Борзнянська РДА
      Анонси















               


              Назад

              Чемпіонат Борзнянського району- 2015, Перша ліга. Фінальна частина.2 тур
              1-4 місця

              1

              Зірка

              Носелівка

              2

              Нептун

              Адамівка

              3

              Факел

              Хороше Озеро

              4

              Агротрейд

              Сиволож

              2-й тур 09.08.2015 р.

              Зірка

              Носелівка

              -

              Агротрейд

              Сиволож

              0-3 (0-1)

              09.08.2015

              с. Носелівка

              арбітр: Шалапуда Петро

              В.Доч

              голи забили:

               

               

               

              Зірка

              0

              Агротрейд

              Мацько Андрій – 25 хв., Мацапула Сергій – 65, 86 хв.

              Попередження:

               

              Зірка

              Арендар Ігор, Курило Вадим

              Агротрейд

              0

              Вилучення:

              0


              Нептун

              Адамівка

              -

              Факел

              Хорош Озеро

              2-2 (0-2)

              09.08.2015

              с. Прачі        

              арбітр: Паляничка Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Нептун

              Луценко Дмитро – 61 хв., Чабак Юрій – 85 хв.

              Факел

              Карпенко Сергій – 10 хв., Лазоренко Вадим – 15 хв.

              Попередження:

               

              Нептун

              Кравченко Олег, Чабак Юрій

              Факел

              Ярошенко Олексій

              Вилучення:

              0

              Турнірна таблиця станом на 10.08.2015 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Зірка

              4

              3

              0

              1

              11-6

              9

              2

              Факел

              4

              1

              2

              1

              9-8

              5

              3

              Нептун

              4

              1

              1

              2

              6-8

              4

              4

              Агротрейд

              4

              1

              1

              2

              8-12

              4

              У третьому турі 16.08.2015 р. (неділя) між собою зустрічаються:

              Зірка

              Носелівка

              -

              Факел

              Хороше Озеро

              13.00

              Нептун

              Адамівка

              -

              Агротрейд

              Сиволож

              13.00

              Дискваліфіковані футболісти:

              Ярошенко

              Олексій

              -

              Факел

               

               

               

               

              5-8 місця

              1

              Іскра

              Кинашівка

              2

              Юність

              Забілівщина

              3

              ФК Берестовець

              Берестовець

              4

              Олімпія

              Оленівка

              2-й тур 09.08.2015 р.


              Олімпія

              Оленівка

              -

              Іскра

              Кинашівка

              2-0 (2-0)

              09.08.2015

              с. Оленівка

              арбітр: Самардак Володимир

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Олімпія

              Головешко Іван – 15 хв., Артеменко Дмитро – 29 хв.

              Іскра

              0

              Попередження:

               

              Олімпія

              0

              Іскра

              0

              Вилучення:

              0


              ФК Берестовець

              Берестовець

              -

              Юність

              Забілівщина

              8-1 (4-1)

              09.08.2015

              с.Берестовець

              арбітр: Соболь Тарас

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              ФК Берестовець

              Остапенко Артем – 1, 16 хв., Панішев Олександр – 17, 27, 55, 63 хв., Дикий Сергій – 50 хв., Яремко Сергій – 66 хв.

              Юність

              Динник Тарас – 41 хв.

              Попередження:

               

              ФК Берестовець

              0

              Юність

              Колесник Денис

              Вилучення:

              0

              Турнірна таблиця станом на 10.08.2015 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              ФК Берестовець

              4

              3

              0

              1

              20-10

              9

              2

              Олімпія

              4

              3

              0

              1

              9-8

              9

              3

              Іскра

              4

              2

              0

              2

              13-11

              6

              4

              Юність

              4

              0

              0

              4

              12-25

              0

              У третьому турі 16.08.2015 р. (неділя) між собою зустрічаються:

              ФК Берестовець

              Берестовець

              -

              Іскра

              Кинашівка

              13.00

              Олімпія

              Оленівка

              -

              Юність

              Забілівщина

              13.00

              Дискваліфіковані футболісти:

              0

               

               

               

               

               

               

               

              Серед бомбардирів лідирують:

              1

              Панішев

              Олександр

              ФК Берестовець

              -

              19

              2

              Курило

              Вадим

              Зірка

              -

              16

              3

              Сова

              Олександр

              Зірка

              -

              11

              Назад



              18 Січня 2018 08:00