Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old

04 вересня 2008

Транспортна галузь є важливою складовою у структурі господарського комплексу Борзнянщини. Її діяльність спрямована на задоволення потреб населення і підприємств району у якісному та безпечному обслуговуванні транспортними засобами.
Одним із найважливіших питань цієї галузі є поліпшення якості та культури обслуговування пасажирів.
Заборгованість компенсаційних виплат за пільгові перевезення на 01.07.2018 року склала 15,1 тис. грн., в т.ч. 2,8 тис. грн. перед Конотопською залізницею за надані послуги у 2015 році та 17,0 тис. грн. заборгованість перед автоперевізниками.
Підприємствами, які займаються перевезенням вантажів, з урахуванням фізичних осіб-підприємців протягом січня – червня 2018 року перевезено 9,9 тис. тонн вантажів, вантажооборот виконано в обсязі 1,4 млн. ткм. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяг перевезених вантажів зменшився на 36,2%, а вантажооборот зріс на 39,4%.

Пасажирським автотранспортом району з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями перевезено 78,8 тис. пасажирів, пасажирооборот виконано в обсязі 3,3 млн. пас. км. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяг перевезень пасажирів та пасажирооборот збільшився відповідно на 6,6% та 4,4%.