04 вересня 2008

Транспортна галузь є важливою складовою у структурі господарського комплексу Борзнянщини. Її діяльність спрямована на задоволення потреб населення і підприємств району у якісному та безпечному обслуговуванні транспортними засобами.

Одним із найважливіших питань цієї галузі є поліпшення якості та культури обслуговування пасажирів.

Заборгованість компенсаційних виплат за пільгові перевезення на 01.01.2020 року склала 2,8 тис. грн. перед Конотопською залізницею за надані послуги у 2015 році.

Підприємствами, які займаються перевезенням вантажів, з урахуванням фізичних осіб-підприємців протягом січня – листопада 2019 року перевезено 38,9 тис. тонн вантажів, вантажооборот виконано в обсязі 3,1 млн. ткм. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяг перевезених вантажів зменшився на 2,0%, а вантажооборот – на 6,1%.

Пасажирським автотранспортом району з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями перевезено 159,2 тис. пасажирів, пасажирооборот виконано в обсязі 6,8 млн. пас. км. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяг перевезень пасажирів зменшився на 0,2%, а пасажирооборот – на 3,0%.