Борзнянська РДА
      Анонси















               


              Назад

              Першість області  серед ДЮСШ
              Перша ліга ( північна  зона )

              Команди – учасниці
              ДЮСШ      БОРЗНА
              ДЮСШ      КОРОП
              ДЮСШ      КОРЮКІВКА
              ДЮСШ      СЕМЕНІВКА    
              ДЮСШ      СОСНИЦЯ

              Команди Борзнянської ДЮСШ  готують  до змагань тренери: Олександр Романенко ( 2000 р.н., молодша група )
              Володимир Самардак  ( 1998 р.н., молодша група )

               1  тур . 14.09.2014 р.

              молодша група

              старша група

              Короп

              • Борзна

              4-1

              2-0

              Корюківка

              • Сосниця

              1-4

              2-0

              Турнірна таблиця після  1-го  туру

              Молодша група

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Короп

              1

              1

              0

              0

              4-1

              3

              2

              Сосниця

              1

              1

              0

              0

              4-1

              3

              3

              Семенівка

              0

              0

              0

              0

              0

              0

              4

              Борзна

              1

              0

              0

              1

              1-4

              0

              5

              Корюківка

              1

              0

              0

              1

              1-4

              0

              Старша група

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Короп

              1

              1

              0

              0

              2-0

              3

              2

              Корюківка

              1

              1

              0

              0

              2-0

              3

              3

              Семенівка

              0

              0

              0

              0

              0

              0

              4

              Борзна

              1

              0

              0

              1

              0-2

              0

              5

              Сосниця

              1

              0

              0

              1

              0-2

              0

              У  другому турі, 21  вересня  2014 року, між собою зустрічаються команди:

              Борзна

              -

              Корюківка

              Сосниця

              -

              Семенівка

              Назад



              18 Січня 2018 08:00