Борзнянська РДА
      Анонси















               


              Назад

              Клубна першість Борзнянського району з настільного тенісу 2014-2015 р.

              29 листопада 2014 року стартувала п'ята клубна першість Борзнянського району з настільного тенісу  2014-2015 р. Цього року в змаганнях беруть участь 14  команд (вища ліга – 6, перша ліга – 8).  Згідно Положення про змагання  переможці визначаться за сумою трьох ігрових турів (другий тур заплановано провести 13 грудня ц.р., а третій  - у січні 2015 р.).
              Команди вищої ліги змагалися у Носелівці, а першої – у Кинашівці. Наводимо технічні результати змагань.

              Вища ліга

              1

              Зірка

              Носелівка

              2

              Динамо

              Носелівка

              3

              Колос

              Носелівка

              4

              Ера

              Борзна

              5

              ТК Берестовець

              Берестовець

              6

              Зоря

              Мала Загорівка


              Команда

              1

              2

              3

              4

              5

              6

              В

              П

              Р/п

              О

              М

              1

              Зірка

              ххх

              3-2

              3-2

              3-1

              3-1

              3-1

              5

              0

              15-7

              10

              1

              2

              Динамо

              2-3

              хххх

              3-0

              0-3

              3-1

              3-1

              3

              2

              11-8

              8

              2

              3

              Колос

              2-3

              0-3

              ххх

              0-3

              0-3

              0-3

              0

              5

              2-15

              5

              6

              4

              Ера

              1-3

              3-0

              3-0

              ххх

              1-3

              2-3

              2

              3

              10-9

              7

              5

              5

              ТК Берестовець

              1-3

              1-3

              3-0

              3-1

              ххх

              3-2

              3

              2

              11-9

              8

              3

              6

              Зоря

              1-3

              1-3

              3-0

              3-2

              2-3

              ххх

              2

              3

              10-11

              7

              4

                       Вже після першого туру змагань лідерство  захопила носелівська «Зірка» - чемпіон минулих років. Однак шлях до чемпіонства у цієї команди цього разу не буде легким, адже суперники в «Зірки» досить серйозні.  І «Динамо», і «Колос», і «Ера», і ТК «Берестовець» - команди приблизно одного рівня. Можливо дещо поступається їм у майстерності  «Колос», дуже молода носелівська команда, про те і її гравці прогресують.  Отож на любителів тенісу  чекають захоплюючі баталії.

              Перша  ліга

              1

              Технікум

              Борзна

              2

              Штурм

              Мала Загорівка

              3

              Геркулес

              Носелівка

              4

              Колос

              Високе

              5

              Патріот

              Іванівка

              6

              Спартак

              Кинашівка

              7

              Зірка

              Кинашівка

              8

              Іскра

              Кинашівка

              ½  фіналу
              Група № 1

              Команда

              1

              2

              3

              4

              В

              П

              Р/п

              О 

              М

              1

              Зоря

              хххх

              3-1

              3-0

              3-0

              3

              0

              9-1

              6

              1

              2

              Геркулес

              1-3

              хххх

              0-3

              2-3

              0

              3

              3-9

              3

              4

              3

              Спартак

              0-3

              3-0

              хххх

              3-0

              2

              1

              6-3

              5

              2

              4

              Іскра

              0-3

              3-2

              0-3

              хххх

              1

              2

              3-8

              4

              3

              Група № 2

              Команда

              1

              2

              3

              4

              В

              П

              Р/п

              О 

              М

              1

              Технікум

              хххх

              0-3

              1-3

              1-3

              0

              3

              2-9

              3

              4

              2

              Колос

              3-0

              хххх

              3-0

              3-1

              3

              0

              9-1

              6

              1

              3

              Патріот

              3-1

              0-3

              хххх

              1-3

              1

              2

              4-7

              4

              3

              4

              Зірка

              3-1

              1-3

              3-1

              хххх

              2

              1

              7-5

              5

              2

              фінальні ігри       

              за  7 місце

              Технікум

              -

              Геркулес

              0-3

              за 5 місце

              Іскра

              -

              Патріот

              3-2

              за 3 місце

              Спартак

              -

              Зірка

              3-2

              за 1 місце

              Штурм

              -

              Колос

              3-0

                       Цікаво пройшли змагання і серед команд першої ліги. Тут лідерство після першого ігрового дня захопив малозагорівський «Штурм».  Як і передбачалося, малозагорівці будуть основними претендентами на  чемпіонство. Дуже приємно, що серед учасників змагань  ми побачили тенісні колективи із Високого та Іванівки. І якщо іванівські спортсмени поки, що тільки  хочуть заявити про себе, то юнаки із Високого відразу  набрали високі залікові бали, поступившись лише у фінальному матчі. Зрослу майстерність показали також кинашівські колективи та зовсім юна команда із Носелівки.

              ТУРНІРНА  ТАБЛИЦЯ  ПІСЛЯ ПЕРШОГО ІГРОВОГО ДНЯ 
              Вища ліга

              1

              Зірка

              Носелівка

              30

              2

              Динамо

              Носелівка

              27

              3

              ТК Берестовець

              Берестовець

              24

              4

              Зоря

              Мала Загорівка

              22

              5

              Ера

              Борзна

              21

              6

              Колос

              Носелівка

              20

              Перша ліга

              1

              Штурм

              Мала Загорівка

              30

              2

              Колос

              Високе

              27

              3

              Спартак

              Кинашівка

              24

              4

              Зірка

              Кинашівка

              22

              5

              Іскра

              Кинашівка

              21

              6

              Патріот

              Іванівка

              20

              7

              Геркулес

              Носелівка

              19

              8

              Технікум

              Борзна

              18











              Назад



              25 Листопада 2017 10:00
              24 Листопада 2017 16:00
              21 Листопада 2017 10:00
              17 Листопада 2017 08:00