Борзнянська РДА
   Анонси
        


       Назад

       ІГОРЮ ІВАЩЕНКУ – 50

       14 грудня 2015 року, ветерану спорту Ігорю Іващенку виповнилося 50 років. З цієї нагоди щоб привітати ювіляра, в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи зібралися його друзі, з якими він багато років виходив на футбольне поле.

       Все життя Ігоря Миколайовича пов’язане з футболом. Ще будучи зовсім юним, він був одним із організаторів команди і кілька років провів у складі колективу держсільгосптехнікуму. Хлопця помітили і невдовзі він отримав запрошення від провідної команди району – борзнянського «Темпу». В складі «Темпу», де він проявив себе як надійний правий захисник, пройшли його кращі спортивні роки. В цій команді, разом зі своїми друзями, він ставав чемпіоном і володарем Кубку району, багато років захищав честь Борзнянщини на обласних змаганнях. Завершував активну футбольну кар’єру в «Пайовику», з яким здобув ще ряд почесних трофеїв, в тому числі і чемпіонське звання. На жаль травми не дозволили Ігорю Миколайовичу повністю розкритися у ветеранському спорті, проте і в складі «Темпу-Ветерану» він провів кілька успішних років. Ігор Миколайович був непоступливим на футбольному полі, завжди був взірцем для молоді, все своє життя був відданий футболу і зараз пишається своїми друзями, яких дав йому спорт.

       Ігор Іващенко ставши успішним бізнесменом не відійшов від спорту. Він один із кращих спортивних меценатів . Його фінансову підтримку постійно відчувають футболісти району.

       А у ювілейному поєдинку сам ювіляр як завжди відзначився надійною грою в захисті. До речі безкомпромісний ветеранський поєдинок завершився поразкою команди в якій грав ювіляр. А ось в серії пенальті перемогла саме його команда, і забитим м’ячем відзначився Ігор Миколайович.

       Ювіляра привітали начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Іващенко, голова районної федерації футболу Володимир Лозицький, голова РО ФСТ «Колос» Василь Галаган. За особистий вагомий внесок у справу розвитку фізичної культури і спорту на Борзнянщині вони вручили Ігорю Іващенку почесну грамоту та пам’ятний кубок.

       Назад       18 Серпня 2018 10:00
       17 Серпня 2018 08:00
       16 Серпня 2018 09:00
       09 Серпня 2018 10:00
       03 Серпня 2018 08:00
       23 Липня 2018 12:00