Борзнянська РДА
      Анонси

Назад

Футбол. Кубок області серед ветеранів (вік 45 р.і старше)

8 листопада 2015 року, на штучному газоні стадіону ФК «Єдність» с. Плиски, відбувся розіграш Кубку Чернігівської області з футболу серед ветеранів (вік гравців 45 р. і старше). Ці змагання – спільний проект відділу у справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації, федерації футболу Борзнянського району та Чернігівської обласної федерації футболу.
                         Приємно те, що з кожним роком цей турнір набуває все більшої популярності. Ось і цього разу в змаганнях взяли участь 8 команд, а це – 120 учасників.
                         На попередньому етапі змагань 8 команд (І група - «Темп-Ветеран» Борзна, «Ветеран» Корюківка, «Росток» Ічня, «Фрунзівець» Ніжин ІІ група - «Ветеран» Сираї Козелецького району, «Ветеран» Бахмач, «Ветеран» Прилуки, «Ветеран» Ніжин) провели одноколові турніри у двох підгрупах за скороченим часом гри. Потім кращі колективи у стикових поєдинках і розіграли нагороди.
                «Бронзові» медалі розіграли між собою команди «Ветеран» Ніжин та «Росток» Ічня. В цій парі сильнішими виявилися ніжинці, які здобули мінімальну перемогу.
                А головний приз змагань виборов «Ветеран» із Сираїв, який у вирішальному матчі з рахунком 1-0 здобув перемогу над минулорічним переможцем турніру – ніжинським «Фрунзівцем». Ветерани із Козелеччини вперше стали володарями Кубку області.
                Край невдало виступили наші ветерани. До цього збірна Борзнянського району жодного разу не випадала із призової трійки, а вчора програвши всі свої поєдинки завершила змагання на останньому місці в групі.
                На параді-закритті змагань їх учасників привітали та вручили нагороди віце-президент Чернігівської обласної федерації футболу Анатолій Свистун, начальник відділу у справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації Сергій Іващенко та заступник голови Борзнянської районної федерації футболу Анатолій Гаврильченко.
                 Призи кращих гравців турніру отримали Володимир Лозицький (Борзна), Микола Кательницький, Петро Пилипейко (обоє Ніжин), Олександр Сирдюк (Сираї), Михайло Шкаруба (Прилуки), Сергій Живодір (Бахмач), Володимир Кириченко (Корюківка).
                Після змагань всіх його учасників було забезпечено гарячим харчуванням.