Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

05 липня 2016

Чемпіонат Борзнянського району- 2016.Перша ліга. 7 тур

Группа «Південь»

1

Фортуна-2

Комарівка

2

Єдність-2

Плиски

3

ФК Петрівка

Петрівка

4

Сокіл

Красносільське

5

Легіон

Омбиш

6

ФК Велика Загорівка

Велика Загорівка

03.07.2016 р.

Велика Загорівка

Велика Загорівка

-

Єдність-2

Плиски

2-2 (0-1)

03.07.2016

Велика Загорівка

арбітр:Шалапуда Петро

Вел.Доч

голи забили:

 

 

 

В.Загорівка

Добрай Станіслав – 55 хв., Леоненко Владислав – 62 хв.

Єдність-2

Мацько Андрій – 24, 80 хв.

Попередження:

 

В.Загорівка

Бабич Олександр, Федорченко Владислав

Єдність-2

Мацько Андрій

Вилучення:

0

ФК Петрівка

Петрівка

-

Фортуна-2

Комарівка

3-4 (2-2)

03.07.2016

с. Петрівка

арбітр: Іващенко Сергій

Борзна

голи забили:

 

 

 

ФК Петрівка

Нагорний Микола – 3 хв., Люткевич Михайло – 21 хв., Люткевич Микола – 67 хв.

Фортуна-2

Ловейко Владислав – 11, 39 хв., Коросько Валерій – 60 хв., Шостак Сергій – 72 хв.

Попередження:

 

ФК Петрівка

Поліщук Володимир

Фортуна-2

Харченко Олександр, Дем»яненко Олександр, Мина Олександр

Вилучення:

0

Легіон

Омбиш

-

Сокіл

Красносільське

5-1 (3-0)

03.07.2016

с.Омбиш

арбітр: Погуляйло Василь

Омбиш

голи забили:

 

 

 

Легіон

Городок Роман – 10, 28, 48 хв., Бойко Сергій – 17 хв., Виноградський Олег – 74 хв.

Сокіл

Ярохно Ярослав - 82 хв.

Попередження:

 

Легіон

0

Сокіл

0

Вилучення:

0

Турнірна таблиця станом на 03.07.2016 р.

Команда

І

В

Н

П

М

0

1

Фортуна-2

7

5

2

0

24-12

17

2

Легіон

7

5

1

1

22-7

16

3

ФК Петрівка

7

4

1

2

22-14

13

4

Єдність-2

7

2

3

2

26-20

9

5

ФК Велика Загорівка

7

1

1

5

7-30

4

6

Сокіл

7

0

0

7

10-28

0

бомбардири:

1

Люткевич

Михайло

ФК Петрівка

-

14

2

Мацько

Андрій

Єдність-2

-

12


дискваліфіковані

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            У восьмому турі 10 липня 2016 р. між собою зустрічаються:

22

Фортуна-2

Комарівка

-

Легіон

Омбиш

13.00

 

23

Сокіл

Красносільське

-

Вел. Загорівка

Велика Загорівка

13.00

 

24

Єдність-2

Плиски

-

ФК Петрівка

Петрівка

13.00

 

ПЕРША ЛІГА

Группа «Північ»

1

Іскра

Кинашівка

2

ФК Берестовець

Берестовець

3

Юність

Забілівщина

4

Нива

Стрільники

5

ФК Нові Млини

Нові Млини

6

Імпульс

Шаповалівка

Імпульс

Шаповалівка

-

ФК Берестовець

Берестовець

1-3 (1-1)

03.07.2016

с.Шаповалівка

арбітр: Помігалов Микола

Високе

голи забили:

 

 

 

Імпульс

Бойко Руслан – 10 хв.

ФК Берестовець

Панішев Олександр – 12 хв., Джугов Андрій – 65 хв., Марченко Максим – 89 хв.

Попередження:

 

Імпульс

0

ФК Берестовець

0

Вилучення:

0

ФК Нові Млини

Нові Млини

-

Нива

Стрільники

1-5 (0-2)

03.07.2016

с.Нові Млини

арбітр: Степанець Віталій

Носелівка

голи забили:

 

 

 

ФК Нові Млини

Савотченко Олег – 78 хв.

Нива

Череп Олександр – 5 хв., Шкура Сергій – 8 хв., Пилипенко Богдан – 78 хв., Миколаєнко Владислав – 84 хв., Марков Олександр – 90+3 хв.

Попередження:

 

ФК Нові Млини

0

Нива

Марков Олександр

Вилучення:

0

Юність

Забілівщина

-

Іскра

Кинашівка

3-4 (0-2)

03.07.2016

с.Забілівщина

арбітр: Самардак Володимир

Борзна

голи забили:

 

 

 

Юність

Дорогий Сергій – 55,75 хв., Михайленко Сергій – 90 хв.

Іскра

Мендюх Сергій – 15, 36, 60 хв., Горбащенко Ігор – 65 хв.

Попередження:

 

Юність

0

Іскра

0

Вилучення:

0

Турнірна таблиця станом на 03.07.2016 р.

Команда

І

В

Н

П

М

0

1

ФК Берестовець

7

6

0

1

33-9

18

2

Іскра

7

6

0

1

26-9

18

3

Юність

   7

3

1

3

15-24

10

4

Нива

7

2

2

3

15-13

8

5

Імпульс

7

2

1

4

15-19

7

6

ФК Нові Млини

7

0

0

7

7-37

0

бомбардири:

1

Дикий

Андрій

ФК Берестовець

-

13

2

Панішев

Олександр

ФК Берестовець

-

9

 

 

 

 

 

 

дискваліфіковані

1

Медвідь

Олексій

-

Імпульс

 

2

Горбащенко

Микола

-

Іскра

 

 

 

 

 

 

 

У восьмому турі 10 липня 2016 р. між собою зустрічаються:

22

Іскра

Кинашівка

-

ФК Нові Млини

Нові Млини

13.00

 

23

Нива

Стрільники

-

Імпульс

Шаповалівка

13.00

 

24

ФК Берестовець

Берестовець

-

Юність

Забілівщина

13.00