Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

22 грудня 2014

Міні-футбол. Обласний турнір серед ветеранів

20 грудня 2014 року в спортивному залі ЗОШ №9 м. Ніжина пройшов традиційний обласний турнір з міні-футболу серед ветеранів, присвячений пам’яті Григорія Семеновича Сипливця. Цього разу в турнірі взяли участь 6 колективів. Свій кубок розіграли «молодші» ветерани (вік гравців 35-45 років) та ветерани, яким уже виповнилося 45 р. і старші. У обох вікових категоріях учасників грало по три колективи.

Переможцем турніру серед ветеранів «молодшої» вікової групи став «Ветеран» із Ічні.

У турнірі «старшої» вікової групи взяв участь і борзнянський «Темп-Ветеран». Суперниками борзнянців були ніжинські команди «Благовіст» та «Ветеран». Перша гра із «Благовістом» пройшла за повної переваги нашої команди, однак забити м’яч вдалося лише в другій половині гри. Відзначився Леонід Косівцов. Переможну крапку у поєдинку відмінним ударом під поперечину поставив Володимир Лозицький.

У вирішальному матчі із «Ветераном» нашу команду задовольняла і нічия, про те грати із чемпіоном області на «нічию» рівно поразці. Тому борзнянці вибрали агресивний стиль гри: надійний захист і гострі контрвипади, що і принесло успіх. Досить не проста, але почесна перемога над сильним суперником в матчі з рахунком 4-3 і «Темп» вперше заволодів почесним призом. У вирішальному матчі голи забивали Володимир Лозицький - двічі, Леонід Косівцов та Леонід Ракоїд. Називаємо склад команди-переможця: Володимир Захаренко, Василь Галаган, Леонід Косівцов, Олег Кордюк, Юрій Пугач, Олексій Ракоїд, Володимир Лозицький, Сергій Іващенко.

Команда-переможець нагороджена пам’ятним призом та «золотими» медалями.

Спортсмени-ветерани щиро дякують приватному підприємцю Іващенку Ігорю Миколайовичу за надану фінансову підтримку команді.