Борзнянська РДА
      Анонси
















                 


                Назад

                Чемпіонат Борзнянського району- 2015, Перша ліга. Фінальна частина.2 тур
                1-4 місця

                1

                Зірка

                Носелівка

                2

                Нептун

                Адамівка

                3

                Факел

                Хороше Озеро

                4

                Агротрейд

                Сиволож

                2-й тур 09.08.2015 р.

                Зірка

                Носелівка

                -

                Агротрейд

                Сиволож

                0-3 (0-1)

                09.08.2015

                с. Носелівка

                арбітр: Шалапуда Петро

                В.Доч

                голи забили:

                 

                 

                 

                Зірка

                0

                Агротрейд

                Мацько Андрій – 25 хв., Мацапула Сергій – 65, 86 хв.

                Попередження:

                 

                Зірка

                Арендар Ігор, Курило Вадим

                Агротрейд

                0

                Вилучення:

                0


                Нептун

                Адамівка

                -

                Факел

                Хорош Озеро

                2-2 (0-2)

                09.08.2015

                с. Прачі        

                арбітр: Паляничка Олег

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                Нептун

                Луценко Дмитро – 61 хв., Чабак Юрій – 85 хв.

                Факел

                Карпенко Сергій – 10 хв., Лазоренко Вадим – 15 хв.

                Попередження:

                 

                Нептун

                Кравченко Олег, Чабак Юрій

                Факел

                Ярошенко Олексій

                Вилучення:

                0

                Турнірна таблиця станом на 10.08.2015 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Зірка

                4

                3

                0

                1

                11-6

                9

                2

                Факел

                4

                1

                2

                1

                9-8

                5

                3

                Нептун

                4

                1

                1

                2

                6-8

                4

                4

                Агротрейд

                4

                1

                1

                2

                8-12

                4

                У третьому турі 16.08.2015 р. (неділя) між собою зустрічаються:

                Зірка

                Носелівка

                -

                Факел

                Хороше Озеро

                13.00

                Нептун

                Адамівка

                -

                Агротрейд

                Сиволож

                13.00

                Дискваліфіковані футболісти:

                Ярошенко

                Олексій

                -

                Факел

                 

                 

                 

                 

                5-8 місця

                1

                Іскра

                Кинашівка

                2

                Юність

                Забілівщина

                3

                ФК Берестовець

                Берестовець

                4

                Олімпія

                Оленівка

                2-й тур 09.08.2015 р.


                Олімпія

                Оленівка

                -

                Іскра

                Кинашівка

                2-0 (2-0)

                09.08.2015

                с. Оленівка

                арбітр: Самардак Володимир

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                Олімпія

                Головешко Іван – 15 хв., Артеменко Дмитро – 29 хв.

                Іскра

                0

                Попередження:

                 

                Олімпія

                0

                Іскра

                0

                Вилучення:

                0


                ФК Берестовець

                Берестовець

                -

                Юність

                Забілівщина

                8-1 (4-1)

                09.08.2015

                с.Берестовець

                арбітр: Соболь Тарас

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                ФК Берестовець

                Остапенко Артем – 1, 16 хв., Панішев Олександр – 17, 27, 55, 63 хв., Дикий Сергій – 50 хв., Яремко Сергій – 66 хв.

                Юність

                Динник Тарас – 41 хв.

                Попередження:

                 

                ФК Берестовець

                0

                Юність

                Колесник Денис

                Вилучення:

                0

                Турнірна таблиця станом на 10.08.2015 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                ФК Берестовець

                4

                3

                0

                1

                20-10

                9

                2

                Олімпія

                4

                3

                0

                1

                9-8

                9

                3

                Іскра

                4

                2

                0

                2

                13-11

                6

                4

                Юність

                4

                0

                0

                4

                12-25

                0

                У третьому турі 16.08.2015 р. (неділя) між собою зустрічаються:

                ФК Берестовець

                Берестовець

                -

                Іскра

                Кинашівка

                13.00

                Олімпія

                Оленівка

                -

                Юність

                Забілівщина

                13.00

                Дискваліфіковані футболісти:

                0

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                Серед бомбардирів лідирують:

                1

                Панішев

                Олександр

                ФК Берестовець

                -

                19

                2

                Курило

                Вадим

                Зірка

                -

                16

                3

                Сова

                Олександр

                Зірка

                -

                11

                Назад



                21 Червня 2018 10:00
                16 Червня 2018 07:00
                15 Червня 2018 13:00
                15 Червня 2018 08:00
                14 Червня 2018 10:00
                12 Червня 2018 14:30
                12 Червня 2018 11:00