Борзнянська РДА
      Анонси















               


              Назад

              Чемпіонат Борзнянського району - 2016. Вища ліга. 15 тур

              1

              Фортуна

              Комарівка

              2

              Зоря

              Мала Загорівка

              3

              Юність

              Борзна

              4

              Деметра

              Смоляж

              5

              Зміна

              Борзна

              6

              Зірка

              Носелівка

              7

              Агротрейд

              Сиволож

              8

              Факел

              Хороше Озеро

              9

              Нептун

              Адамівка

              10

              Олімпія

              Оленівка

              04.09.2016 р.

              Факел

              Хороше Озеро

              -

              Агротрейд

              Сиволож

              1-3 (1-1)

              04.09.2016

              с.Хороше Озеро

              арбітр:Кордюк Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Факел

              Карпенко Сергій – 24 хв.

              Агротрейд

              Магнус Павло – 37 хв., Басок Володимир – 72 хв., Личак Віталій – 79 хв.

              Попередження:

               

              Факел

              Кантур Микола

              Агротрейд

              Личак Віталій, Мацапула Сергій

              Вилучення:

              0

               

              Зоря

              М.Загорівка

              -

              Зміна

              Борзна

              5-0 (3-0)

              04.09.2016

              с.М.Загорівка

              арбітр:Кордюк Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Зоря

              Давидов Павло – 9, 43 хв., Ніколаєв Євгеній – 22, 80 хв., Брязкало Віталій – 45 хв.

              Зміна

              0

              Попередження:

               

              Зоря

              0

              Зміна

              0

              Вилучення:

              0

               

              Деметра

              Смоляж

              -

              Нептун

              Адамівка

              6-0 (3-0)

              04.09.2016

              с.Красносільське

              арбітр: Ткаченко Володимир

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Деметра

              Мазун Роман – 19, 67 хв., Конопко Олександр – 34, 53 хв., Шостак Руслан – 43 хв., Гриценко Ігор – 88 хв.

              Нептун

              0

              Попередження:

               

              Деметра

              0

              Нептун

              0

              Вилучення:

              0

               

              Зірка

              Носелівка

              -

              Юність

              Борзна

              1-3 (1-1)

              04.09.2016

              с.Носелівка

              арбітр:Шалапуда Петро

              В.Доч

              голи забили:

               

               

               

              Зірка

              Арендар Ігор – 17 хв.

              Юність

              Чичкан Сергій - 12 хв., Чичкан Олександр – 70 хв., Саєнко Володимир – 80 хв.

              Попередження:

               

              Зірка

              0

              Юність

              0

              Вилучення:

              0

               

              Олімпія

              Оленівка

              -

              Фортуна

              Комарівка

              0-5 (0-0)

              04.09.2016

              с.Оленівка

              арбітр:Іващенко Сергій

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Олімпія

              0

              Фортуна

              Бабор Олександр – 48 хв., Алаєв Сергій – 50 хв., Кордюк Євгеній – 79 хв., Дем»яненко Олександр – 83, Кабанець Сергій – 84 хв.

              Попередження:

               

              Олімпія

              Ярошко Олександр, Сокол Володимир.

              Фортуна

              0

              Вилучення:

              0

              Турнірна таблиця станом на 05.09.2016 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Фортуна

              15

              15

              0

              0

              84-7

              45

              2

              Зоря

              15

              12

              1

              2

              44-20

              37

              3

              Зірка

              15

              8

              0

              7

              37-32

              27

              4

              Деметра

              15

              8

                 1

              6

              53-32

              25

              5

              Юність

              15

              7

              3

              5

              29-32

              24

              6

              Нептун

              15

              4

              4

              7

              24-48

              16

              7

              Агротрейд

              15

              6

              1

              8

              35-41

              15

              8

              Зміна

              16

              3

              0

              12

              21-51

              9

              9

              Факел

              15

              2

              2

              11

              21-50

              8

              10

              Олімпія

              15

              2

              2

              11

              20-55

              8

              • За неявку на гру з команди «Агротрейд» Сиволож знято 1 (одне) очко.
              • З команди «Агротрейд» Сиволож знято 3 (три) очки (рішення Виконкому районної федерації футболу від 26.08.2016 р.)

              бомбардири:

              1

              Алаєв

              Сергій

              Фортуна

              -

              29

              2

              Дорошенко

              Іван

              Фортуна

              -

              20

              3

              Борщ

              Дмитро

              Деметра

              -

              15

              дискваліфіковані

              1

              Брязкало

              Микола

              -

              Юність

              2

              Кантур

              Микола

              -

              Факел

               

               

               

               

               

              У шістнадцятому турі 18 вересня 2016 р. між собою зустрічаються:

              76

              Зміна

              Борзна

              -

              Факел

              Борзна

              ?

              77

              Нептун

              Адамівка

              -

              Зоря

              Мала Загорівка

              ?

              78

              Агротрейд

              Сиволож

              -

              Олімпія

              Оленівка

              16.00

              79

              Фортуна

              Комарівка

              -

              Зірка

              Носелівка

              16.00

              80

              Юність

              Борзна

              -

              Деметра

              Смоляж

              ?

              До уваги представників футбольних команд:

                          Вийшли всі терміни внесення заявочних внесків і інших платежів, передбачених Регламентом районних змагань з футболу сезону 2016 року. Рішенням Виконкому Борзнянської федерації футболу від 26.08.2016 р. встановлено останній термін погашення заборгованості - 07 вересня 2016 року (середа) до 17.00. В разі не виконання цього рішення команда-боржник не буде допущена до ігор чергового туру. Гроші можна внести готівкою або перерахувати на р/р 26002300878368, МФО 353553, Філія ЧОУАТ «ОЩАДБАНК», ТВБВ № 10024/0179, Код 02645563, БРО ФСТ «Колос» м. Борзна

              Команда

               

              Сума (грн.)

              1

              Юність Борзна

              -

              600-00

              2

              Нептун Адамівка

              -

              1600-00

              3

              Агротрейд Сиволож

              -

              950-00

              Назад



              25 Листопада 2017 10:00
              24 Листопада 2017 16:00
              21 Листопада 2017 10:00
              17 Листопада 2017 08:00