Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old

04 вересня 2008

Транспортна галузь є важливою складовою у структурі господарського комплексу Борзнянщини. Її діяльність спрямована на задоволення потреб населення і підприємств району у якісному та безпечному обслуговуванні транспортними засобами.
Одним із найважливіших питань цієї галузі є поліпшення якості та культури обслуговування пасажирів.
Заборгованість компенсаційних виплат за пільгові перевезення на 01.10.2018 року склала 6,5 тис. грн., в т.ч. 5,4 тис. грн. перед Конотопською залізницею за надані послуги у 2015 році та 1,1 тис. грн. заборгованість перед автоперевізниками.
Підприємствами, які займаються перевезенням вантажів, з урахуванням фізичних осіб-підприємців протягом січня – вересня 2018 року перевезено 22,8 тис. тонн вантажів, вантажооборот виконано в обсязі 2,1 млн. ткм. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяг перевезених вантажів зменшився на 4,0%, а вантажооборот зріс на 49,8%.

Пасажирським автотранспортом району з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями перевезено 119,1 тис. пасажирів, пасажирооборот виконано в обсязі 5,1 млн. пас. км. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяг перевезень пасажирів та пасажирооборот збільшився відповідно на 0,3% та 5,7%.