back

21 жовтня 2014

Обласний турнір з футболу серед юнаків 2004 р. народження

19 жовтня, в Мені, за підтримки кандидата в народні депутати України В»ячеслава Неволька відбувся обласний турнір з футболу серед юнаків 2004 року народження. В змаганнях взяли участь команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл Мени, Бахмача та Борзни. На жаль організатори змагань не дочекалися юних футболістів з Ічні.

У стартовій грі турніру команда Бахмача з рахунком 2-1 перемогла господарів і в другому турі зустрілася з юними борзнянцями. В цій грі вихованці Олега Кордюка діяли досить вміло і здобули перемогу з рахунком 2-0. В заключній грі, щоб стати переможцями турніру, нашим юнакам потрібно було не програти господарям поля, що вони і зробили. Зігравши внічию 1-1 борзнянці стали переможцями турніру і привезли до Борзни красивий кубок, а самі отримали медалі. Приз кращого гравця турніру отримав Марко Козішкурт.