Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

02 вересня 2015

Чемпіонат Борзнянського району- 2015. Перша ліга. Фінальна частина. 4-й тур
1-4 місця

1

Зірка

Носелівка

2

Нептун

Адамівка

3

Факел

Хороше Озеро

4

Агротрейд

Сиволож

4-й тур 30.08.2015 р.

Факел

Х. Озеро

-

Зірка

Носелівка

 3-0 (т)

30.08.2015

с. Х. Озеро

арбітр: Кордюк Олег

Борзна

голи забили:

 

 

 

Факел

 

Зірка

 

Попередження:

Команда «Зірка» на гру не з»явилася

Факел

 

Зірка

 

Вилучення:

 


Агротрейд

Сиволож

-

Нептун

Адамівка

5-3 (5 -0)

30.08.2015

с. Сиволож

арбітр: Самардак Володимир

Борзна

голи забили:

 

 

 

Агротрейд

Мацько Андрій – 12 хв., Фінь Юрій – 14, 25, 34, 42 хв.

Нептун

Павленко Олег – 50 хв., Прищепов Михайло – 55 хв., Пшенишний Микола – 67 хв.

Попередження:

 

Агротрейд

Магнус Юрій

Нептун

0

Вилучення:

0

Підсумкова турнірна таблиця

Команда

І

В

Н

П

М

0

1

Зірка

6

4

0

2

14-9

11

2

Агротрейд

6

3

1

2

17-17

10

3

Факел

6

2

2

2

12-11

8

4

Нептун

6

1

1

4

11-17

4

            З команди «Зірка» Носелівка знято 1 очко за невиїзд на гру у с. Хороше Озеро.
            5-8 місця

1

Іскра

Кинашівка

2

Юність

Забілівщина

3

ФК Берестовець

Берестовець

4

Олімпія

Оленівка

 

4-й тур 30.08.2015 р.

Іскра

Кинашівка

-

Берестовець

Берестовец

5-0 (0 - 0)

30.08.2015

с. Кинашівка

арбітр: Іващенко Сергій

Борзна

голи забили:

 

 

 

Іскра

Радченко Сергій – 62 хв., Литовчук Олександр – 67, 73 хв., Москаленко Вадим – 69 хв., Прокопчук Віктор – 79 хв.

ФК Берестовець

0

Попередження:

 

Іскра

Пацюк Владислав, Мендюх Олександр

ФК Берестовець

Черепенін Анатолій

Вилучення:

0


Юність

Забілівщина

-

Олімпія

Оленівка

1-4(0– 2)

30.08.2015

с.Забілівщина

арбітр: Кордюк Олег

Борзна

голи забили:

 

 

 

Юність

Колесник Денис – 80 хв.

Олімпія

Лутченко Ігор – 22, 55, 80 хв., Коваленко Юрій – 38 хв.

Попередження:

 

Юність

0

Олімпія

Коваленко Юрій, Блоха Євген

Вилучення:

0

Підсумкова турнірна таблиця

Команда

І

В

Н

П

М

0

5

Олімпія

6

5

0

1

21-12

15

6

ФК Берестовець

6

4

0

2

23-17

12

7

Іскра

6

3

0

3

20-14

9

8

Юність

6

0

0

6

16-37

0

 

Кращі бомбардири першості:

1

Панішев

Олександр

ФК Берестовець

-

20

2

Курило

Вадим

Зірка

-

18

3

Прокопчук

Віктор

Іскра

-

12

4

Колесник

Денис

Юність

-

12