Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Чемпіонат Борзнянського району- 2014
              ПЕРША ЛІГА
              Фінальна  частина – 4 тур

              І група  ( ігри  за  1-4 місця )

              1

              ФК Ядути

              Ядути

              2

              ФК Берестовець

              Берестовець

              3

              Олімпія

              Оленівка

              4

              Чайка

              Велика Доч

                31.08.2014 р.

              Чайка

              Велика Доч

              -

               Берестовець

              Берестовець

              1-2 (1-1)

              31.08.2014

              с.Велика Доч

              арбітр: Степанець Віталій

              Носелівка

              голи забили:

               

               

               

              ФКБерестовець

              Панішев Олександр – 35, 65 хв.

              Чайка:

              Сова Олександр – 30 хв.

              Попередження:

               

              ФКБерестовець

              0

              Чайка:

              0

              Вилучення:

              0


              Олімпія

              Оленівка

              -

              ФК Ядути

              Ядути

              2-2 (-)

              31.08.2014

              с.Оленівка

              арбітр: Куделя Олександр

              Комарівка

              голи забили:

               

               

               

              Олімпія:

              Блоха Анатолій – 56 хв., Мохно Ілля – 72 хв.

              ФК Ядути:

              Стельмашенко Олександр – 18, 90+1 хв.

              Попередження:

               

              Олімпія:

              Грицай Сергій

              ФК Ядути:

              0

              Вилучення:

              0

              Підсумкова турнірна  таблиця 

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Чайка

              6

              4

              0

              2

              14-12

              12

              2

              ФК Берестовець

              6

              3

              1

              2

              15-15

              10

              3

              ФК Ядути

              6

              2

              1

              3

              15-15

              7

              4

              Олімпія

              6

              1

              2

              3

              11-13

              5

               

              ІІ група  ( ігри  за  5-8 місця )

              1

              Легіон

              Омбиш

              2

              Нептун

              Адамівка

              3

              Іскра

              Кинашівка

              4

              Патріот

              Іванівка

               

               

               


              Нептун

              Адамівка

              -

              Патріот

              Іванівка

              6-2 (1-0)

              31.08.2014

              с.Прачі

              арбітр: Москаленко Олександр

              Кинашівка

              голи забили:

               

               

               

              Нептун:

              Кравченко Олег – 24, 59, 67,86 хв., Осипенко Ярослав – 47 хв., Прищепов Михайло – 50 хв.

              Патріот:

              Склярук Сергій – 60 хв., Череп Олександр – 73 хв.

              Попередження:

               

              Нептун:

              Чабак Юрій, Кравченко Олег

              Патріот:

              Череп Олександр, Пушенко Віктор

              Вилучення:

              0


              Легіон

              Омбиш

              -

              Іскра

              Кинашівка

              2-2 (2-0)

              31.08.2014

              с.Петрівка

              арбітр: Кордюк Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Легіон:

              Дрига Василь – 15 хв., Качан Сергій – 37 хв.

              Іскра:

              Кучура Юрій – 48, 50 хв.

              Попередження:

               

              Легіон:

              0

              Іскра:

              Горбащенко Ігор

              Вилучення:

              Городок Роман ( Легіон )

              Підсумкова турнірна  таблиця 

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              5

              Легіон

              6

              3

              2

              1

              13-7

              11

              6

              Нептун

              6

              3

              2

              1

              15-7

              11

              7

              Іскра

              6

              2

              3

              1

              8-10

              9

              8

              Патріот

              6

              0

              1

              5

              8-20

              1

              ІІІ група  ( ігри  за  9-12 місця )

              1

              Зірка

              Носелівка

              2

              Факел

              Хороше Озеро

              3

              Імпульс

              Шаповалівка

              4

              Юність

              Забілівщина


              Юність

              Забілівщина

              -

              Імпульс

              Шаповалівка

              3-0 (т)

              31.08.2014

              с.Забілівщина

              арбітр: Іващенко Сергій

              Борзна

              -

               

               

               

               

              Команда «Імпульс» Шаповалівка на гру не з'явилася


              Факел

              Хороше Озеро

              -

              Зірка

              Носелівка

              3-0 (т)

              31.08.2014

              с.Забілівщина

              арбітр: Іващенко Сергій

              Борзна

              -

               

               

               

               

              Команда «Зірка» Носелівка на гру не з'явилася

              Підсумкова турнірна  таблиця 

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              9

              Зірка

              6

              5

              0

              1

              24-7

              15

              10

              Факел

              6

              5

              0

              1

              17-6

              15

              11

              Юність

              6

              2

              0

              4

              13-18

              6

              12

              Імпульс

              6

              0

              0

              6

              5-2

              0

               

              Кращими бомбардирами першості стали:

              1

              Панішев

              Олександр

              ФК Берестовець

              -

              19

              2

              Качан

              Сергій

              Легіон Омбиш

              -

              12

              3

              Сова

              Олександр

              Чайка Велика Доч

              -

              12

              5

              Кравченко

              Олег

              Нептун

              -

              12

              • Завтра, 3-го вересня, в приміщенні райдержадміністрації відбудеться розширене засідання Виконкому районної федерації футболу. Також буде проведено жеребкування розіграшу Кубку районної газети «Вісті Борзнянщини» з футболу, який стартує 7 вересня.  На засідання  запрошуються члени виконкому та представники команд, що будуть брати участь у розіграші Кубку. Початок роботи в 10.00
              • До уваги вболівальників:
                Цими вихідними на території району відбудеться ряд футбольних поєдинків, в яких візьмуть участь і наші команди, зокрема:
                06.09.2014 р.  ФК «Борзна» - «Ревна» Семенівка (стадіон «Колос», м.Борзна, гра чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. Початок гри в 17.00 )
                07.09.2014 р. ФК «Єдність» Плиски – «Полісся-Юність» Добрянка ( стадіон с.Плиски, гра чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. Початок гри в 17.00 )
                07.09.2014 р.  «Темп-Ветеран» Борзна – «Ветеран» Новгород-Сіверський  ( стадіон «Колос» м.Борзна, гра чемпіонату області серед спортсменів-ветеранів. Початок гри в 16.00 )

              Назад



              20 Липня 2018 08:00
              16 Липня 2018 10:30
              13 Липня 2018 10:00
              12 Липня 2018 20:00
              06 Липня 2018 21:00
              06 Липня 2018 11:00
              06 Липня 2018 10:00