Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old

04 вересня 2008

Транспортна галузь є важливою складовою у структурі господарського комплексу Борзнянщини. Її діяльність спрямована на задоволення потреб населення і підприємств району у якісному та безпечному обслуговуванні транспортними засобами.
Одним із найважливіших питань цієї галузі є поліпшення якості та культури обслуговування пасажирів.
Заборгованість компенсаційних виплат за пільгові перевезення на 01.01.2019 року склала 2,8 тис. грн. перед Конотопською залізницею за надані послуги у 2015 році.
Підприємствами, які займаються перевезенням вантажів, з урахуванням фізичних осіб-підприємців протягом січня – листопада 2018 року перевезено 35,7 тис. тонн вантажів, вантажооборот виконано в обсязі 3,0 млн. ткм. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяг перевезених вантажів та вантажооборот зросли відповідно на 11,4% та 64,2%.

Пасажирським автотранспортом району з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями перевезено 145,9 тис. пасажирів, пасажирооборот виконано в обсязі 6,4 млн. пас. км. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяг перевезень пасажирів зменшився на 1,7%, а пасажирооборот збільшився на 6,1%.