Борзнянська РДА
   Анонси        


       Назад

       Зимовий сезон відкрито

       Цими вихідними на районному стадіоні «Колос» відкрився зимовий спортивний сезон. Всіх бажаючих покататися на ковзанах прийняв новозбудований льодовий майданчик. Ну і звичайно ж відбулися два хокейні поєдинки.

       У суботу місцева команда ХК «Борзна» приймала сусідів із Бахмача. Треба віддати належне гостям, які вкотре показали хокей високого рівня і здобули впевнену перемогу з рахунком 10-5.

       У неділю до борзнянців завітали спортсмени із Мени. І як не старалися місцеві хокеїсти , однак і цього разу перемогу здобули гості, хокеїсти ХК «Мена» з рахунком 10-7.

       Але треба бути об»єктивними і не дуже суворо критикувати наших хокеїстів, адже команда створена тільки торік і не має ще відповідного досвіду. Потрібно проводити ігри, потрібно вчитися, а перемоги обов»язково прийдуть.

       Найближчим часом хокейний майданчик буде обладнано освітлення, в результаті чого його можна буде використовувати у вечірній час, згідно затвердженого графіка.

       До речі, на стадіоні для дітей молодшого віку підготовлений ще один льодовий майданчик.       Назад       18 Січня 2018 08:00