко зазначає, що має на меті «перетворити європейські прагнення України в більш глибокі альянси з ЄС, починаючи з цифрового ринку, митної співпраці і енергетичної солідарності, та включаючи зобов’язання щодо участі європейських столиць у відновленні міст Донбасу». «Будь-що менше не компенсувало

10 Липня 2018 17:06Призначення

Представили директора ДП «Борзнянське лісове господарство»

Згідно наказу Державного агентства лісових ресурсів України №320-К від 06.07.2018 р. Лашко Андрій Володимирович призначений директором Державного підприємства «Борзнянське лісове господарство».
Сьогодні, 10 липня, голова районної державної адміністрації Віра Проскура та заступник начальника – головний інженер Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Жук представили колективу підприємства нового керівника.
Очільниця району на представленні нового директора висловила впевненість, що Андрій Лашко зуміє створити в колективі атмосферу діловитості й ініціативи, щоб ефективно задіяти резерви виробництва, а, отже, отримати від лісогосподарювання більшу віддачу, і завдяки цьому вагомішими

10 Липня 2018 12:58Актуально

Фотографуй Десну та отримуй призи

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації спільно з Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів оголошує конкурс до Дня Десни для професійних фотографів та аматорів.
Що треба зробити:
- надіслати до 5 якісних світлин річки Десни (формат — JPEG, для друку на А3 (не менше 3600 пікселів по довшій стороні)). Фото мають бути завантаженні на файлообмінник, посилання на який варто дати в листі.
Що за це буде:
- переможці отримають заохочувальні подарунки, а головне – визнання. Адже кращі знімки надалі використовуватимуться в роботі зазначених структур як офіційні ілюстрації.
Куди надсилати:
- на електронну адресу dbuvr.zmi@gmail.com з поміткою

09 Липня 2018 11:24Актуально

Україна переходить на цифрове телебачення 31 серпня 2018 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 509 внесено зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України стосовно термінів використання аналогової технології телевізійного мовлення.
31 липня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється у місті Києві та Кіровоградській області, 31 серпня 2018 року – на всій території країни.
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення закликає телерадіоорганізації долучитися до інформування телеглядачів щодо цієї події та розміщувати в своєму ефірі відповідну інформацію.
Інформаційний ролик щодо вимкнення аналогового телебачення, що відповідає

09 Липня 2018 10:27Подія

Святкували Івана Купала

В ніч з 6 на 7 липня Борзнянщина відзначали традиційне літнє свято Івана Купала. Купальські гуляння розпочалися о 21:00 театралізованою виставою «На Івана Купала пісня в трави впала». Далі центром свята стало вогнище. Навколо нього діти та дорослі водили хороводи, проводилася вікторина знавців купальських звичаїв, найактивніші учасники якої отримували солодощі. Також всі бажаючі мали змогу взяти участь в конкурсі на кращий купальський вінок.
Художні колективи та сольні виконавці району подарували гостям свята чудовий концерт. А закінчилося дійство нічною дискотекою.

06 Липня 2018 16:36Привітання

Шановні кооператори!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Міжнародним днем кооперації!
Кооперативний рух, який зародився понад двісті років тому, сприяє розвитку підприємництва, створенню додаткових робочих місць, вирішенню низки соціальних проблем жителів нашого району.
Саме від вас залежить задоволення потреб населення в товарах та послугах, якості їх надання. Впевнена, що створений і примножений вашими зусиллями кооперативний сектор й надалі сприятиме сталому зростанню та підвищенню добробуту людей.
Щиро бажаю вам і вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків та трудових звершень задля процвітання Борзнянщини та України.

06 Липня 2018 12:50Подія

Привітали кооператорів

З Міжнародним днем кооперативів, напередодні професійного свята, голова районної державної адміністрації Віра Проскура привітала працівників споживчої кооперації району.
«Своєю діяльністю ви ефективно сприяєте впровадженню економічних та соціальних реформ, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення», – зазначила керівник району. Також Віра Проскура побажала кооператорам нових здобутків задля процвітання Борзнянщини та, як нагороду за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток споживчої кооперації, вручила Почесну грамоту райдержадміністрації голові правління Новомлинівського сільського споживчого товариства Борзнянської райспоживспілки Ларисі Басенко.

06 Липня 2018 10:43Подія

Відбулася зустріч з багатодітними матерями

8 липня в Україні відзначатиметься День родини. Це відносно молоде свято, затверджене Указом Президента України у 2012 році.
Напередодні, 6 липня, голова районної державної адміністрації Віра Проскура зустрілась із багатодітними матерями Борзнянського району, які народили та виховують п’ять і більше неповнолітніх дітей.
«Ми, українці, завжди шанували сім’ю та родинні стосунки. Родина – для кожного з нас надзвичайно важлива, – зазначила очільниця району, – А ви, присутні сьогодні мами, є прикладом для всіх нас величезної самовіддачі та щоденної нелегкої праці у вихованні дітей. Завдяки вам та вашим родинам Борзнянщина оновлюється

06 Липня 2018 08:42

Систематизовано перехід оборонного і безпекового сектору України до стандартів НАТО, аж до майбутнього членства в Альянсі – Президент про новий Закон

Президент Петро Порошенко особливо наголошує на чіткому відображені в новому Законі «Про національну безпеку України» позицій щодо інтеграції України в європейські структури. «Це наше повернення до європейської родини народів, у європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір, аж до набуття членства в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору», – підкреслив Президент під час підписання Закону.
Він також повідомив, що зараз завершується підготовка конституційних змін щодо реалізації мети, закріпленої в цьому Законі: «Ми будемо вносити проект відповідних змін

05 Липня 2018 16:23Місцеві бюджети

Місцеві бюджети в І півріччі поповнилися більш ніж на 2,6 мільярда гривень

Про це повідомили в Департаменті фінансів Чернігівської облдержадміністрації. У тому числі, до загального фонду надійшло близько 2,4 мільярда гривень, до спеціального – 253,8 мільйона.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи місцевих бюджетів області збільшились на 388,8 мільйона гривень, або на 17,2%. При цьому доходи загального фонду збільшились на 466,5 мільйона гривень, доходи ж спеціального фонду зменшилися на 77,7 мільйона.
Податку на доходи фізичних осіб, який у структурі доходів місцевих бюджетів займає домінуючу позицію, отримано 1,44 мільярда гривень – на 314,3 мільйона гривень більше порівняно з

04 Липня 2018 12:50Подія

Привітали з професійним святом

Згідно з Указом Президента України від 04 квітня 2018 року № 97 День Національної поліції України тепер відзначається 4 липня.
Тож сьогодні в Борзнянському відділенні поліції Бахмацького районного відділу Головного управління Національної поліції в Чернігівській області відбулися урочистості з нагоди річниці з дня формування нової правоохоронної структури держави.
До борзнянських поліцейських з привітаннями завітала голова районної державної адміністрації Віра Проскура.
«З приємністю хочу відзначити, що за непростих умов сьогодення всі правоохоронці району успішно пройшли суворі атестаційні іспити, довели свою відповідність займаним посадам, виявили кращі професійні якості, знання та вміння. Знаю, що наші поліцейські

<<<12 - 22 з 2640>>>