Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Чемпіонат Борзнянського району- 2014

              ПЕРША ЛІГА

              Фінальна  частина – 3 тур
              І група  ( ігри  за  1-4 місця )

              1

              ФК Ядути

              Ядути

              2

              ФК Берестовець

              Берестовець

              3

              Олімпія

              Оленівка

              4

              Чайка

              Велика Доч

              17.08.2014 р.

              ФКБерестовець

              Берестовець

              -

              Чайка

              Велика Доч

              2-4 (1-1)

              17.08.2014

              с.Берестовець

              арбітр: Кордюк Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              ФКБерестовець

              Панішев Олександр – 40 хв., Шостак Сергій – 55 хв.

              Чайка:

              Сова Олександр – 10 хв., Сутченко Артем – 60 хв., Лиманчук Євген – 75 хв., Арендар Ігор – 83 хв.

              Попередження:

               

              ФКБерестовець

              Яремко Сергій

              Чайка:

              0

              Вилучення:

              0


              ФК Ядути

              Ядути

              -

              Олімпія

              Оленівка

              3-1 (1-1)

              17.08.2014

              с.Ядути

              арбітр: Самардак Володимир

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              ФК Ядути:

              Набок Ігор – 35 хв., 85 хв., Копитін Богдан – 75 хв.

              Олімпія:

              Ярошко Олександр – 15 хв.

              Попередження:

               

              ФК Ядути:

              0

              Олімпія:

              0

              Вилучення:

              0

              Турнірна  таблиця  станом на 18.08.2014 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Чайка

              5

              4

              0

              1

              13-10

              12

              2

              ФК Берестовець

              5

              2

              1

              2

              13-14

              7

              3

              ФК Ядути

              5

              2

              0

              3

              13-13

              6

              4

              Олімпія

              5

              1

              1

              3

              9-11

              4

              У  четвертому турі   31.08.2014 р. між собою зустрічаються:

              Чайка

              Велика Доч

              -

              ФКБерестовець

              Берестовець

               

              Олімпія

              Оленівка

              -

              ФК Ядути

               

               

              Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  31.08.2014 р. пропускають:

              1

              Овраменко

              Валентин

              Берестовець

              ІІ група  ( ігри  за  5-8 місця )

              1

              Легіон

              Омбиш

              2

              Нептун

              Адамівка

              3

              Іскра

              Кинашівка

              4

              Патріот

              Іванівка

               

               

               


              Патріот

              Іванівка

              -

              Нептун

              Адамівка

              1-2 (1-1)

              17.08.2014

              с.Іванівка

              арбітр: Степанець Віталій

              Носелівка

              голи забили:

               

               

               

              Патріот:

              Сайко Євгеній – 10 хв.

              Нептун:

              Прищепов Михайло – 45 хв., Чабак Юрій – 87 хв.

              Попередження:

               

              Патріот:

              Пацюк Владислав

              Нептун:

              Дудка Олександр

              Вилучення:

              0


              Іскра

              Кинашівка

              -

              Легіон

              Омбиш

              1-0 (1-0)

              17.08.2014

              с.Кинашівка

              арбітр: Ровний Василь

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Іскра:

              Горбащенко Ігор – 38 хв.

              Легіон:

              0

              Попередження:

               

              Іскра:

              Кучура Юрій

              Легіон:

              Власенко Володимир

              Вилучення:

              0

              Турнірна  таблиця  станом на 18.08.2014 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Легіон

              5

              3

              1

              1

              11-5

              10

              2

              Нептун

              5

              2

              2

              1

              9-5

              8

              3

              Іскра

              5

              2

              2

              1

              6-8

              8

              4

              Патріот

              5

              0

              1

              4

              6-14

              1

              У  четвертому   турі   31.08.2014 р. між собою зустрічаються:

              Нептун

              Адамівка

              -

              Патріот

              Іванівка

               

              Легіон

              Омбиш

              -

              Іскра

              Кинашівка

               

              Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  17.08.2014 р. пропускають:

              1

              Дудка

              Олександр

              Нептун

              ІІІ група  ( ігри  за  9-12 місця )

              1

              Зірка

              Носелівка

              2

              Факел

              Хороше Озеро

              3

              Імпульс

              Шаповалівка

              4

              Юність

              Забілівщина

               

              Імпульс

              Шаповалівка

              -

              Юність

              Забілівщина

              2-6 (2-1)

              17.08.2014

              с.Шаповалівка

              арбітр: Сутченко Олег

              Галайбине

              голи забили:

               

               

               

              Імпульс:

              Головань Віталій – 5 хв., Пілієв Алан – 44 хв.

              Юність:

              Колесник Андрій – 35 хв., Лут Богдан – 62, 80 хв., Колесник Денис – 71 хв., Філоненко Олександр – 73 хв., Супік Андрій – 88 хв.

              Попередження:

               

              Імпульс:

              Демченко Євген, Динник Тарас - 2

              Юність:

              0

              Вилучення:

              Динник Тарас – 2 попередження


              Зірка

              Носелівка

              -

              Факел

              Хороше Озеро

              2-1 (1-1)

              17.08.2014

              с.Носелівка

              арбітр: Помігалов Микола

              Високе

              голи забили:

               

               

               

              Зірка:

              Кантур Роман – 17 хв., Петрук Сергій – 80 хв.

              Факел:

              Кантур Микола – 23 хв.

              Попередження:

               

              Зірка:

              0

              Факел:

              0

              Вилучення:

              0

              Турнірна  таблиця  станом на 18.08.2014 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Зірка

              5

              5

              0

              0

              24-4

              15

              2

              Факел

              5

              4

              0

              1

              14-6

              12

              3

              Юність

              5

              1

              0

              4

              10-18

              3

              4

              Імпульс

              5

              0

              0

              5

              5-25

              0

              У  четвертому   турі   31.08.2014 р. між собою зустрічаються:

              Юність

              Забілівщина

              -

              Імпульс

              Шаповалівка

               

              Факел

              Хороше Озеро

              -

              Зірка

              Носелівка

               

              Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  31.08.2014 р. пропускають:

              1

              Динник

              Тарас

              Імпульс

              Серед бомбардирів лідирують:

              1

              Панішев

              Олександр

              ФК Берестовець

              -

              17

              2

              Качан

              Сергій

              Легіон Омбиш

              -

              11

              3

              Горбащенко

              Ігор

              Іскра Кинашівка

              -

              11

              4

              Сова

              Олександр

              Чайка Велика Доч

              -

              11

              5

              Курило

              Вадим

              Зірка Носелівка

              -

              10

              24 серпня ( неділя ), на районному стадіоні «Колос» пройде  ХІІ літня Спартакіада Борзнянщини «Ми - за єдину Україну!» серед команд територіальних громад, присвячена 23-й річниці незалежності України.  В програмі Спартакіади види спорту: міні-футбол, парковий волейбол,  шашки, настільний теніс, легкоатлетичний біг, перетягування канату, гирьовий. Положення про проведення Спартакіади можна подивитися у розділі  «Бібліотека». Запрошуємо фізкультурний актив району взяти участь у змаганнях. За додатковою інформацією звертайтеся до сільських голів або безпосередньо до відділу у справах молоді та спорту (тел.. 2-12-83). Реєстрація учасників до 10.15. Парад-відкриття Спартакіади в 10.30. Початок змагань в 11.00

              Назад



              20 Липня 2018 08:00
              16 Липня 2018 10:30
              13 Липня 2018 10:00
              12 Липня 2018 20:00
              06 Липня 2018 21:00
              06 Липня 2018 11:00
              06 Липня 2018 10:00