Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

04 серпня 2015

Чемпіонат Борзнянського району- 2015. Перша ліга. Фінал. І тур
1-4 місця

1

Зірка

Носелівка

2

Нептун

Адамівка

3

Факел

Хороше Озеро

4

Агротрейд

Сиволож

1-й тур 02.08.2015 р.

Всеволож

Сиволож

-

Зірка

Носелівка

1-6 (0-3)

02.08.2015

с. Сиволож

арбітр: Іващенко Сергій

Борзна

голи забили:

 

 

 

Всеволож

Шостак Ігор – 62 хв.

Зірка

Сова Олександр – 6, 41 хв., Ниш Андрій – 15 хв., Яковець Михайло – 18 хв., Курило Вадим – 55, 75 хв.

Попередження:

 

Всеволож

Мацапула Сергій

Зірка

Пищенко Артем

Вилучення:

0


Факел

Хороше Озер

-

Нептун

Адамівка

1-2 (1-2)

02.08.2015

с.Хороше Озеро              

арбітр: Паляничка Олег

Борзна

голи забили:

 

 

 

Факел

Омельченко Роман – 13 хв.

Нептун

Чабак Юрій – 33 хв., Луценко Дмитро – 35 хв.

Попередження:

 

Факел

Безпалий Олександр, Ярошенко Олексій, Лемещенко Володимир

Нептун

Луценко Дмитро, Гринько Роман, Павленко Олег

Вилучення:

0

Турнірна таблиця станом на 03.08.2015 р.

Команда

І

В

Н

П

М

0

1

Зірка

3

3

0

0

11-3

9

2

Факел

3

1

1

1

7-6

4

3

Нептун

3

1

0

2

4-6

3

4

Агротрейд

3

0

1

2

5-12

1

У другому турі 09.08.2015 р. (неділя) між собою зустрічаються:

Зірка

Носелівка

-

Агротрейд

Сиволож

13.00

Нептун

Адамівка

-

Факел

Хороше Озеро

13.00

Дискваліфіковані футболісти:

0

 

-

 

 

 

-

 

            5-8 місця

1

Іскра

Кинашівка

2

Юність

Забілівщина

3

ФК Берестовець

Берестовець

4

Олімпія

Оленівка

1-й тур 02.08.2015 р.


Іскра

Кинашівка

-

Олімпія

Оленівка

2-3 (2-2)

02.08.2015

с. Кинашівка

арбітр: Степанець Віталій

Носелівка

голи забили:

 

 

 

Іскра

Прокопчук Віктор – 24, 26 хв.

Олімпія

Лутченко Ігор – 36 хв., Артеменко Дмитро – 44 хв., Байло Олександр – 85 хв.

Попередження:

 

Іскра

Литовчук Василь

Олімпія

0

Вилучення:

0


Юність

Забілівщина

-

Берестовець

Берестовец

5-6 (4-3)

02.08.2015

с.Забілівщина

арбітр: Шалапуда Петро

В.Доч

голи забили:

 

 

 

Юність

Колесник Денис – 23, 43, 89 хв., Лут Богдан – 39 хв.

ФК Берестовець

Панішев Олександр – 27, 30, 36, 58, 85 хв., Дикий Андрій – 70 хв.

Попередження:

 

Юність

Омельянов Олександр, Колесник Денис, Лут Богдан

ФК Берестовець

Юнусов Максим

Вилучення:

0

Турнірна таблиця станом на 03.08.2015 р.

Команда

І

В

Н

П

М

0

1

Іскра

3

2

0

1

13-9

6

2

ФК Берестовець

3

2

0

1

12-9

6

3

Олімпія

3

2

0

1

7-8

6

4

Юність

3

0

0

3

11-17

0

У другому турі 09.08.2015 р. (неділя) між собою зустрічаються:

ФК Берестовець

Берестовець

-

Юність

Забілівщина

13.00

Олімпія

Оленівка

-

Іскра

Кинашівка

13.00

Дискваліфіковані футболісти:

0

 

 

 

 

 

 

 

Серед бомбардирів лідирують:

1

Курило

Вадим

Зірка

-

16

2

Панішев

Олександр

ФК Берестовець

-

15

3

Сова

Олександр

Зірка

-

11

4

Прокопчук

Віктор

Іскра

-

11

У зв»язку з тим, що команда «Легіон» Омбиш відмовилася від подальшої участі у чемпіонаті, її місце у фінальній частині зайняла команда ФК «Берестовець».