Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

17 грудня 2015

Першість району серед ветеранів, пам'яті Миколи Бакуна

            12 грудня 2015 року в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи пройшла першість Борзнянського району з міні-футболу серед спортсменів-ветеранів (вік гравців 35 років і більше), присвячена пам’яті колишнього багаторічного голови Борзнянської районної федерації футболу Миколи Івановича Бакуна.

            Перед початком змагань їх учасників привітали давні друзі Миколи Івановича, Сергій Анатолійович Батрак, який нині працює першим заступником голови Ніжинської райдержадміністрації та член виконавчого комітету Чернігівської обласної федерації футболу Анатолій Петрович Гаврильченко. Футболісти і вболівальники вшанували пам’ять Миколи Івановича Бакуна хвилиною мовчання.

            А потім були самі змагання, в яких взяло участь 6 ветеранських команд. Враховуючи те, що всі команди були практично рівні за силою то і турнір вдався. Всі поєдинки пройшли цікаво, з величезною самовіддачею футболістів . Спортсмени-ветерани вкотре продемонстрували свою високу технічну майстерність, яка з роками, як виявилося, нікуди не зникає.

            У головному матчі зійшлися борзнянський «Факел» та сиволозька «Дружба». Гра рівних суперників довго тримала в напрузі вболівальників. Суперники не ризикували, грали обережно, розраховуючи на помилку супротивника. І це сталося в середині другої половини гри. Дещо курйозний м»яч у ворота «Дружби» провів Володимир Саєнко. Сільські футболісти відразу ж пішли відігруватися і наразилися на гострий контрвипад борзнянців. «Факел» - чемпіон. «Дружба» - друга. Доля бронзових медалей вирішувалася в заключному поєдинку між ветеранами Носелівки та Петрівки. Перемогла «Зірка» з рахунком 2-1. Ця перемога носелівців вивела на третю сходинку … команду Комарівки.

            У складі чемпіона «золоті» медалі отримали: Микола Коломійченко, Володимир Саєнко, Микола Брязкало, Юрій Малашенко, Владислав Воропай, Сергій Ліпов. Начальник команди Віктор Попко.

            Нагороди переможцям і призерам змагань вручили начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Іващенко та голова районної федерації футболу Володимир Лозицький.

Наводимо статистичні дані турніру:

1

Темп-Ветеран

-

Факел

1-2

2

Дружба

-

Тандем

2-0

3

Фортуна

-

Зірка

2-1

4

Темп-Ветеран

-

Тандем

0-4

5

Факел

-

Зірка

6-0

6

Дружба

-

Фортуна

2-0

7

Темп-Ветеран

-

Зірка

2-3

8

Тандем

-

Фортуна

3-1

9

Факел

-

Дружба

2-0

10

Темп-Ветеран

-

Фортуна

0-2

11

Зірка

-

Дружба

0-4

12

Тандем

-

Факел

0-2

13

Темп-Ветеран

-

Дружба

3-4

14

Фортуна

-

Факел

1-1

15

Зірка

-

Тандем

2-1

підсумкова турнірна таблиця

Команда

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Факел Борзна

5

4

1

0

13-2

13

2

Дружба Сиволож

5

4

0

1

12-7

12

3

Фортуна Комарівка

5

2

1

2

6-7

7

4

Зірка Носелівка

5

2

0

3

8-15

6

5

Тандем Петрівка

5

2

0

3

8-7

6

6

Темп-Ветеран Борзна

5

0

0

5

6-16

0