Борзнянська РДА
      Анонси















               


              Назад

              Чемпіонат Борзнянського району - 2016. Вища ліга. 14 тур

              1

              Фортуна

              Комарівка

              2

              Зоря

              Мала Загорівка

              3

              Юність

              Борзна

              4

              Деметра

              Смоляж

              5

              Зміна

              Борзна

              6

              Зірка

              Носелівка

              7

              Агротрейд

              Сиволож

              8

              Факел

              Хороше Озеро

              9

              Нептун

              Адамівка

              10

              Олімпія

              Оленівка

              28.08.2016 р.

              Агротрейд

              Сиволож

              -

              Зоря

              М.Загорівка

              1-4 (1-2)

              28.08.2016

              с.Сиволож

              арбітр: Ткаченко Володимир

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Агротрейд

              Мацапула Сергій – 16 хв.

              Зоря

              Ляшиченко Едуард – 21 хв., Ніколаєв Євгеній – 40 хв., Півторацький Сергій – 56, 57 хв.

              Попередження:

               

              Агротрейд

              Ватав Владислав, Личак Віталій

              Зоря

              Ляшиченко Едуард

              Вилучення:

              0

                         

              Фортуна

              Комарівка

              -

              Факел

              Х.Озеро

              5-0 (2-0)

              28.08.2016

              с.Комарівка

              арбітр:Кордюк Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Фортуна

              Алаєв Сергій – 25, 28 хв., Бабор Олександр – 51 хв., Дорошенко Іван – 56 хв., Дем»яненко Олександр – 75 хв.

              Факел

              0

              Попередження:

               

              Фортуна

              0

              Факел

              0

              Вилучення:

              0

               

              Юність

              Борзна

              -

              Олімпія

              Оленівка

              2-1 (1-0)

              28.08.2016

              м.Борзна

              арбітр: Шалапуда Петро

              Вел. Доч

              голи забили:

               

               

               

              Юність

              Чичкан Сергій – 10, 80 хв.

              Олімпія

              Блоха Євгеній – 89 хв.

              Попередження:

               

              Юність

              0

              Олімпія

              0

              Вилучення:

              Брязкало Микола (Юність, 11 хв.) – за удар суперника

                         

              Деметра

              Смоляж

              -

              Зірка

              Носелівка

              2-3 (0-1)

              28.08.2016

              с.Красносільське

              арбітр: Паляничка Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Деметра

              Борщ Дмитро – 53, 77 хв.

              Зірка

              Сова Олександр – 17, 56 хв., Шарій Руслан – 64 хв.

              Попередження:

               

              Деметра

              Мазун Роман, Стельмашенко Олександр, Ридзель Ігор

              Зірка

              Волошин Антон, Петровець Сергій, Сущенко Ігор, Сидоренко Юрій

              Вилучення:

              0

               

              Нептун

              Адамівка

              -

              Зміна

              Борзна

              3-2 (0-2)

              28.08.2016

              с.Прачі

              арбітр: Сутченко Олег

              Галайбине

              голи забили:

               

               

               

              Нептун

              Тимошенко Ярослав – 75 хв., Кравченко Олег – 80 хв., Деркач Володимир – 83 хв.

              Зміна

              Волошин Назар – 12 хв., Коротич Євгеній – 37 хв.

              Попередження:

               

              Нептун

              Чабак Юрій – 2, Кузьменко Сергій

              Зміна

              Андрущенко Олександр -2

              Вилучення:

              Чабак Юрій (Нептун) – 2 попередження

              Андрущенко Олександр (Зміна) – 2 попередження

              Турнірна таблиця станом на 29.08.2016 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Фортуна

              14

              14

              0

              0

              79-7

              42

              2

              Зоря

              14

              11

              1

              2

              39-20

              34

              3

              Зірка

              14

              8

              0

              6

              36-29

              27

              4

              Деметра

              14

              7

                 1

              6

              47-32

              22

              5

              Юність

              14

              6

              3

              5

              26-31

              21

              6

              Нептун

              14

              4

              4

              6

              24-39

              16

              7

              Агротрейд

              14

              5

              1

              8

              32-40

              12

              8

              Зміна

              14

              3

              0

              11

              21-46

              9

              9

              Факел

              14

              2

              2

              10

              20-47

              8

              10

              Олімпія

              14

              2

              2

              10

              20-50

              8

              • За неявку на гру з команди «Агротрейд» Сиволож знято 1 (одне) очко.
              • З команди «Агротрейд» Сиволож знято 3 (три) очки (рішення Виконкому районної федерації футболу від 26.08.2016 р.)

              бомбардири:

              1

              Алаєв

              Сергій

              Фортуна

              -

              28

              2

              Дорошенко

              Іван

              Фортуна

              -

              20

              3

              Борщ

              Дмитро

              Деметра

              -

              15

              дискваліфіковані

              1

              Чабак

              Юрій

              -

              Нептун

              2

              Андрущенко

              Олександр

              -

              Зміна

              3

              Брязкало

              Микола

              -

              Юність

              У п»ятнадцятому турі 04 вересня 2016 р. між собою зустрічаються:

              71

              Деметра

              Смоляж

              -

              Нептун

              Адамівка

              16.00

              72

              Зірка

              Носелівка

              -

              Юність

              Борзна

              16.00

              73

              Олімпія

              Оленівка

              -

              Фортуна

              Комарівка

              16.00

              74

              Факел

              Х.Озеро

              -

              Агротрейд

              Сиволож

              16.00

              75

              Зоря

              М.Загорівка

              -

              Зміна

              Борзна

              16.00

              До уваги представників футбольних команд:

                          Вийшли всі терміни внесення заявочних внесків і інших платежів, передбачених Регламентом районних змагань з футболу сезону 2016 року. Рішенням Виконкому Борзнянської федерації футболу від 26.08.2016 р. встановлено останній термін погашення заборгованості - 07 вересня 2016 року (середа) до 17.00. В разі не виконання цього рішення команда-боржник не буде допущена до ігор чергового туру. Гроші можна внести готівкою або перерахувати на р/р 26002300878368, МФО 353553, Філія ЧОУАТ «ОЩАДБАНК», ТВБВ № 10024/0179, Код 02645563, БРО ФСТ «Колос» м. Борзна

              Команда

               

              Сума (грн.)

              1

              Факел Хороше Озеро

              -

              200-00

              2

              Юність Борзна

              -

              1100-00

              3

              Олімпія Оленівка

              -

              1300-00

              4

              Нептун Адамівка

              -

              1600-00

              5

              Агротрейд Сиволож

              -

              950-00

              6

              Деметра Смоляж

              -

              2000-00

              Назад



              27 Вересня 2017 10:00
              25 Вересня 2017 12:00
              15 Вересня 2017 08:00
              14 Вересня 2017 09:00