Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

23 листопада 2015

Обласний ветеранський турнір з міні-футболу

21 листопада в Плисках на майданчику зі штучним покриттям пройшов перший обласний турнір з міні-футболу серед ветеранів на Кубок Борзнянської районної федерації футболу, присвячений пам’яті Миколи Майби. За головний приз змагань боролися три колективи: борзнянський «Темп-Ветеран», ніжинський «Ветеран» та чернігівська «Десна». І вже тільки те, що в турнірі брали участь спортсмени, яким виповнилося 50 років, викликає до них велику повагу. І навіть дрібний дощ, що йшов майже весь день, не завадив ветеранам показати свою майстерність. Відкрили турнір ветерани Борзни та Чернігова. Двічі «Десна» вела по ходу поєдинку і двічі борзнянці зуміли відновити паритет. В підсумку почесна нічия – 2:2. На жаль, у другому матчі проти ніжинських ветеранів наша команда була дуже втомлена і не змогла дати їм бій. Підсумковий результат гри 4-1 на користь команди Ніжина. У заключному матчі зустрілися чернігівська «Десна» і ніжинський «Ветеран». Це була гра рівних суперників і навіть нічийний рахунок тримався майже до її завершення. Але в складі деснянців був гравець, який, без сумніву, був кращим на цьому турнірі. Саме Володимир Стоян зумів спочатку вивести свою команду вперед, а потім разом з одноклубниками закріпити переможний рахунок. Дивлячись на гру цього футболіста, який розміняв уже сьомий десяток, захоплюєшся його філігранною майстерністю і можеш тільки уявити, яким же він був в кінці сімдесятих років минулого сторіччя, коли грав у складі «Десни»?

Команда-переможець отримала пам’ятний кубок, а гравці команди медалі. Всі команди-учасниці отримали вимпели. Нагороди вручили начальник відділу у справах молоді та спорту Сергій Іващенко та голова районної федерації футболу Володимир Лозицький.

Після закінчення змагань футболісти-ветерани поспілкувалися в тісному колі та вшанували пам’ять свого товариша – Миколи Васильовича Майби, якому 30 листопада виповнилося б 60 років.

Цей турнір планується зробити традиційним.