Борзнянська РДА
      Анонси















               


              Назад

              Чемпіонат Борзнянського району- 2015. Перша ліга. Фінальна частина. 3-й тур
              1-4 місця

              1

              Зірка

              Носелівка

              2

              Нептун

              Адамівка

              3

              Факел

              Хороше Озеро

              4

              Агротрейд

              Сиволож

              3-й тур 16.09.2015 р.

              Зірка

              Носелівка

              -

              Факел

              Х. Озеро

               3-0 (0-0)

              16.08.2015

              с. Носелівка

              арбітр: Шалапуда Петро

              В.Доч

              голи забили:

               

               

               

              Зірка

              Петровець Сергій – 60 хв., Курило Вадим – 78, 89 хв.

              Факел

              0

              Попередження:

               

              Зірка

              0

              Факел

              0

              Вилучення:

              0


              Нептун

              Адамівка

              -

              Агротрейд

              Сиволож

               2-4 (0-2)

              16.08.2015

              с. Прачі        

              арбітр: Іващенко Сергій

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Нептун

              Пшенишний Микола – 60 хв., Чабак Юрій – 76 хв.

              Агротрейд

              Личак Віталій – 27, 38 хв., Мацько Андрій – 47 хв., Хоменко Віталій – 57 хв. (авто гол).

              Попередження:

               

              Нептун

              Стрішний Ігор, Кравченко Олег.

              Агротрейд

              0

              Вилучення:

              0

              Турнірна таблиця станом на 17.08.2015 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Зірка

              5

              4

              0

              1

              14-6

              12

              2

              Агротрейд

              5

              2

              1

              2

              12-14

              7

              3

              Факел

              5

              1

              2

              2

              9-11

              5

              4

              Нептун

              5

              1

              1

              3

              8-12

              4

                          Незалежно від ігор заключного туру звання чемпіона району серед команд першої ліги здобула носелівська «Зірка». Ми вітаємо керівництво команди, гравців та її численних вболівальників із цим значним досягненням.
              У четвертому турі 30.08.2015 р. (неділя) між собою зустрічаються:

              Факел

              Х. Озеро

              -

              Зірка

              Носелівка

              13.00

              Агротрейд

              Сиволож

              -

              Нептун

              Адамівка

              13.00

              Дискваліфіковані футболісти:

              0

               

               

               

               

               

               

               

                          5-8 місця

              1

              Іскра

              Кинашівка

              2

              Юність

              Забілівщина

              3

              ФК Берестовець

              Берестовець

              4

              Олімпія

              Оленівка

              3-й тур 16.08.2015 р.

              Олімпія

              Оленівка

              -

              Юність

              Забілівщин

               8-3 (4-2)

              16.08.2015

              с. Оленівка

              арбітр: Москаленко Олександ

              Кинашівка

              голи забили:

               

               

               

              Олімпія

              Мохно Ілля – 2, 9, 51, 54 хв., Байло Олександр – 30, 49 хв., Лутченко Ігор – 36 хв., Грицай Владислав – 70 хв.

              Юність

              Колесник Денис – 5, 23 хв., Михайленко Сергій – 93 хв.

              Попередження:

               

              Олімпія

              Коваленко Юрій, Лутченко Ігор, Троїцький Олександр

              Юність

              0

              Вилучення:

              0


              ФК Берестовець

              Берестовець

              -

              Іскра

              Кинашівка

              3-2 (2-0)

              16.08.2015

              с.Берестовець

              арбітр: Паляничка Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              ФК Берестовець

              Дикий Андрій – 39 хв., Панішев Олександр – 44 хв.¸ Кутульський Артем – 75 хв.

              Іскра

              Пацюк Владислав – 64 хв., Горбащенко Ігор – 85 хв.

              Попередження:

               

              ФК Берестовець

              Юнусов Максим

              Іскра

              Литовчук Олександр, Литовчук Василь

              Вилучення:

              0

              Турнірна таблиця станом на 17.08.2015 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              ФК Берестовець

              5

              4

              0

              1

              23-12

              12

              2

              Олімпія

              5

              4

              0

              1

              17-11

              12

              3

              Іскра

              5

              2

              0

              3

              15-14

              6

              4

              Юність

              5

              0

              0

              5

              15-33

              0

              У четвертому турі 30.08.2015 р. (неділя) між собою зустрічаються:

              Юність

              Забілівщина

              -

              Олімпія

              Оленівка

              13.00

              Іскра

              Кинашівка

              -

              Берестовець

              Берестовець

              13.00

              Дискваліфіковані футболісти:

              Литовчук

              Василь

              -

              Іскра

               

               

               

               

              Серед бомбардирів лідирують:

              1

              Панішев

              Олександр

              ФК Берестовець

              -

              20

              2

              Курило

              Вадим

              Зірка

              -

              18

              3

              Сова

              Олександр

              Зірка

              -

              11

              4

              Прокопчук

              Віктор

              Іскра

              -

              11

              5

              Колесник

              Денис

              Юність

              -

              11

              Назад



              18 Січня 2018 08:00