Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Чемпіонат Борзнянського району- 2016.Перша ліга. 7 тур

              Группа «Південь»

              1

              Фортуна-2

              Комарівка

              2

              Єдність-2

              Плиски

              3

              ФК Петрівка

              Петрівка

              4

              Сокіл

              Красносільське

              5

              Легіон

              Омбиш

              6

              ФК Велика Загорівка

              Велика Загорівка

              03.07.2016 р.

              Велика Загорівка

              Велика Загорівка

              -

              Єдність-2

              Плиски

              2-2 (0-1)

              03.07.2016

              Велика Загорівка

              арбітр:Шалапуда Петро

              Вел.Доч

              голи забили:

               

               

               

              В.Загорівка

              Добрай Станіслав – 55 хв., Леоненко Владислав – 62 хв.

              Єдність-2

              Мацько Андрій – 24, 80 хв.

              Попередження:

               

              В.Загорівка

              Бабич Олександр, Федорченко Владислав

              Єдність-2

              Мацько Андрій

              Вилучення:

              0

              ФК Петрівка

              Петрівка

              -

              Фортуна-2

              Комарівка

              3-4 (2-2)

              03.07.2016

              с. Петрівка

              арбітр: Іващенко Сергій

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              ФК Петрівка

              Нагорний Микола – 3 хв., Люткевич Михайло – 21 хв., Люткевич Микола – 67 хв.

              Фортуна-2

              Ловейко Владислав – 11, 39 хв., Коросько Валерій – 60 хв., Шостак Сергій – 72 хв.

              Попередження:

               

              ФК Петрівка

              Поліщук Володимир

              Фортуна-2

              Харченко Олександр, Дем»яненко Олександр, Мина Олександр

              Вилучення:

              0

              Легіон

              Омбиш

              -

              Сокіл

              Красносільське

              5-1 (3-0)

              03.07.2016

              с.Омбиш

              арбітр: Погуляйло Василь

              Омбиш

              голи забили:

               

               

               

              Легіон

              Городок Роман – 10, 28, 48 хв., Бойко Сергій – 17 хв., Виноградський Олег – 74 хв.

              Сокіл

              Ярохно Ярослав - 82 хв.

              Попередження:

               

              Легіон

              0

              Сокіл

              0

              Вилучення:

              0

              Турнірна таблиця станом на 03.07.2016 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Фортуна-2

              7

              5

              2

              0

              24-12

              17

              2

              Легіон

              7

              5

              1

              1

              22-7

              16

              3

              ФК Петрівка

              7

              4

              1

              2

              22-14

              13

              4

              Єдність-2

              7

              2

              3

              2

              26-20

              9

              5

              ФК Велика Загорівка

              7

              1

              1

              5

              7-30

              4

              6

              Сокіл

              7

              0

              0

              7

              10-28

              0

              бомбардири:

              1

              Люткевич

              Михайло

              ФК Петрівка

              -

              14

              2

              Мацько

              Андрій

              Єдність-2

              -

              12


              дискваліфіковані

              0

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

                          У восьмому турі 10 липня 2016 р. між собою зустрічаються:

              22

              Фортуна-2

              Комарівка

              -

              Легіон

              Омбиш

              13.00

               

              23

              Сокіл

              Красносільське

              -

              Вел. Загорівка

              Велика Загорівка

              13.00

               

              24

              Єдність-2

              Плиски

              -

              ФК Петрівка

              Петрівка

              13.00

               

              ПЕРША ЛІГА

              Группа «Північ»

              1

              Іскра

              Кинашівка

              2

              ФК Берестовець

              Берестовець

              3

              Юність

              Забілівщина

              4

              Нива

              Стрільники

              5

              ФК Нові Млини

              Нові Млини

              6

              Імпульс

              Шаповалівка

              Імпульс

              Шаповалівка

              -

              ФК Берестовець

              Берестовець

              1-3 (1-1)

              03.07.2016

              с.Шаповалівка

              арбітр: Помігалов Микола

              Високе

              голи забили:

               

               

               

              Імпульс

              Бойко Руслан – 10 хв.

              ФК Берестовець

              Панішев Олександр – 12 хв., Джугов Андрій – 65 хв., Марченко Максим – 89 хв.

              Попередження:

               

              Імпульс

              0

              ФК Берестовець

              0

              Вилучення:

              0

              ФК Нові Млини

              Нові Млини

              -

              Нива

              Стрільники

              1-5 (0-2)

              03.07.2016

              с.Нові Млини

              арбітр: Степанець Віталій

              Носелівка

              голи забили:

               

               

               

              ФК Нові Млини

              Савотченко Олег – 78 хв.

              Нива

              Череп Олександр – 5 хв., Шкура Сергій – 8 хв., Пилипенко Богдан – 78 хв., Миколаєнко Владислав – 84 хв., Марков Олександр – 90+3 хв.

              Попередження:

               

              ФК Нові Млини

              0

              Нива

              Марков Олександр

              Вилучення:

              0

              Юність

              Забілівщина

              -

              Іскра

              Кинашівка

              3-4 (0-2)

              03.07.2016

              с.Забілівщина

              арбітр: Самардак Володимир

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Юність

              Дорогий Сергій – 55,75 хв., Михайленко Сергій – 90 хв.

              Іскра

              Мендюх Сергій – 15, 36, 60 хв., Горбащенко Ігор – 65 хв.

              Попередження:

               

              Юність

              0

              Іскра

              0

              Вилучення:

              0

              Турнірна таблиця станом на 03.07.2016 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              ФК Берестовець

              7

              6

              0

              1

              33-9

              18

              2

              Іскра

              7

              6

              0

              1

              26-9

              18

              3

              Юність

                 7

              3

              1

              3

              15-24

              10

              4

              Нива

              7

              2

              2

              3

              15-13

              8

              5

              Імпульс

              7

              2

              1

              4

              15-19

              7

              6

              ФК Нові Млини

              7

              0

              0

              7

              7-37

              0

              бомбардири:

              1

              Дикий

              Андрій

              ФК Берестовець

              -

              13

              2

              Панішев

              Олександр

              ФК Берестовець

              -

              9

               

               

               

               

               

               

              дискваліфіковані

              1

              Медвідь

              Олексій

              -

              Імпульс

               

              2

              Горбащенко

              Микола

              -

              Іскра

               

               

               

               

               

               

               

              У восьмому турі 10 липня 2016 р. між собою зустрічаються:

              22

              Іскра

              Кинашівка

              -

              ФК Нові Млини

              Нові Млини

              13.00

               

              23

              Нива

              Стрільники

              -

              Імпульс

              Шаповалівка

              13.00

               

              24

              ФК Берестовець

              Берестовець

              -

              Юність

              Забілівщина

              13.00

               

              Назад



              18 Серпня 2018 10:00
              17 Серпня 2018 08:00
              16 Серпня 2018 09:00
              09 Серпня 2018 10:00
              03 Серпня 2018 08:00
              23 Липня 2018 12:00