Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Чемпіонат області з футбол -2015. Перша ліга. Пропущені ігри
              Північна зона
              Склад учасників

              1

              ФК Борзна

              Борзна

              2

              ФК Короп

              Короп

              3

              Вимпел

              Сосниця

              4

              Авангард

              Мена

              5

              ФК Кородня

              Городня

              6

              Зернопром

              Анисів

              пропущені ігри 15.08.2015 р.

               

              Авангард

              Мена

              -

              Зернопром

              Анисів

              0-0

               

              ФК Короп

              Короп

              -

              ФК Борзна

              Борзна

              0-6

              підсумкова турнірна таблиця

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              ФК Городня

              10

              6

              3

              1

              16-9

              21

              2

              Зернопром

              10

              5

              3

              2

              22-10

              18

              3

              Авангард

              10

              5

              3

              2

              16-11

              18

              4

              ФК Борзна

              10

              5

              2

              3

              25-14

              17

              5

              Вимпел

              10

              2

              1

              7

              11-21

              7

              6

              ФК Короп

              10

              0

              2

              8

              8-33

              2

              Свою заключну гру групового етапу чемпіонату області ФК «Борзна» провів у Коропі і не залишив жодних шансів місцевій команді, перемігши її з рахунком 6-0 (тричі відзначився Андрій Гринь, двічі – Сергій Мацапула, ще один м»яч на рахунку Сергія Кабанця). Проте ця перемога не принесла великого задоволення, адже подальша доля нашої команди вирішувалася не тільки у Коропі, а і у Мені, де зустрічалися місцевий «Авангард» та «Зернопром» Анисів. Як і прогнозувалося, обидва ці колективи «розписали» між собою мирову нічию, і разом з командою Городні пройшли до фінальної частини змагань. Борзнянці ж цьогорічний виступ на обласній арені закінчили.

              Південна зона

              Склад учасників

              1

              Динамо

              Ніжин

              2

              Динамо

              Ічня

              3

              ІСТ-АГРО

              Варва

              4

              ФК Прилуки

              Прилуки

              5

              ФК Куликівка

              Куликівка

              6

              АСП Ставиське

              Ставиське

              пропущена гра 15.08.2015 р.

               

              Динамо

              Ічня

              -

              ФК Куликівка

              Куликівка

              0-3

              підсумкова турнірна таблиця

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Динамо Ніжин

              10

              9

              0

              1

              31-8

              27

              2

              ФК Прилуки

              10

              8

              0

              2

              34-15

              24

              3

              ФК Куликівка

              10

              6

              0

              4

              22-16

              18

              4

              Динамо Ічня

              10

              3

              2

              5

              20-21

              11

              5

              АСП Ставиське

              10

              2

              1

              7

              14-28

              7

              6

              ІСТ-АГРО

              10

              0

              1

              9

              4-37

              1

                       У фінальну частину змагань вийшли команди: «Динамо» Ніжин, ФК «Прилуки», ФК «Куликівка».

              Назад



              18 Серпня 2018 10:00
              17 Серпня 2018 08:00
              16 Серпня 2018 09:00
              09 Серпня 2018 10:00
              03 Серпня 2018 08:00
              23 Липня 2018 12:00