Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Чемпіонат області з футбол -2015. Вища ліга. 13-й тур
                Склад учасників

                1

                Єдність

                Плиски

                2

                ЮСБ

                Чернігів

                3

                ЛКТ

                Чернігів

                4

                Ніка

                Чернігів

                5

                Кобра-2000

                Чернігів

                6

                Авангард

                Корюківка

                7

                Зірка

                Корюківка

                8

                Ревна

                Семенівка

                9

                Полісся-Юність

                Добрянка

                10

                Фрунзівець

                Ніжин

                11

                Агродім

                Бахмач

                13-й тур 29.08.2015 р.

                61

                Кобра

                Чернігів

                -

                ЮСБ

                Чернігів

                0-3

                62

                Ніка

                Чернігів

                -

                Фрунзівець

                Ніжин

                0-3

                63

                ЛКТ

                Чернігів

                -

                Агродім

                Бахмач

                0-0

                64

                Авангард

                Корюківка

                -

                Зірка

                Корюківка

                7-0

                65

                Єдність

                Плиски

                -

                Полісся-Юність

                Добрянка

                8-1

                 

                турнірна таблиця станом на 30.08.2015 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Єдність

                12

                10

                2

                0

                46-6

                32

                2

                Авангард

                12

                8

                3

                1

                33-10

                27

                3

                ЮСБ

                12

                6

                4

                2

                24-8

                22

                4

                Ніка

                12

                6

                3

                3

                12-13

                21

                5

                Ревна

                11

                7

                0

                4

                19-21

                21

                6

                ЛКТ

                12

                5

                2

                5

                18-10

                17

                7

                Фрунзівець

                12

                3

                3

                6

                10-15

                12

                8

                Агродім

                12

                3

                2

                7

                17-16

                11

                9

                Зірка

                12

                3

                1

                8

                13-40

                10

                10

                Полісся-Юність

                12

                2

                4

                6

                16-28

                10

                11

                Кобра-2000

                11

                0

                0

                11

                3-45

                0

                У чотирнадцятому турі 05.09.2015 р. між собою зустрічаються

                66

                Ревна

                Семенівка

                -

                Єдність

                Плиски

                17.00

                67

                Полісся-Юність

                Добрянка

                -

                Авангард

                Корюківка

                 

                68

                Зірка

                Корюківка

                -

                ЛКТ

                Чернігів

                 

                69

                Агродім

                Бахмач

                -

                Ніка

                Чернігів

                 

                70

                Фрунзівець

                Ніжин

                -

                Кобра

                Чернігів

                 

                Назад



                29 Травня 2018 12:00
                26 Березня 2018 16:00