Борзнянська РДА
      Анонси
















                 


                Назад

                Чемпіонат Борзнянського району- 2014
                ПЕРША ЛІГА

                Фінальна  частина – 2 тур
                І група  ( ігри  за  1-4 місця )

                1

                ФК Ядути

                Ядути

                2

                ФК Берестовець

                Берестовець

                3

                Олімпія

                Оленівка

                4

                Чайка

                Велика Доч

                10.08.2014 р.

                Олімпія

                Оленівка

                -

                Берестовець

                Берестовець

                2-2 (1-0)

                10.08.2014

                с.Оленівка

                арбітр: Ровний Василь

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                Олімпія:

                Блоха Ігор – 10 хв., Болобан Олександр – 51 хв.

                ФКБерестовець

                Бальченко В.- 62 хв., Слоницький С.- 84

                Попередження:

                 

                Олімпія

                Лутченко Ігор

                ФКБерестовець

                Яремко Сергій, Овраменко Валентин

                Вилучення:

                Овраменко Валентин ( за грубу гру )


                Чайка

                Велика Доч

                -

                ФК Ядути

                Ядути

                2-1 (1-0)

                10.08.2014

                с.Велика Доч

                арбітр: Степанець Віталій

                Носелівка

                голи забили:

                 

                 

                 

                Чайка:

                Петренко Ярослав- 7 хв., Музиченко Вадим – 53 хв.,

                ФК Ядути:

                Небрат Сергій – 75 хв.

                Попередження:

                 

                Чайка:

                Лиманчук Євген

                ФК Ядути:

                0

                Вилучення:

                0

                Турнірна  таблиця  станом на 11.08.2014 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Чайка

                4

                3

                0

                1

                9-8

                9

                2

                ФК Берестовець

                4

                2

                1

                1

                11-10

                7

                3

                Олімпія

                4

                1

                1

                2

                8-8

                4

                4

                ФК Ядути

                4

                1

                0

                3

                10-12

                3

                У  третьому  турі   17.08.2014 р. між собою зустрічаються:

                ФК Берестовець

                Берестовець

                -

                Чайка

                Велика Доч

                 

                ФК Ядути

                Ядути

                -

                Олімпія

                Оленівка

                 

                Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  17.08.2014 р. пропускають:

                1

                Овраменко

                Валентин

                ФК Берестовець

                ІІ група  ( ігри  за  5-8 місця )

                1

                Легіон

                Омбиш

                2

                Нептун

                Адамівка

                3

                Іскра

                Кинашівка

                4

                Патріот

                Іванівка

                 

                 

                 


                Легіон

                Омбиш

                -

                Патріот

                Іванівка

                5-2 (2-1)

                10.08.2014

                с.Петрівка

                арбітр: Кордюк Олег

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                Легіон:

                Городок Роман – 26, 32 хв., Тарасенко Микола – 85 хв., Качан Сергій – 90+1, 90+3 хв.

                Патріот:

                Сайко Євген – 22 хв., Череп Олександр – 75 хв.

                Попередження:

                 

                Легіон:

                Заїка Олександр

                Патріот:

                Якименко Ігор, Войтенко Дмитро

                Вилучення:

                0


                Нептун

                Адамівка

                -

                Іскра

                Кинашівка

                4-0 (4-0)

                10.08.2014

                с.Прачі

                арбітр: Іващенко Сергій

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                Нептун:

                Кравченко Олег – 20, 43 хв., Осипенко Ярослав – 23 хв., Луценко Дмитро – 38 хв.

                Іскра:

                0

                Попередження:

                 

                Нептун:

                Дудка Олександр

                Іскра:

                0

                Вилучення:

                0

                Турнірна  таблиця  станом на 11.08.2014 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Легіон

                4

                3

                1

                0

                11-4

                10

                2

                Нептун

                4

                1

                2

                1

                7-4

                5

                3

                Іскра

                4

                1

                2

                1

                5-8

                5

                4

                Патріот

                4

                0

                1

                3

                5-12

                1

                У  третьому   турі   17.08.2014 р. між собою зустрічаються:

                Патріот

                Іванівка

                -

                Нептун

                Адамівка

                 

                Іскра

                Кинашівка

                -

                Легіон

                Омбиш

                 

                Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  17.08.2014 р. пропускають:

                1

                Заїка

                Олександр

                Легіон Омбиш

                ІІІ група  ( ігри  за  9-12 місця )

                1

                Зірка

                Носелівка

                2

                Факел

                Хороше Озеро

                3

                Імпульс

                Шаповалівка

                4

                Юність

                Забілівщина


                Факел

                Хороше Озеро

                -

                Імпульс

                Шаповалівка

                3-0 (т)

                10.08.2014

                с.Хороше Озеро

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                команда

                «Імпульс» Шаповалівка на гру не з»явилася

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 


                Зірка

                Носелівка

                -

                Юність

                Забілівщина

                6-0 (5-0)

                10.08.2014

                с.Носелівка

                арбітр: Шалапуда Петро

                В.Доч

                голи забили:

                 

                 

                 

                Зірка:

                Ільченко Ярослав – 3, 46 хв., Петрук Сергій – 8, 65 хв., Кантур Роман – 16 хв., Курило Вадим – 20 хв.

                Юність:

                0

                Попередження:

                 

                Зірка:

                Сидоренко Юрій

                Юність:

                0

                Вилучення:

                0

                Турнірна  таблиця  станом на 11.08.2014 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Зірка

                4

                4

                0

                0

                22-3

                12

                2

                Факел

                4

                4

                0

                0

                13-4

                12

                3

                Юність

                4

                0

                0

                4

                4-16

                0

                4

                Імпульс

                4

                0

                0

                4

                3-19

                0

                У  третьому   турі   17.08.2014 р. між собою зустрічаються:

                Імпульс

                Шаповалівка

                -

                Юність

                Забілівщина

                 

                Зірка

                Носелівка

                -

                Факел

                Хороше Озеро

                 

                Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  17.08.2014 р. пропускають:

                0

                 

                 

                 

                Серед бомбардирів лідирують:

                1

                Панішев

                Олександр

                ФК Берестовець

                -

                16

                2

                Качан

                Сергій

                Легіон Омбиш

                -

                11

                3

                Горбащенко

                Ігор

                Іскра Кинашівка

                -

                10

                4

                Сова

                Олександр

                Чайка Велика Доч

                -

                10

                5

                Курило

                Вадим

                Зірка Носелівка

                -

                10

                Назад



                21 Червня 2018 10:00
                16 Червня 2018 07:00
                15 Червня 2018 13:00
                15 Червня 2018 08:00
                14 Червня 2018 10:00
                12 Червня 2018 14:30
                12 Червня 2018 11:00