Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

11 листопада 2014

Кубок області серед ветеранів 2014 (45 р. і старше)

8 листопада 2014 року,  на штучному газоні стадіону  ФК «Єдність» с. Плиски,   відбувся розіграш Кубку Чернігівської області з футболу серед ветеранів ( вік гравців 45 р. і старше ). Ці змагання – спільний проект  відділу у справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації, федерації футболу Борзнянського району та Чернігівської обласної федерації футболу.
Приємно те, що з кожним роком цей турнір набуває все більшої популярності. Збільшується кількість команд-учасниць. Цього разу   їх було – 8.
На параді-відкритті учасників змагань привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації Сергій Іващенко та головний суддя , представник Чернігівської обласної федерації футболу Сергій Ткаченко.
На попередньому етапі змагань 8 команд ( І група -  «Темп-Ветеран» Борзна, «Ветеран» Прилуки, «Ветеран» Сираї Козелецького району,  «Ветеран» Ніжин  ІІ група - «Десна» Чернігів, «Росток-Ветеран» Ічня, «Ветеран» Корюківка, «Фрунзівець» Ніжин ) провели одноколові турніри у двох підгрупах за скороченим часом гри.
В першій підгрупі свій перший матч із командою Козелецького району борзнянці провели впевнено. Вони першими добилися успіху ( гол на рахунку Олега Кордюка ). На жаль, за дві хвилини до закінчення  гри, наші суперники провели гострий випад і добилися успіху. Як виявилося пізніше, ця нічия і не дозволила борзнянцям вийти до головного фіналу турніру. У своїй другій грі наші ветерани декласували суперників із Ніжина. Рахунок гри  3-0 ( у цій грі забитими м»ячами  відзначилися Валерій Шевченко, Юрій Пугач та Альберт Нікітін ). У вирішальній грі із командою Прилук нам була потрібна була лише перемога. На жаль цього не сталося. Досвідчені прилучани, на чолі з Віктором Харченком, довели матч до нічийного результату  і здобули загальну перемогу в групі. Наші футболісти – другі..
Запекла боротьба точилася і в другій групі. Несподівано слабкіше ніж завжди виступила чернігівська «Десна». Переможці двох попередніх турнірів здобули лише одну перемогу, а два інші поєдинки звели внічию. В результаті  посіли лише друге місце. А переможцем став ніжинський «Фрунзівець» - дебютант  цих змагань.
У безкомпромісній боротьбі пройшли і фінальні поєдинки. Борзнянський «Темп-Ветеран» та чернігівська «Десна» зустрічаються між собою у фінальних іграх вже третій рік поспіль. Але, якщо раніше вони боролися за головний приз ( який до речі двічі діставався деснянцям ), то цього разу команди сперечалися за «бронзові» медалі. Основний час гри – нічия 1-1 ( гол на рахунку Валерія Шевченка ). А ось в серії пенальті, відмінна гра нашого воротаря Віктора Шута і влучні удари із дев»ятиметрової позначки, принесли почесну перемогу нашим футболістам. Борзнянський «Темп-Ветеран» виступав у такому складі: Віктор Шут, Василь Галаган, Альберт Нікітін, Віктор Лукаш, Юрій Пугач, Володимир Лозицький, Олег Кордюк, Микола Помігалов, Леонід Косівцов, Валерій Шевченко.  Вперше «Десна» залишилася без нагород.
А головний приз змагань виборов ніжинський «Фрунзівець», який у вирішальному матчі з рахунком 1-0, здобув перемогу над ветеранами із Прилук.
Призи кращих гравців турніру отримали Альберт Нікітін (Борзна), Микола Кательницький, Олексій Бойко ( обоє Ніжин ), Олександр Сердюк ( Сираї), Геннадій Кожух ( Прилуки ), Володимир  Лисенко ( Чернігів ), Ігор Андрусенко (Ічня )
Після змагань   всіх його учасників  було забезпечено   гарячим  харчуванням.
Фінансову підтримку в проведенні змагань надали: відділ у справах  молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації, Борзнянська районна федерація футболу, Чернігівська обласна федерація футболу, пп Іващенко Ігор Миколайович, директор СП «Мрія-С» Михайло Михайлович Соловар, президент ФК «Єдність» Плиски – Михайло Миколайович Голиця, віце-президент Борзнянської районної федерації футболу Анатолій Петрович Гаврильченко, гравці команди «Темп-Ветеран» Борзна, ветерани спорту.

Статистичні дані турніру:
група №1

Команда

1

2

3

4

В

Н

П

Р/М

О

М

1

Темп-В     Борзна

хххх

0-0

3-0

1-1

1

2

0

4-1

5

2

2

Ветеран    Прилуки

0-0

хххх

1-0

1-0

2

1

0

2-0

7

1

3

Ветеран    Ніжин

0-3

0-1

хххх

2-3

0

0

3

2-7

0

4

4

Ветеран    Сираї

1-1

0-1

3-2

хххх

1

1

1

4-4

4

3

група №2

Команда

1

2

3

4

В

Н

П

Р/М

О

М

1

Десна        Чернігів

хххх

0-0

6-1

0-0

1

2

0

6-1

5

2

2

Росток-В   Ічня

0-0

хххх

2-0

0-1

1

1

1

2-1

4

3

3

Ветеран Корюківк

1-6

0-2

хххх

0-3

0

0

3

11-11

0

4

4

Фрунзівець Ніжин

0-0

1-0

3-0

хххх

2

1

0

4-0

7

1

Гра за ІІІ місце   Темп-Ветеран     -        Десна         1-1 пен.3-2
Гра за І місце     Фрунзівець          -        Прилуки    1-0