Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Чемпіонат Борзнянського району- 2014

                ПЕРША ЛІГА

                Фінальна  частина – 3 тур
                І група  ( ігри  за  1-4 місця )

                1

                ФК Ядути

                Ядути

                2

                ФК Берестовець

                Берестовець

                3

                Олімпія

                Оленівка

                4

                Чайка

                Велика Доч

                17.08.2014 р.

                ФКБерестовець

                Берестовець

                -

                Чайка

                Велика Доч

                2-4 (1-1)

                17.08.2014

                с.Берестовець

                арбітр: Кордюк Олег

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                ФКБерестовець

                Панішев Олександр – 40 хв., Шостак Сергій – 55 хв.

                Чайка:

                Сова Олександр – 10 хв., Сутченко Артем – 60 хв., Лиманчук Євген – 75 хв., Арендар Ігор – 83 хв.

                Попередження:

                 

                ФКБерестовець

                Яремко Сергій

                Чайка:

                0

                Вилучення:

                0


                ФК Ядути

                Ядути

                -

                Олімпія

                Оленівка

                3-1 (1-1)

                17.08.2014

                с.Ядути

                арбітр: Самардак Володимир

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                ФК Ядути:

                Набок Ігор – 35 хв., 85 хв., Копитін Богдан – 75 хв.

                Олімпія:

                Ярошко Олександр – 15 хв.

                Попередження:

                 

                ФК Ядути:

                0

                Олімпія:

                0

                Вилучення:

                0

                Турнірна  таблиця  станом на 18.08.2014 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Чайка

                5

                4

                0

                1

                13-10

                12

                2

                ФК Берестовець

                5

                2

                1

                2

                13-14

                7

                3

                ФК Ядути

                5

                2

                0

                3

                13-13

                6

                4

                Олімпія

                5

                1

                1

                3

                9-11

                4

                У  четвертому турі   31.08.2014 р. між собою зустрічаються:

                Чайка

                Велика Доч

                -

                ФКБерестовець

                Берестовець

                 

                Олімпія

                Оленівка

                -

                ФК Ядути

                 

                 

                Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  31.08.2014 р. пропускають:

                1

                Овраменко

                Валентин

                Берестовець

                ІІ група  ( ігри  за  5-8 місця )

                1

                Легіон

                Омбиш

                2

                Нептун

                Адамівка

                3

                Іскра

                Кинашівка

                4

                Патріот

                Іванівка

                 

                 

                 


                Патріот

                Іванівка

                -

                Нептун

                Адамівка

                1-2 (1-1)

                17.08.2014

                с.Іванівка

                арбітр: Степанець Віталій

                Носелівка

                голи забили:

                 

                 

                 

                Патріот:

                Сайко Євгеній – 10 хв.

                Нептун:

                Прищепов Михайло – 45 хв., Чабак Юрій – 87 хв.

                Попередження:

                 

                Патріот:

                Пацюк Владислав

                Нептун:

                Дудка Олександр

                Вилучення:

                0


                Іскра

                Кинашівка

                -

                Легіон

                Омбиш

                1-0 (1-0)

                17.08.2014

                с.Кинашівка

                арбітр: Ровний Василь

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                Іскра:

                Горбащенко Ігор – 38 хв.

                Легіон:

                0

                Попередження:

                 

                Іскра:

                Кучура Юрій

                Легіон:

                Власенко Володимир

                Вилучення:

                0

                Турнірна  таблиця  станом на 18.08.2014 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Легіон

                5

                3

                1

                1

                11-5

                10

                2

                Нептун

                5

                2

                2

                1

                9-5

                8

                3

                Іскра

                5

                2

                2

                1

                6-8

                8

                4

                Патріот

                5

                0

                1

                4

                6-14

                1

                У  четвертому   турі   31.08.2014 р. між собою зустрічаються:

                Нептун

                Адамівка

                -

                Патріот

                Іванівка

                 

                Легіон

                Омбиш

                -

                Іскра

                Кинашівка

                 

                Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  17.08.2014 р. пропускають:

                1

                Дудка

                Олександр

                Нептун

                ІІІ група  ( ігри  за  9-12 місця )

                1

                Зірка

                Носелівка

                2

                Факел

                Хороше Озеро

                3

                Імпульс

                Шаповалівка

                4

                Юність

                Забілівщина

                 

                Імпульс

                Шаповалівка

                -

                Юність

                Забілівщина

                2-6 (2-1)

                17.08.2014

                с.Шаповалівка

                арбітр: Сутченко Олег

                Галайбине

                голи забили:

                 

                 

                 

                Імпульс:

                Головань Віталій – 5 хв., Пілієв Алан – 44 хв.

                Юність:

                Колесник Андрій – 35 хв., Лут Богдан – 62, 80 хв., Колесник Денис – 71 хв., Філоненко Олександр – 73 хв., Супік Андрій – 88 хв.

                Попередження:

                 

                Імпульс:

                Демченко Євген, Динник Тарас - 2

                Юність:

                0

                Вилучення:

                Динник Тарас – 2 попередження


                Зірка

                Носелівка

                -

                Факел

                Хороше Озеро

                2-1 (1-1)

                17.08.2014

                с.Носелівка

                арбітр: Помігалов Микола

                Високе

                голи забили:

                 

                 

                 

                Зірка:

                Кантур Роман – 17 хв., Петрук Сергій – 80 хв.

                Факел:

                Кантур Микола – 23 хв.

                Попередження:

                 

                Зірка:

                0

                Факел:

                0

                Вилучення:

                0

                Турнірна  таблиця  станом на 18.08.2014 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Зірка

                5

                5

                0

                0

                24-4

                15

                2

                Факел

                5

                4

                0

                1

                14-6

                12

                3

                Юність

                5

                1

                0

                4

                10-18

                3

                4

                Імпульс

                5

                0

                0

                5

                5-25

                0

                У  четвертому   турі   31.08.2014 р. між собою зустрічаються:

                Юність

                Забілівщина

                -

                Імпульс

                Шаповалівка

                 

                Факел

                Хороше Озеро

                -

                Зірка

                Носелівка

                 

                Через  дискваліфікацію  чергові ігри першості  31.08.2014 р. пропускають:

                1

                Динник

                Тарас

                Імпульс

                Серед бомбардирів лідирують:

                1

                Панішев

                Олександр

                ФК Берестовець

                -

                17

                2

                Качан

                Сергій

                Легіон Омбиш

                -

                11

                3

                Горбащенко

                Ігор

                Іскра Кинашівка

                -

                11

                4

                Сова

                Олександр

                Чайка Велика Доч

                -

                11

                5

                Курило

                Вадим

                Зірка Носелівка

                -

                10

                24 серпня ( неділя ), на районному стадіоні «Колос» пройде  ХІІ літня Спартакіада Борзнянщини «Ми - за єдину Україну!» серед команд територіальних громад, присвячена 23-й річниці незалежності України.  В програмі Спартакіади види спорту: міні-футбол, парковий волейбол,  шашки, настільний теніс, легкоатлетичний біг, перетягування канату, гирьовий. Положення про проведення Спартакіади можна подивитися у розділі  «Бібліотека». Запрошуємо фізкультурний актив району взяти участь у змаганнях. За додатковою інформацією звертайтеся до сільських голів або безпосередньо до відділу у справах молоді та спорту (тел.. 2-12-83). Реєстрація учасників до 10.15. Парад-відкриття Спартакіади в 10.30. Початок змагань в 11.00

                Назад



                26 Квітня 2018 09:45
                26 Березня 2018 16:00