Борзнянська РДА
      Анонси















               


              Назад

              Клубна першість Борзнянського району з настільного тенісу 2014-2015 р

              13 грудня 2014 року  пройшов другий тур клубної першості Борзнянського району з настільного тенісу.    Команди вищої ліги змагалися у Борзні, а першої – у Кинашівці. Наводимо технічні результати змагань.

              Вища ліга

              1

              Зірка

              Носелівка

              2

              Динамо

              Носелівка

              3

              Колос

              Носелівка

              4

              Ера

              Борзна

              5

              ТК Берестовець

              Берестовець

              6

              Зоря

              Мала Загорівка


              Команда

              1

              2

              3

              4

              5

              6

              В

              П

              Р/п

              О

              М

              1

              Зірка

              ххх

              3-1

              3-0

              3-0

              3-1

              3-0

              5

              0

              15-2

              10

              1

              2

              Динамо

              1-3

              хххх

              3-2

              3-2

              2-3

              1-3

              2

              3

              10-13

              7

              4

              3

              Колос

              0-3

              2-3

              ххх

              2-3

              2-3

              3-1

              1

              4

              9-13

              6

              6

              4

              Ера

              0-3

              2-3

              3-2

              ххх

              0-3

              1-3

              1

              4

              6-14

              6

              5

              5

              ТК Берестовець

              1-3

              3-2

              3-2

              3-0

              ххх

              3-2

              4

              1

              13-9

              9

              2

              6

              Зоря

              0-3

              3-1

              1-3

              3-1

              2-3

              ххх

              2

              3

              9-11

              7

              3

              Перша  ліга

              1

              Технікум

              Борзна

              2

              Штурм

              Мала Загорівка

              3

              Геркулес

              Носелівка

              4

              Колос

              Високе

              5

              Патріот

              Іванівка

              6

              Спартак

              Кинашівка

              7

              Зірка

              Кинашівка

              8

              Іскра

              Кинашівка

              ½  фіналу
              Група № 1

              Команда

              1

              2

              3

              4

              В

              П

              Р/п

              О 

              М

              1

              Штурм

              хххх

              3-1

              3-1

              2-3

              2

              1

              8-5

              5

              2

              2

              Технікум

              1-3

              хххх

              1-3

              1-3

              0

              3

              3-9

              3

              4

              3

              Іскра

              1-3

              3-1

              хххх

              0-3

              1

              2

              4-7

              5

              3

              4

              Спартак

              3-2

              3-1

              3-0

              хххх

              3

              0

              9-3

              6

              1

              Група № 2

              Команда

              1

              2

              3

              В

              П

              Р/п

              О 

              М

              1

              Колос

              хххх

              2-3

              3-2

              1

              1

              5-5

              3

              2

              2

              Геркулес

              3-2

              хххх

              3-0

              2

              0

              6-2

              4

              1

              3

              Зірка

              2-3

              0-3

              хххх

              0

              2

              2-6

              2

              3

              фінальні ігри       

              за 5 місце

              Зірка

              -

              Іскра

              3-0

              за 3 місце

              Колос

              -

              Штурм

              3-2

              за 1 місце

              Геркулес

              -

              Спартак

              2-3

              ТУРНІРНА  ТАБЛИЦЯ  ПІСЛЯ  ДРУГОГО ІГРОВОГО  ДНЯ 
              Вища ліга

              1

              Зірка

              Носелівка

              60

              2

              ТК Берестовець

              Берестовець

              51

              3

              Динамо

              Носелівка

              49

              4

              Зоря

              Мала Загорівка

              46

              5

              Ера

              Борзна

              42

              6

              Колос

              Носелівка

              40

              Перша ліга

              1

              Спартак

              Кинашівка

              54

              2

              Штурм

              Мала Загорівка

              52

              3

              Колос

              Високе

              51

              4

              Геркулес

              Носелівка

              46

              5

              Зірка

              Кинашівка

              43

              6

              Іскра

              Кинашівка

              41

              7

              Технікум

              Борзна

              37

              8

              Патріот

              Іванівка

              20

                       Ігри заключного третього туру пройдуть у січні-лютому 2015 р. Про дату проведення змагань буде повідомлено додатково.







              Назад



              25 Листопада 2017 10:00
              24 Листопада 2017 16:00
              21 Листопада 2017 10:00
              17 Листопада 2017 08:00