Борзнянська РДА
      Анонси
















                 


                Назад

                Першість області  серед ДЮСШ
                Перша ліга ( північна  зона )

                Команди – учасниці
                ДЮСШ      БОРЗНА
                ДЮСШ      КОРОП
                ДЮСШ      КОРЮКІВКА
                ДЮСШ      СЕМЕНІВКА    
                ДЮСШ      СОСНИЦЯ

                Команди Борзнянської ДЮСШ  готують  до змагань тренери: Олександр Романенко ( 2000 р.н., молодша група )
                Володимир Самардак  ( 1998 р.н., молодша група )

                 1  тур . 14.09.2014 р.

                молодша група

                старша група

                Короп

                • Борзна

                4-1

                2-0

                Корюківка

                • Сосниця

                1-4

                2-0

                Турнірна таблиця після  1-го  туру

                Молодша група

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Короп

                1

                1

                0

                0

                4-1

                3

                2

                Сосниця

                1

                1

                0

                0

                4-1

                3

                3

                Семенівка

                0

                0

                0

                0

                0

                0

                4

                Борзна

                1

                0

                0

                1

                1-4

                0

                5

                Корюківка

                1

                0

                0

                1

                1-4

                0

                Старша група

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Короп

                1

                1

                0

                0

                2-0

                3

                2

                Корюківка

                1

                1

                0

                0

                2-0

                3

                3

                Семенівка

                0

                0

                0

                0

                0

                0

                4

                Борзна

                1

                0

                0

                1

                0-2

                0

                5

                Сосниця

                1

                0

                0

                1

                0-2

                0

                У  другому турі, 21  вересня  2014 року, між собою зустрічаються команди:

                Борзна

                -

                Корюківка

                Сосниця

                -

                Семенівка

                Назад



                21 Червня 2018 10:00
                16 Червня 2018 07:00
                15 Червня 2018 13:00
                15 Червня 2018 08:00
                14 Червня 2018 10:00
                12 Червня 2018 14:30
                12 Червня 2018 11:00