Борзнянська РДА
      Анонси
















                 


                Назад

                Чемпіонат Борзнянського району- 2015. Перша ліга. Фінал. І тур
                1-4 місця

                1

                Зірка

                Носелівка

                2

                Нептун

                Адамівка

                3

                Факел

                Хороше Озеро

                4

                Агротрейд

                Сиволож

                1-й тур 02.08.2015 р.

                Всеволож

                Сиволож

                -

                Зірка

                Носелівка

                1-6 (0-3)

                02.08.2015

                с. Сиволож

                арбітр: Іващенко Сергій

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                Всеволож

                Шостак Ігор – 62 хв.

                Зірка

                Сова Олександр – 6, 41 хв., Ниш Андрій – 15 хв., Яковець Михайло – 18 хв., Курило Вадим – 55, 75 хв.

                Попередження:

                 

                Всеволож

                Мацапула Сергій

                Зірка

                Пищенко Артем

                Вилучення:

                0


                Факел

                Хороше Озер

                -

                Нептун

                Адамівка

                1-2 (1-2)

                02.08.2015

                с.Хороше Озеро              

                арбітр: Паляничка Олег

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                Факел

                Омельченко Роман – 13 хв.

                Нептун

                Чабак Юрій – 33 хв., Луценко Дмитро – 35 хв.

                Попередження:

                 

                Факел

                Безпалий Олександр, Ярошенко Олексій, Лемещенко Володимир

                Нептун

                Луценко Дмитро, Гринько Роман, Павленко Олег

                Вилучення:

                0

                Турнірна таблиця станом на 03.08.2015 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Зірка

                3

                3

                0

                0

                11-3

                9

                2

                Факел

                3

                1

                1

                1

                7-6

                4

                3

                Нептун

                3

                1

                0

                2

                4-6

                3

                4

                Агротрейд

                3

                0

                1

                2

                5-12

                1

                У другому турі 09.08.2015 р. (неділя) між собою зустрічаються:

                Зірка

                Носелівка

                -

                Агротрейд

                Сиволож

                13.00

                Нептун

                Адамівка

                -

                Факел

                Хороше Озеро

                13.00

                Дискваліфіковані футболісти:

                0

                 

                -

                 

                 

                 

                -

                 

                            5-8 місця

                1

                Іскра

                Кинашівка

                2

                Юність

                Забілівщина

                3

                ФК Берестовець

                Берестовець

                4

                Олімпія

                Оленівка

                1-й тур 02.08.2015 р.


                Іскра

                Кинашівка

                -

                Олімпія

                Оленівка

                2-3 (2-2)

                02.08.2015

                с. Кинашівка

                арбітр: Степанець Віталій

                Носелівка

                голи забили:

                 

                 

                 

                Іскра

                Прокопчук Віктор – 24, 26 хв.

                Олімпія

                Лутченко Ігор – 36 хв., Артеменко Дмитро – 44 хв., Байло Олександр – 85 хв.

                Попередження:

                 

                Іскра

                Литовчук Василь

                Олімпія

                0

                Вилучення:

                0


                Юність

                Забілівщина

                -

                Берестовець

                Берестовец

                5-6 (4-3)

                02.08.2015

                с.Забілівщина

                арбітр: Шалапуда Петро

                В.Доч

                голи забили:

                 

                 

                 

                Юність

                Колесник Денис – 23, 43, 89 хв., Лут Богдан – 39 хв.

                ФК Берестовець

                Панішев Олександр – 27, 30, 36, 58, 85 хв., Дикий Андрій – 70 хв.

                Попередження:

                 

                Юність

                Омельянов Олександр, Колесник Денис, Лут Богдан

                ФК Берестовець

                Юнусов Максим

                Вилучення:

                0

                Турнірна таблиця станом на 03.08.2015 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Іскра

                3

                2

                0

                1

                13-9

                6

                2

                ФК Берестовець

                3

                2

                0

                1

                12-9

                6

                3

                Олімпія

                3

                2

                0

                1

                7-8

                6

                4

                Юність

                3

                0

                0

                3

                11-17

                0

                У другому турі 09.08.2015 р. (неділя) між собою зустрічаються:

                ФК Берестовець

                Берестовець

                -

                Юність

                Забілівщина

                13.00

                Олімпія

                Оленівка

                -

                Іскра

                Кинашівка

                13.00

                Дискваліфіковані футболісти:

                0

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                Серед бомбардирів лідирують:

                1

                Курило

                Вадим

                Зірка

                -

                16

                2

                Панішев

                Олександр

                ФК Берестовець

                -

                15

                3

                Сова

                Олександр

                Зірка

                -

                11

                4

                Прокопчук

                Віктор

                Іскра

                -

                11

                У зв»язку з тим, що команда «Легіон» Омбиш відмовилася від подальшої участі у чемпіонаті, її місце у фінальній частині зайняла команда ФК «Берестовець».

                Назад



                21 Червня 2018 10:00
                16 Червня 2018 07:00
                15 Червня 2018 13:00
                15 Червня 2018 08:00
                14 Червня 2018 10:00
                12 Червня 2018 14:30
                12 Червня 2018 11:00