Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

02 грудня 2014

Миколі Нерослику – 50

Вже стало доброю традицією серед спортсменів району, вшановувати ветеранів спорту, людей, що протягом багатьох років докладали і докладають багато зусиль для розвитку фізичної культури і видів спорту на Борзнянщині.

Ось і цього разу під час відкриття п»ятого клубного чемпіонату району з настільного тенісу, що проходив у Носелівці, члени виконкому федерації, учасники змагань тепло привітали із 50-річчям голову районної федерації настільного тенісу, більярду та бадмінтону – Миколу Нерослика.

Районну федерацію Микола Іванович очолює не один рік. І коли на початку поточного року проходила звітно-виборча конференція, то делегати одноголосно знову обрали його головою федерації на новий термін. Та це і не дивно. Рівень настільного тенісу в районі за останні роки значно виріс. Збільшилась кількість турнірів, зросла їх організація. Але саме головне – виросла ціла плеяда молодих талановитих спортсменів. Одна з таких «зірочок» його донька – Оксана, багаторазова чемпіонка району серед жінок, кандидат у майстри спорту. Звичайно ж такого високого результату вона добилася завдяки батьку.

Не дивлячись на поважний вік ювіляр сам бере активну участь в змаганнях різного рівня, добиваючись при цьому високих результатів. Микола Нерослик вигравав особисту першість Борзнянського району у 2002 та 2003 роках, а у складі сільської команди Берестовця виборював чемпіонське звання у 2002, 2005, 2008, 2013 роках та вигравав кубок району у 2003, 2004, 2006, 2008 та 2009 роках.

Від відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, районної федерації настільного тенісу, більярду та бадмінтону, друзів-спортсменів Микола Іванович Нерослик за особистий вагомий внесок у справу розвитку фізичної культури і спорту на Борзнянщині та з нагоди 50-річчя з дня народження нагороджений почесною грамотою та пам»ятним кубком.