Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Чемпіонат області з футбол -2015. Перша ліга. 9 тур
              Північна зона
              Склад учасників

              1

              ФК Борзна

              Борзна

              2

              ФК Короп

              Короп

              3

              Вимпел

              Сосниця

              4

              Авангард

              Мена

              5

              ФК Кородня

              Городня

              6

              Зернопром

              Анисів

              9-й тур 01.08.2015 р.

              25

              ФК Городня

              Городня

              -

              Авангард

              Мена

              1-1

              26

              Вимпел

              Сосниця

              -

              ФК Короп

              Короп

              1-1

              27

              Зернопром

              Анисів

              -

              ФК Борзна

              Борзна

              4-0

              турнірна таблиця станом на 02 .08.2015

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              ФК Городня

              9

              6

              2

              1

              16-9

              20

              2

              Зернопром

              8

              5

              1

              2

              22-10

              16

              3

              Авангард

              8

              4

              2

              2

              13-11

              14

              4

              ФК Борзна

              8

              3

              2

              3

              16-14

              11

              5

              Вимпел

              9

              2

              1

              6

              11-18

              7

              6

              ФК Короп

              8

              0

              2

              6

              8-24

              2

              У 10-му турі 08 серпня 2015 р. між собою зустрічаються

              28

              Авангард

              Мена

              -

              ФК Короп

              Короп

               

              29

              ФК Борзна

              Борзна

              -

              Вимпел

              Сосниця

              16.00

              30

              ФК Городня

              Городня

              -

              Зернопром

              Анисів

               

              Південна зона
              Склад учасників

              1

              Динамо

              Ніжин

              2

              Динамо

              Ічня

              3

              ІСТ-АГРО

              Варва

              4

              ФК Прилуки

              Прилуки

              5

              ФК Куликівка

              Куликівка

              6

              АСП Ставиське

              Ставиське

              9-й тур 01.08.2015 р.

              25

              АСП Ставиське

              Ставиське

              -

              ІСТ-АГРО

              Варва

              3-0

              26

              ФК Куликівка

              Куликівка

              -

              ФК Прилуки

              Прилуки

              3-0

              27

              Динамо

              Ніжин

              -

              Динамо

              Ічня

              4-1

              турнірна таблиця станом на 26.07.2015

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Динамо Ніжин

              9

              9

              0

              0

              30-5

              27

              2

              ФК Прилуки

              9

              7

              0

              2

              31-14

              21

              3

              ФК Куликівка

              8

              4

              0

              4

              16-16

              12

              4

              Динамо Ічня

              8

              2

              2

              4

              17-18

              8

              5

              АСП Ставиське

              9

              2

              1

              6

              14-25

              7

              6

              ІСТ-АГРО

              9

              0

              1

              8

              4-34

              1

              У 10-му турі 08 серпня 2015 р. між собою зустрічаються

              28

              ІСТ-АГРО

              Варва

              -

              Динамо

              Ічня

               

              29

              ФК Прилуки

              Прилуки

              -

              Динамо

              Ніжин

               

              39

              АСП Ставиське

              Ставиське

              -

              ФК Куликівка

              Куликівка

               

              Назад



              18 Серпня 2018 10:00
              17 Серпня 2018 08:00
              16 Серпня 2018 09:00
              09 Серпня 2018 10:00
              03 Серпня 2018 08:00
              23 Липня 2018 12:00