Борзнянська РДА
      Анонси















               


              Назад

              Чемпіонат Борзнянського району- 2014 – 10 тур

              ВИЩА ЛІГА

              1

              Юність

              Борзна

              2

              ФК Петрівка

              Петрівка

              3

              Зміна

              Борзна

              4

              Фортуна

              Комарівка

              5

              Зоря

              Мала Загорівка

              6

              Деметра

              Смоляж

              7

              Темп-Ветеран

              Борзна

              8

              Всеволож

              Сиволож

              27.07.2014 р.

              Юність

              Борзна

              -

              Зміна

              Борзна

              0-3 (0-0)

              27.07.2014

              м.Борзна

              арбітр: Кордюк Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Юність:

              0  

              Зміна:

              Гогохія Гоча – 59 хв., Третяк Артур – 79 хв., Брязкало Станіслав – 90 хв.+1

              Попередження:

               

              Юність:

              0

              Зміна:

              Цимбал Іван

              Вилучення:

              0


              Темп-Ветеран

              Борзна

              -

              Фортуна

              Комарівка

              0-3 (т )

              27.07.2014

              м.Борзна

               

               

               

               

               

               

              Команда

              «Темп-Ветеран» відмовилася від проведення гри


              Всеволож

              Сиволож

              -

              ФК Петрівка

              Петрівка

              1-4 ( 0-2 )

              27.07.2014

              с.Сиволож

               арбітр: Іващенко Сергій

              Борзна

              Голи забили:

               

               

               

              Всеволож:

              Басок Олександр – 66 хв.

              ФК Петрівка:

              Яременко Володимир – 24 хв., Шостак Ігор – 43 хв., Кисіль Дмитро – 73, 75 хв.

              Попередження:

               

              Всеволож:

              0

              ФК Петрівка:

              Мацько Андрій, Люткевич Микола

              Вилучення:

              Бець Микола ( Всеволож ) – фол останньої надії


              Деметра

              Смоляж

              -

              Зоря

              М.Загорівка

              2-0 (1-0 )

              27.07.2014

              С.Красносільське

              арбітр:Самардак Володимир

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Деметра:

              Ридзель Ігор – 40 хв., Конопко Олександр – 80 хв

              Зоря:

              0

              Попередження:

               

              Деметра:

              0

              Зоря:

              0

              Вилучення:

              0

              Турнірна  таблиця  станом на 28.07.2014 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Фортуна

              10

              8

              1

              1

              29-9

              25

              2

              Зміна

              10

              6

              2

              2

              35-14

              20

              3

              Деметра

              10

              6

              0

              4

              28-16

              18

              4

              ФК Петрівка

              10

              5

              3

              2

              24-23

              18

              5

              Юність

              10

              3

              3

              4

              19-21

              12

              6

              Зоря

              10

              2

              3

              5

              13-17

              9

              7

              Темп-Ветеран

              10

              1

              3

              6

              13-31

              6

              8

              Всеволож

              10

              1

              1

              8

              10-40

              4

              В  одинадцятому   турі   03.08.2014 р. між собою зустрічаються:

              Зоря

              Мала Загорівка

              -

              Темп-Ветеран

              Борзна

               

              Фортуна

              Комарівка

              -

              Юність

              Борзна

               

              Зміна

              Борзна

              -

              ФК Петрівка

              Петрівка

               

              Деметра

              Смоляж

              -

              Всеволож

              Сиволож

               

              Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  03.08.2014 р. пропускають:

              1. Басок

              Володимир

               

              Всеволож

              2. Бець

              Микола

               

              Всеволож      

              3. Мацько

              Андрій

               

              ФК Петрівка

              4. Ловейко

              Владислав

               

              Фортуна

               

               

               

               

              ПЕРША  ЛІГА

              І група

              1

              ФК Ядути

              Ядути

              2

              Імпульс

              Шаповалівка

              3

              Зірка

              Носелівка

              4

              Легіон

              Омбиш

              5

              ФК Берестовець

              Берестовець

              6

              Нептун

              Адамівка


              Імпульс

              Шаповалівка

              -

              Легіон

              Омбиш

              2-11 (1-3)

              27.07.2014

              с.Шаповалівка

              арбітр: Сутченко  Олег

              Галайбин

              голи забили:

               

               

               

              Імпульс:

              Дацько Віталій – 21 хв., Гірченко Геннадій – 83 хв.

              Легіон:

              Качан Сергій – 17, 42, 53, 72,76,80 хв., Тарасенко Віктор – 20 хв., ___________Володимир – 50 хв., Заїка Олександр – 62 хв., Якименко В»ячеслав – 63 хв., Погуляйло Валерій – 90 хв.

              Попередження:

               

              Імпульс:

               Савченко Олег

              Легіон:

              0

              Вилучення:

              0


              Нептун

              Адамівка

              -

              Зірка

              Носелівка

              4-2 (1-1)

              27.07.2014

              с.Прачі

              арбітр: Помігалов Микола

              Високе

              голи забили:

               

               

               

              Нептун:

              Прищепов Михайло -35 хв., Кравченко Олег – 47, 60 хв.,  Горбащенко Олександр – 87 хв.

              Зірка:

              Пищенко Юрій – 21 хв., Курило Вадим – 77 хв.

              Попередження:

               

              Нептун:

              0

              Зірка:

              0

              Вилучення:

               


              ФК Ядути

              Ядути

              -

              Берестовець

              Берестовец

              3-4 (0-1 )

              27.07.2014

              с.Ядути

              Паляничка Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              ФК Ядути:

               Набок Ігор – 50, 56 хв., Лось Михайло – 68 хв.

              ФК Берестовець:

              Дикий Андрій – 16 хв., Панішев Олександр – 60, 80, 84 хв.

              Попередження:

               

              ФК Ядути:

              0

              ФК Берестовець:

              Шостак Сергій

              Вилучення:

               

              Підсумкова турнірна  таблиця

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              ФК Ядути

              10

              7

              0

              3

              27-17

              21

              2

              ФК Берестовець

              10

              6

              3

              1

              31-22

              21

              3

              Легіон

              10

              5

              4

              1

              25-8

              19

              4

              Нептун

              10

              4

              1

              5

              24-20

              13

              5

              Зірка

              10

              3

              2

              5

              25-25

              11

              6

              Імпульс

              10

              0

              0

              10

              15-55

              0

              ІІ група

              1

              Чайка

              Велика Доч

              2

              Юність

              Забілівщина

              3

              Факел

              Хороше Озеро

              4

              Іскра

              Кинашівка

              5

              Олімпія

              Оленівка

              6

              Патріот

              Іванівка


              Юність

              Забілівщина

              -

              Іскра

              Кинашівка

              0-10 (0-4

              27.07.2014

              с.Забілівщина

              Москаленко Олександр

              Кинашівк

              голи забили:

               

               

               

              Юність:

              0

              Іскра:

              Мендюх Андрій – 5 хв., Москаленко Вадим – 10, 17 хв., Литовчук Олександр – 35, 46 хв., Горбащенко Ігор – 49, 56 хв., Кучура Юрій – 62 хв.,  Радченко Сергій – 69 хв., Стороженко Віталій – 83 хв.

              Попередження:

               

              Юність:

              Колесник Антон

              Іскра:

              Литовчук Василь

              Вилучення:

              0


              Патріот

              Іванівка

              -

              Факел

              Х.Озеро

              0-0 (0-0 )

              27.07.2014

              с.Іванівка

              арбітр: Кордюк Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Патріот:

              0

              Факел:

              0

              Попередження:

               

              Патріот:

               0

              Факел:

              Лазоренко Вадим

              Вилучення:

              0


              Чайка

              В.Доч

              -

              Олімпія

              Оленівка

              1-2 (1-0)

              27.07.2014

              с.Велика Доч

              арбітр: Степанець Віталій

              Носелівк

              голи забили:

               

               

               

              Чайка:

              Сутченко Руслан – 10 хв.

              Олімпія:

              Блоха Анатолій – 46 хв., Головешко Іван – 75 хв.

              Попередження:

               

              Чайка:

              0

              Олімпія:

              0

              Вилучення:

              0

              Команда «Олімпія» порушила Регламент чемпіонату і не показала арбітру матчу карточки учасників змагань своєї команди.
              Рішенням контрольно-дисциплінарного комітету  команді «Олімпія» Оленівка зараховано технічну поразку з рахунком 3-0, а команді «Чайка» Велика Доч присуджено перемогу з рахунком 3-0.

              Підсумкова турнірна таблиця

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Олімпія

              10

              8

              1

              1

              37-9

              25

              2

              Чайка

              10

              6

              3

              1

              34-14

              21

              3

              Іскра

              10

              4

              4

              2

              29-16

              16

              4

              Патріот

              10

              2

              4

              4

              11-20

              10

              5

              Факел

              10

              2

              3

              5

              11-20

              9

              6

              Юність

              10

              0

              1

              9

              10-53

              1

              Фінальна частина змагань серед команд першої ліги стартує  03.08.2014 р.  Календар ігор і склад учасників фінальної частини дивіться в розділі  «І ліга. Фінал»

              Назад



              18 Січня 2018 08:00