Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

05 серпня 2014

Чемпіонат Борзнянського району- 2014

ПЕРША ЛІГА

Фінальна  частина
І група  ( ігри  за  1-4 місця )

1

ФК Ядути

Ядути

2

ФК Берестовець

Берестовець

3

Олімпія

Оленівка

4

Чайка

Велика Доч

  03.08.2014 р.

ФКБерестовець

Берестовець

-

Олімпія

Оленівка

3-1 (0-1)

03.08.2014

с.Берестовець

арбітр: Паляничка  Олег

Борзна

голи забили:

 

 

 

ФК Берестовець:

Дикий Андрій – 60 хв., Панішев Олександр – 75 хв., Остапенко Артем – 77 хв.   

Олімпія:

Болобан Олександр – 43 хв.

Попередження:

 

ФКБерестовець

Дикий Андрій

Олімпія:

Коваленко Юрій – 2, Артеменко Віктор

Вилучення:

Коваленко Юрій ( Олімпія ) – за 2 попередження


ФК Ядути

Ядути

-

Чайка

Велика Доч

2-4 (2-2)

03.08.2014

с.Ядути

арбітр: Іващенко Сергій

Борзна

голи забили:

 

 

 

ФК Ядути:

Набок Ігор – 36 хв., Лось Михайло – 44 хв.

Чайка:

Арендар Ігор – 35, 54 хв., Сутченко Руслан – 45 хв., Сова Олександр - 58

Попередження:

 

ФК Ядути:

Андрущенко Сергій

Чайка:

Сутченко Руслан, Сова Олександр

Вилучення:

0

Турнірна  таблиця  станом на 04.08.2014 р.

Команда

І

В

Н

П

М

0

1

ФК Берестовець

3

2

0

1

9-8

6

2

Чайка

3

2

0

1

7-7

6

3

Олімпія

3

1

0

2

6-6

3

4

ФК Ядути

3

1

0

2

9-10

3

У  другому   турі   10.08.2014 р. між собою зустрічаються:

Олімпія

Оленівка

-

Берестовець

Берестовець

 

Чайка

Велика Доч

-

ФК Ядути

Ядути

 

Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  10.08.2014 р. пропускають:

  1.  

Коваленко

Юрій

Олімпія

ІІ група  ( ігри  за  5-8 місця )

1

Легіон

Омбиш

2

Нептун

Адамівка

3

Іскра

Кинашівка

4

Патріот

Іванівка

 

 

 


Патріот

Іванівка

-

Легіон

Омбиш

1-4 (0-3)

03.08.2014

с.Іванівка

арбітр: Шалапуда Петро

В.Доч

голи забили:

 

 

 

Патріот:

Ткаченко Євгеній – 74 хв.

Легіон:

Качан Сергій – 35, 87 хв., Якименко Богдан – 36, Власенко Володимир – 42 хв.

Попередження:

 

Патріот:

0

Легіон:

0

Вилучення:

0


Іскра

Кинашівка

-

Нептун

Адамівка

2-2 (1-1)

03.08.2014

с.Кинашівка

арбітр: Іващенко Сергій

Борзна

голи забили:

 

 

 

Іскра:

Радченко Сергій – 8 хв., Литовчук Олександр – 48 хв.

Нептун:

Кравченко Олег – 15 хв., Білоус Владислав – 50 хв.

Попередження:

 

Іскра:

Литовчук Василь

Нептун:

0

Вилучення:

0

Турнірна  таблиця  станом на 04.08.2014 р.

Команда

І

В

Н

П

М

0

1

Легіон

3

2

1

0

6-2

7

2

Іскра

3

1

2

0

5-4

5

3

Нептун

3

0

2

1

3-4

2

4

Патріот

3

0

1

2

3-7

1

 

У  другому   турі   10.08.2014 р. між собою зустрічаються:

Легіон

Омбиш

-

Патріот

Іванівка

 

Нептун

Адамівка

-

Іскра

Кинашівка

 

Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  10.08.2014 р. пропускають:

1

Литовчук

Василь

Кинашівка

ІІІ група  ( ігри  за  9-12 місця )

1

Зірка

Носелівка

2

Факел

Хороше Озеро

3

Імпульс

Шаповалівка

4

Юність

Забілівщина


Імпульс

Шаповалівка

-

Факел

Хороше Озеро

1-5 (1-2)

03.08.2014

с.Шаповалівка

арбітр: Степанець Віталій

Носелівка

голи забили:

 

 

 

Імпульс:

Медвідь Олексій – 39 хв.

Факел:

Безпалий Олександр – 5, 40 хв., Божко Роман – 46 хв., Лазоренко Вадим – 55 хв., Медвідь Олексій – 63 хв.(авто гол )

Попередження:

 

Імпульс:

0

Факел:

Лазоренко Вадим

Вилучення:

0


Юність

Забілівщина

-

Зірка

Носелівка

1-5 (1-2)

03.08.2014

с.Забілівщина

арбітр: Помігалов Микола

Високе

голи забили:

 

 

 

Юність:

Колесник Антон – 40 хв.

Зірка:

Пищенко Юрій – 12, 56 хв., Курило Вадим – 16 хв., Сущенко Ігор – 85 хв., Бичок Олег- 89 хв.

Попередження:

 

Юність:

0

Зірка:

0

Вилучення:

0

 

Турнірна  таблиця  станом на 04.08.2014 р.

Команда

І

В

Н

П

М

0

1

Зірка

3

3

0

0

16-3

9

2

Факел

3

3

0

0

10-4

9

3

Юність

3

0

0

3

4-10

0

4

Імпульс

3

0

0

3

3-16

0

У  другому   турі   10.08.2014 р. між собою зустрічаються:

Зірка

Носелівка

-

Юність

Забілівщина

 

Факел

Хороше Озеро

-

Імпульс

Шаповалівка

 

Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  10.08.2014 р. пропускають:

0

 

 

 

Серед бомбардирів лідирують:

1

Панішев

Олександр

ФК Берестовець

-

16

2

Горбащенко

Ігор

Іскра Кинашівка

-

10

3

Сова

Олександр

Чайка Велика Доч

-

10