Борзнянська РДА
   Анонси
         


        Назад

        Кубок області серед ветеранів 2014 (45 р. і старше)

        8 листопада 2014 року,  на штучному газоні стадіону  ФК «Єдність» с. Плиски,   відбувся розіграш Кубку Чернігівської області з футболу серед ветеранів ( вік гравців 45 р. і старше ). Ці змагання – спільний проект  відділу у справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації, федерації футболу Борзнянського району та Чернігівської обласної федерації футболу.
        Приємно те, що з кожним роком цей турнір набуває все більшої популярності. Збільшується кількість команд-учасниць. Цього разу   їх було – 8.
        На параді-відкритті учасників змагань привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації Сергій Іващенко та головний суддя , представник Чернігівської обласної федерації футболу Сергій Ткаченко.
        На попередньому етапі змагань 8 команд ( І група -  «Темп-Ветеран» Борзна, «Ветеран» Прилуки, «Ветеран» Сираї Козелецького району,  «Ветеран» Ніжин  ІІ група - «Десна» Чернігів, «Росток-Ветеран» Ічня, «Ветеран» Корюківка, «Фрунзівець» Ніжин ) провели одноколові турніри у двох підгрупах за скороченим часом гри.
        В першій підгрупі свій перший матч із командою Козелецького району борзнянці провели впевнено. Вони першими добилися успіху ( гол на рахунку Олега Кордюка ). На жаль, за дві хвилини до закінчення  гри, наші суперники провели гострий випад і добилися успіху. Як виявилося пізніше, ця нічия і не дозволила борзнянцям вийти до головного фіналу турніру. У своїй другій грі наші ветерани декласували суперників із Ніжина. Рахунок гри  3-0 ( у цій грі забитими м»ячами  відзначилися Валерій Шевченко, Юрій Пугач та Альберт Нікітін ). У вирішальній грі із командою Прилук нам була потрібна була лише перемога. На жаль цього не сталося. Досвідчені прилучани, на чолі з Віктором Харченком, довели матч до нічийного результату  і здобули загальну перемогу в групі. Наші футболісти – другі..
        Запекла боротьба точилася і в другій групі. Несподівано слабкіше ніж завжди виступила чернігівська «Десна». Переможці двох попередніх турнірів здобули лише одну перемогу, а два інші поєдинки звели внічию. В результаті  посіли лише друге місце. А переможцем став ніжинський «Фрунзівець» - дебютант  цих змагань.
        У безкомпромісній боротьбі пройшли і фінальні поєдинки. Борзнянський «Темп-Ветеран» та чернігівська «Десна» зустрічаються між собою у фінальних іграх вже третій рік поспіль. Але, якщо раніше вони боролися за головний приз ( який до речі двічі діставався деснянцям ), то цього разу команди сперечалися за «бронзові» медалі. Основний час гри – нічия 1-1 ( гол на рахунку Валерія Шевченка ). А ось в серії пенальті, відмінна гра нашого воротаря Віктора Шута і влучні удари із дев»ятиметрової позначки, принесли почесну перемогу нашим футболістам. Борзнянський «Темп-Ветеран» виступав у такому складі: Віктор Шут, Василь Галаган, Альберт Нікітін, Віктор Лукаш, Юрій Пугач, Володимир Лозицький, Олег Кордюк, Микола Помігалов, Леонід Косівцов, Валерій Шевченко.  Вперше «Десна» залишилася без нагород.
        А головний приз змагань виборов ніжинський «Фрунзівець», який у вирішальному матчі з рахунком 1-0, здобув перемогу над ветеранами із Прилук.
        Призи кращих гравців турніру отримали Альберт Нікітін (Борзна), Микола Кательницький, Олексій Бойко ( обоє Ніжин ), Олександр Сердюк ( Сираї), Геннадій Кожух ( Прилуки ), Володимир  Лисенко ( Чернігів ), Ігор Андрусенко (Ічня )
        Після змагань   всіх його учасників  було забезпечено   гарячим  харчуванням.
        Фінансову підтримку в проведенні змагань надали: відділ у справах  молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації, Борзнянська районна федерація футболу, Чернігівська обласна федерація футболу, пп Іващенко Ігор Миколайович, директор СП «Мрія-С» Михайло Михайлович Соловар, президент ФК «Єдність» Плиски – Михайло Миколайович Голиця, віце-президент Борзнянської районної федерації футболу Анатолій Петрович Гаврильченко, гравці команди «Темп-Ветеран» Борзна, ветерани спорту.

        Статистичні дані турніру:
        група №1

        Команда

        1

        2

        3

        4

        В

        Н

        П

        Р/М

        О

        М

        1

        Темп-В     Борзна

        хххх

        0-0

        3-0

        1-1

        1

        2

        0

        4-1

        5

        2

        2

        Ветеран    Прилуки

        0-0

        хххх

        1-0

        1-0

        2

        1

        0

        2-0

        7

        1

        3

        Ветеран    Ніжин

        0-3

        0-1

        хххх

        2-3

        0

        0

        3

        2-7

        0

        4

        4

        Ветеран    Сираї

        1-1

        0-1

        3-2

        хххх

        1

        1

        1

        4-4

        4

        3

        група №2

        Команда

        1

        2

        3

        4

        В

        Н

        П

        Р/М

        О

        М

        1

        Десна        Чернігів

        хххх

        0-0

        6-1

        0-0

        1

        2

        0

        6-1

        5

        2

        2

        Росток-В   Ічня

        0-0

        хххх

        2-0

        0-1

        1

        1

        1

        2-1

        4

        3

        3

        Ветеран Корюківк

        1-6

        0-2

        хххх

        0-3

        0

        0

        3

        11-11

        0

        4

        4

        Фрунзівець Ніжин

        0-0

        1-0

        3-0

        хххх

        2

        1

        0

        4-0

        7

        1

        Гра за ІІІ місце   Темп-Ветеран     -        Десна         1-1 пен.3-2
        Гра за І місце     Фрунзівець          -        Прилуки    1-0

        Назад        21 Червня 2018 10:00
        16 Червня 2018 07:00
        15 Червня 2018 13:00
        15 Червня 2018 08:00
        14 Червня 2018 10:00
        12 Червня 2018 14:30
        12 Червня 2018 11:00