Борзнянська РДА
      Анонси
















                 


                Назад

                Чемпіонат Борзнянського району- 2015. Перша ліга. Фінальна частина
                1-4 місця

                1

                Зірка

                Носелівка

                2

                Нептун

                Адамівка

                3

                Факел

                Хороше Озеро

                4

                Агротрейд

                Сиволож

                Турнірна таблиця станом на 01.08.2015 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Зірка

                2

                2

                0

                0

                5-2

                6

                2

                Факел

                2

                1

                1

                0

                6-4

                4

                3

                Агротрейд

                2

                0

                1

                1

                4-6

                1

                4

                Нептун

                2

                0

                0

                2

                2-5

                0

                02.08.2015 р. (неділя) між собою зустрічаються:

                Факел

                Хороше Озеро

                -

                Нептун

                Адамівка

                13.00

                Агротрейд

                Сиволож

                -

                Зірка

                Носелівка

                13.00

                Дискваліфіковані футболісти:

                0

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                5-8 місця

                1

                Іскра

                Кинашівка

                2

                Юність

                Забілівщина

                3

                Легіон

                Омбиш

                4

                Олімпія

                Оленівка

                Турнірна таблиця станом на 01.08.2015 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Іскра

                2

                2

                0

                0

                11-6

                6

                2

                Олімпія

                2

                1

                1

                0

                3-2

                4

                3

                Легіон

                2

                0

                1

                1

                2-3

                1

                4

                Юність

                2

                0

                0

                2

                6-11

                0

                02.08.2015 р. (неділя) між собою зустрічаються:

                Іскра

                Кинашівка

                -

                Олімпія

                Оленівка

                13.00

                Юність

                Забілівщина

                -

                Легіон

                Омбиш

                13.00

                Дискваліфіковані футболісти:

                0

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                Серед бомбардирів лідирують:

                1

                Курило

                Вадим

                Зірка

                -

                14

                2

                Панішев

                Олександр

                Берестовець

                -

                10

                3

                Сова

                Олександр

                Зірка

                -

                9

                4

                Прокопчук

                Віктор

                Іскра

                -

                9

                Календар ігор фінальної частини першості дивіться у розділі «бібліотека»

                Назад



                21 Червня 2018 10:00
                16 Червня 2018 07:00
                15 Червня 2018 13:00
                15 Червня 2018 08:00
                14 Червня 2018 10:00
                12 Червня 2018 14:30
                12 Червня 2018 11:00