Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Чемпіонат Борзнянського району - 2016. Вища ліга. 7 тур

                1

                Фортуна

                Комарівка

                2

                Зоря

                Мала Загорівка

                3

                Юність

                Борзна

                4

                Деметра

                Смоляж

                5

                Зміна

                Борзна

                6

                Зірка

                Носелівка

                7

                Агротрейд

                Сиволож

                8

                Факел

                Хороше Озеро

                9

                Нептун

                Адамівка

                10

                Олімпія

                Оленівка

                03.07.2016 р.

                Факел

                Хороше Озеро

                -

                Зміна

                Борзна

                5-3 (3-1)

                03.07.2016

                с. Хороше Озеро

                арбітр: Кордюк Олег

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                Факел

                Лазоренко Вадим – 4, 8 хв., Омельченко Роман – 41 хв., Яремко Сергій – 86 хв., Безпалий Олександр – 89 хв.

                Зміна

                Коротич Євгеній – 39 хв., Рой Ярослав – 84, 87 хв.

                Попередження:

                 

                Факел

                Приходько Олександр, Безпалий Олександр

                Зміна

                0

                Вилучення:

                0

                Зоря

                Мала Загорівка

                -

                Нептун

                Адамівка

                3-0 (0-0)

                03.07.2016

                с.М.Загорівка

                арбітр:Кордюк Олег

                Борзна

                голи забили:

                 

                 

                 

                Зоря

                Давидов Павло – 52 хв., Богдан Антон – 79 хв., Брязкало Роман – 86 хв.

                Нептун

                0

                Попередження:

                 

                Зоря

                Брязкало Максим

                Нептун

                Кузьменко Євгеній

                Вилучення:

                0

                Олімпія

                Оленівка

                -

                Агротрейд

                Сиволож

                1-4 (1-0)

                03.07.2016

                с.Оленівка

                арбітр:Шалапуда Петро

                В.Доч

                голи забили:

                 

                 

                 

                Олімпія

                Сокол Володимир – 36 хв.

                Агротрейд

                Мацапула Сергій – 60, 66 хв., Моторенко Олег – 62 хв., Фінь Юрій – 75 хв.

                Попередження:

                 

                Олімпія

                0

                Агротрейд

                0

                Вилучення:

                0

                Зірка

                Носелівка

                -

                Фортуна

                Комарівка

                0-9 (0-4)

                03.07.2016

                с.Носелівка

                арбітр:Сутченко Олег

                Галайбино

                голи забили:

                 

                 

                 

                Зірка

                0

                Фортуна

                Дорошенко Іван – 6, 47, 50, 80 хв., Алаєв Сергій – 15, 56, 90+2 хв., Кордюк Євгеній – 37 хв., Дем»яненко Олександр – 82 хв.

                Попередження:

                 

                Зірка

                Боклаг Володимир

                Фортуна

                0

                Вилучення:

                0

                Деметра

                Смоляж

                -

                Юність

                Борзна

                2-3 (1-1)

                03.07.2016

                с.Красносільське

                арбітр:Москаленко Олександр

                Кинашівка

                голи забили:

                 

                 

                 

                Деметра

                Конопко Олександр – 36 хв., Стельмашенко Олександр-46 хв.

                Юність

                Дубілевич Олександр – 33, 50 хв., Івахно Юрій – 56 хв.

                Попередження:

                 

                Деметра

                Большак Андрій

                Юність

                Чичкан Сергій

                Вилучення:

                0

                Турнірна таблиця станом на 03.07.2016 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                0

                1

                Фортуна

                7

                7

                0

                0

                43-4

                21

                2

                Зоря

                7

                6

                0

                1

                17-10

                18

                3

                Агротрейд

                7

                4

                1

                2

                20-19

                13

                4

                Зірка

                7

                4

                0

                3

                18-17

                12

                5

                Деметра

                7

                4

                0

                3

                33-13

                12

                6

                Юність

                7

                3

                1

                3

                14-16

                10

                7

                Нептун

                7

                2

                1

                4

                10-20

                7

                8

                Олімпія

                7

                1

                1

                5

                10-29

                4

                9

                Факел

                7

                1

                0

                6

                10-28

                3

                10

                Зміна

                7

                1

                0

                6

                9-28

                3

                бомбардири:

                1

                Алаєв

                Сергій

                Фортуна

                -

                15

                2

                Дорошенко

                Іван

                Фортуна

                -

                13

                3

                Борщ

                Дмитро

                Деметра

                -

                10

                Дискваліфіковані

                1

                Блоха

                Юрій

                -

                Олімпія

                2

                Личак

                Віталій

                -

                Агротрейд

                У восьмому турі 10 липня 2016 р. між собою зустрічаються:

                36

                Фортуна

                Комарівка

                -

                Деметра

                Смоляж

                16.00

                37

                Агротрейд

                Сиволож

                -

                Зірка

                Носелівка

                16.00

                38

                Нептун

                Адамівка

                -

                Юність

                Борзна

                16.00

                39

                Зміна

                Борзна

                -

                Олімпія

                Оленівка

                16.00

                40

                Зоря

                М.Загорівка

                -

                Факел

                Хороше Озеро

                13.00

                Назад



                26 Лютого 2018 12:00