Борзнянська РДА
      Анонси
















                 


                Назад

                Чемпіонат Борзнянського району- 2014 – 10 тур

                ВИЩА ЛІГА

                1

                Юність

                Борзна

                2

                ФК Петрівка

                Петрівка

                3

                Зміна

                Борзна

                4

                Фортуна

                Комарівка

                5

                Зоря

                Мала Загорівка

                6

                Деметра

                Смоляж

                7

                Темп-Ветеран

                Борзна

                8

                Всеволож

                Сиволож

                27.07.2014 р.

                Юність

                Борзна

                -

                Зміна

                Борзна

                0-3 (0-0)

                27.07.2014

                м.Борзна

                арбітр: Кордюк Олег

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                Юність:

                0  

                Зміна:

                Гогохія Гоча – 59 хв., Третяк Артур – 79 хв., Брязкало Станіслав – 90 хв.+1

                Попередження:

                 

                Юність:

                0

                Зміна:

                Цимбал Іван

                Вилучення:

                0


                Темп-Ветеран

                Борзна

                -

                Фортуна

                Комарівка

                0-3 (т )

                27.07.2014

                м.Борзна

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                Команда

                «Темп-Ветеран» відмовилася від проведення гри


                Всеволож

                Сиволож

                -

                ФК Петрівка

                Петрівка

                1-4 ( 0-2 )

                27.07.2014

                с.Сиволож

                 арбітр: Іващенко Сергій

                Борзна

                Голи забили:

                 

                 

                 

                Всеволож:

                Басок Олександр – 66 хв.

                ФК Петрівка:

                Яременко Володимир – 24 хв., Шостак Ігор – 43 хв., Кисіль Дмитро – 73, 75 хв.

                Попередження:

                 

                Всеволож:

                0

                ФК Петрівка:

                Мацько Андрій, Люткевич Микола

                Вилучення:

                Бець Микола ( Всеволож ) – фол останньої надії


                Деметра

                Смоляж

                -

                Зоря

                М.Загорівка

                2-0 (1-0 )

                27.07.2014

                С.Красносільське

                арбітр:Самардак Володимир

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                Деметра:

                Ридзель Ігор – 40 хв., Конопко Олександр – 80 хв

                Зоря:

                0

                Попередження:

                 

                Деметра:

                0

                Зоря:

                0

                Вилучення:

                0

                Турнірна  таблиця  станом на 28.07.2014 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Фортуна

                10

                8

                1

                1

                29-9

                25

                2

                Зміна

                10

                6

                2

                2

                35-14

                20

                3

                Деметра

                10

                6

                0

                4

                28-16

                18

                4

                ФК Петрівка

                10

                5

                3

                2

                24-23

                18

                5

                Юність

                10

                3

                3

                4

                19-21

                12

                6

                Зоря

                10

                2

                3

                5

                13-17

                9

                7

                Темп-Ветеран

                10

                1

                3

                6

                13-31

                6

                8

                Всеволож

                10

                1

                1

                8

                10-40

                4

                В  одинадцятому   турі   03.08.2014 р. між собою зустрічаються:

                Зоря

                Мала Загорівка

                -

                Темп-Ветеран

                Борзна

                 

                Фортуна

                Комарівка

                -

                Юність

                Борзна

                 

                Зміна

                Борзна

                -

                ФК Петрівка

                Петрівка

                 

                Деметра

                Смоляж

                -

                Всеволож

                Сиволож

                 

                Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  03.08.2014 р. пропускають:

                1. Басок

                Володимир

                 

                Всеволож

                2. Бець

                Микола

                 

                Всеволож      

                3. Мацько

                Андрій

                 

                ФК Петрівка

                4. Ловейко

                Владислав

                 

                Фортуна

                 

                 

                 

                 

                ПЕРША  ЛІГА

                І група

                1

                ФК Ядути

                Ядути

                2

                Імпульс

                Шаповалівка

                3

                Зірка

                Носелівка

                4

                Легіон

                Омбиш

                5

                ФК Берестовець

                Берестовець

                6

                Нептун

                Адамівка


                Імпульс

                Шаповалівка

                -

                Легіон

                Омбиш

                2-11 (1-3)

                27.07.2014

                с.Шаповалівка

                арбітр: Сутченко  Олег

                Галайбин

                голи забили:

                 

                 

                 

                Імпульс:

                Дацько Віталій – 21 хв., Гірченко Геннадій – 83 хв.

                Легіон:

                Качан Сергій – 17, 42, 53, 72,76,80 хв., Тарасенко Віктор – 20 хв., ___________Володимир – 50 хв., Заїка Олександр – 62 хв., Якименко В»ячеслав – 63 хв., Погуляйло Валерій – 90 хв.

                Попередження:

                 

                Імпульс:

                 Савченко Олег

                Легіон:

                0

                Вилучення:

                0


                Нептун

                Адамівка

                -

                Зірка

                Носелівка

                4-2 (1-1)

                27.07.2014

                с.Прачі

                арбітр: Помігалов Микола

                Високе

                голи забили:

                 

                 

                 

                Нептун:

                Прищепов Михайло -35 хв., Кравченко Олег – 47, 60 хв.,  Горбащенко Олександр – 87 хв.

                Зірка:

                Пищенко Юрій – 21 хв., Курило Вадим – 77 хв.

                Попередження:

                 

                Нептун:

                0

                Зірка:

                0

                Вилучення:

                 


                ФК Ядути

                Ядути

                -

                Берестовець

                Берестовец

                3-4 (0-1 )

                27.07.2014

                с.Ядути

                Паляничка Олег

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                ФК Ядути:

                 Набок Ігор – 50, 56 хв., Лось Михайло – 68 хв.

                ФК Берестовець:

                Дикий Андрій – 16 хв., Панішев Олександр – 60, 80, 84 хв.

                Попередження:

                 

                ФК Ядути:

                0

                ФК Берестовець:

                Шостак Сергій

                Вилучення:

                 

                Підсумкова турнірна  таблиця

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                ФК Ядути

                10

                7

                0

                3

                27-17

                21

                2

                ФК Берестовець

                10

                6

                3

                1

                31-22

                21

                3

                Легіон

                10

                5

                4

                1

                25-8

                19

                4

                Нептун

                10

                4

                1

                5

                24-20

                13

                5

                Зірка

                10

                3

                2

                5

                25-25

                11

                6

                Імпульс

                10

                0

                0

                10

                15-55

                0

                ІІ група

                1

                Чайка

                Велика Доч

                2

                Юність

                Забілівщина

                3

                Факел

                Хороше Озеро

                4

                Іскра

                Кинашівка

                5

                Олімпія

                Оленівка

                6

                Патріот

                Іванівка


                Юність

                Забілівщина

                -

                Іскра

                Кинашівка

                0-10 (0-4

                27.07.2014

                с.Забілівщина

                Москаленко Олександр

                Кинашівк

                голи забили:

                 

                 

                 

                Юність:

                0

                Іскра:

                Мендюх Андрій – 5 хв., Москаленко Вадим – 10, 17 хв., Литовчук Олександр – 35, 46 хв., Горбащенко Ігор – 49, 56 хв., Кучура Юрій – 62 хв.,  Радченко Сергій – 69 хв., Стороженко Віталій – 83 хв.

                Попередження:

                 

                Юність:

                Колесник Антон

                Іскра:

                Литовчук Василь

                Вилучення:

                0


                Патріот

                Іванівка

                -

                Факел

                Х.Озеро

                0-0 (0-0 )

                27.07.2014

                с.Іванівка

                арбітр: Кордюк Олег

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                Патріот:

                0

                Факел:

                0

                Попередження:

                 

                Патріот:

                 0

                Факел:

                Лазоренко Вадим

                Вилучення:

                0


                Чайка

                В.Доч

                -

                Олімпія

                Оленівка

                1-2 (1-0)

                27.07.2014

                с.Велика Доч

                арбітр: Степанець Віталій

                Носелівк

                голи забили:

                 

                 

                 

                Чайка:

                Сутченко Руслан – 10 хв.

                Олімпія:

                Блоха Анатолій – 46 хв., Головешко Іван – 75 хв.

                Попередження:

                 

                Чайка:

                0

                Олімпія:

                0

                Вилучення:

                0

                Команда «Олімпія» порушила Регламент чемпіонату і не показала арбітру матчу карточки учасників змагань своєї команди.
                Рішенням контрольно-дисциплінарного комітету  команді «Олімпія» Оленівка зараховано технічну поразку з рахунком 3-0, а команді «Чайка» Велика Доч присуджено перемогу з рахунком 3-0.

                Підсумкова турнірна таблиця

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Олімпія

                10

                8

                1

                1

                37-9

                25

                2

                Чайка

                10

                6

                3

                1

                34-14

                21

                3

                Іскра

                10

                4

                4

                2

                29-16

                16

                4

                Патріот

                10

                2

                4

                4

                11-20

                10

                5

                Факел

                10

                2

                3

                5

                11-20

                9

                6

                Юність

                10

                0

                1

                9

                10-53

                1

                Фінальна частина змагань серед команд першої ліги стартує  03.08.2014 р.  Календар ігор і склад учасників фінальної частини дивіться в розділі  «І ліга. Фінал»

                Назад



                21 Червня 2018 10:00
                16 Червня 2018 07:00
                15 Червня 2018 13:00
                15 Червня 2018 08:00
                14 Червня 2018 10:00
                12 Червня 2018 14:30
                12 Червня 2018 11:00