Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Чемпіонат Борзнянського району - 2016. Вища ліга. 7 тур

              1

              Фортуна

              Комарівка

              2

              Зоря

              Мала Загорівка

              3

              Юність

              Борзна

              4

              Деметра

              Смоляж

              5

              Зміна

              Борзна

              6

              Зірка

              Носелівка

              7

              Агротрейд

              Сиволож

              8

              Факел

              Хороше Озеро

              9

              Нептун

              Адамівка

              10

              Олімпія

              Оленівка

              03.07.2016 р.

              Факел

              Хороше Озеро

              -

              Зміна

              Борзна

              5-3 (3-1)

              03.07.2016

              с. Хороше Озеро

              арбітр: Кордюк Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Факел

              Лазоренко Вадим – 4, 8 хв., Омельченко Роман – 41 хв., Яремко Сергій – 86 хв., Безпалий Олександр – 89 хв.

              Зміна

              Коротич Євгеній – 39 хв., Рой Ярослав – 84, 87 хв.

              Попередження:

               

              Факел

              Приходько Олександр, Безпалий Олександр

              Зміна

              0

              Вилучення:

              0

              Зоря

              Мала Загорівка

              -

              Нептун

              Адамівка

              3-0 (0-0)

              03.07.2016

              с.М.Загорівка

              арбітр:Кордюк Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Зоря

              Давидов Павло – 52 хв., Богдан Антон – 79 хв., Брязкало Роман – 86 хв.

              Нептун

              0

              Попередження:

               

              Зоря

              Брязкало Максим

              Нептун

              Кузьменко Євгеній

              Вилучення:

              0

              Олімпія

              Оленівка

              -

              Агротрейд

              Сиволож

              1-4 (1-0)

              03.07.2016

              с.Оленівка

              арбітр:Шалапуда Петро

              В.Доч

              голи забили:

               

               

               

              Олімпія

              Сокол Володимир – 36 хв.

              Агротрейд

              Мацапула Сергій – 60, 66 хв., Моторенко Олег – 62 хв., Фінь Юрій – 75 хв.

              Попередження:

               

              Олімпія

              0

              Агротрейд

              0

              Вилучення:

              0

              Зірка

              Носелівка

              -

              Фортуна

              Комарівка

              0-9 (0-4)

              03.07.2016

              с.Носелівка

              арбітр:Сутченко Олег

              Галайбино

              голи забили:

               

               

               

              Зірка

              0

              Фортуна

              Дорошенко Іван – 6, 47, 50, 80 хв., Алаєв Сергій – 15, 56, 90+2 хв., Кордюк Євгеній – 37 хв., Дем»яненко Олександр – 82 хв.

              Попередження:

               

              Зірка

              Боклаг Володимир

              Фортуна

              0

              Вилучення:

              0

              Деметра

              Смоляж

              -

              Юність

              Борзна

              2-3 (1-1)

              03.07.2016

              с.Красносільське

              арбітр:Москаленко Олександр

              Кинашівка

              голи забили:

               

               

               

              Деметра

              Конопко Олександр – 36 хв., Стельмашенко Олександр-46 хв.

              Юність

              Дубілевич Олександр – 33, 50 хв., Івахно Юрій – 56 хв.

              Попередження:

               

              Деметра

              Большак Андрій

              Юність

              Чичкан Сергій

              Вилучення:

              0

              Турнірна таблиця станом на 03.07.2016 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Фортуна

              7

              7

              0

              0

              43-4

              21

              2

              Зоря

              7

              6

              0

              1

              17-10

              18

              3

              Агротрейд

              7

              4

              1

              2

              20-19

              13

              4

              Зірка

              7

              4

              0

              3

              18-17

              12

              5

              Деметра

              7

              4

              0

              3

              33-13

              12

              6

              Юність

              7

              3

              1

              3

              14-16

              10

              7

              Нептун

              7

              2

              1

              4

              10-20

              7

              8

              Олімпія

              7

              1

              1

              5

              10-29

              4

              9

              Факел

              7

              1

              0

              6

              10-28

              3

              10

              Зміна

              7

              1

              0

              6

              9-28

              3

              бомбардири:

              1

              Алаєв

              Сергій

              Фортуна

              -

              15

              2

              Дорошенко

              Іван

              Фортуна

              -

              13

              3

              Борщ

              Дмитро

              Деметра

              -

              10

              Дискваліфіковані

              1

              Блоха

              Юрій

              -

              Олімпія

              2

              Личак

              Віталій

              -

              Агротрейд

              У восьмому турі 10 липня 2016 р. між собою зустрічаються:

              36

              Фортуна

              Комарівка

              -

              Деметра

              Смоляж

              16.00

              37

              Агротрейд

              Сиволож

              -

              Зірка

              Носелівка

              16.00

              38

              Нептун

              Адамівка

              -

              Юність

              Борзна

              16.00

              39

              Зміна

              Борзна

              -

              Олімпія

              Оленівка

              16.00

              40

              Зоря

              М.Загорівка

              -

              Факел

              Хороше Озеро

              13.00

              Назад



              18 Серпня 2018 10:00
              17 Серпня 2018 08:00
              16 Серпня 2018 09:00
              09 Серпня 2018 10:00
              03 Серпня 2018 08:00
              23 Липня 2018 12:00