Борзнянська РДА
      Анонси

Назад

Районні змагання серед дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе» 2014

З метою пропаганди здорового способу життя, масового залучення дітей з обмеженими фізичними можливостями до занять фізичною культурою і спортом, 21 листопада 2014 року, в приміщенні РЦСССДМ, проведені традиційні районні змагання серед дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе». Це спільний проект відділу у справах молоді і спорту райдержадміністрації та РЦСССДМ. Цього року змагання пройшли вже увосьме.

Змагання відкрила начальник відділу РЦСССДМ Людмила Запалій. Учасників заходу тепло привітали начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Іващенко та помічник-консультант народного депутата України Олега Ляшка Анатолій Хавило. Головний суддя змагань Іван Савченко дає стартовий свисток і 12 учасників починають боротьбу за перемогу у трьох видах програми: шашках, шахах і дартсі .

У змаганнях з шахів перемогу здобув Ігор Довгаль. Він же став третім і в змаганнях з шашок. А ось учениця Борзнянської ЗОШ-інтернат Тетяна Сутула, впевнено виграла змагання з шашок і дартсу, що стало приємною несподіванкою. Петрунько Андрій виборов друге місце в змаганнях з шашок, а Владислав Літвін став призером в обох видах програми. Серед призерів змагань з дартсу Тарасенко Алла та Ярослав Коваль.

Організатори змагань вдячні помічнику-консультанту народного депутата України Олега Ляшка Анатолію Петровичу Хавилу, за фінансову підтримку у проведенні заходу.