Борзнянська РДА
      Анонси















               


              Назад

              Чемпіонат Борзнянського району- 2016.Перша ліга. Фінал. 6 тур

              1

              Фортуна-2

              Комарівка

              2

              Іскра

              Кинашівка

              3

              ФК Берестовець

              Берестовець

              4

              ФК Петрівка

              Петрівка

              5

              Легіон

              Омбиш

              6

              Юність

              Забілівщина

              7

              Нива

              Стрільники

              8

              Єдність-2

              Плиски

              18.09.2016 р.

              Фортуна-2

              Комарівка

              -

              Берестовець

              Берестовець

              7-1 (3-1)

              18.09.2016

              с.Комарівка

              арбітр: Куделя Олександр

              Комарівка

              голи забили:

               

               

               

              Фортуна-2

              Безпалий Олександр – 14, 25, 34, 78 хв., Кавун Євген – 56 хв., Коросько Валерій – 86 хв., Ловейко Владислав – 87 хв.

              ФК Берестовець

              Панішев Олександр – 38 хв.

              Попередження:

               

              Фортуна-2

              0

              ФК Берестовець

              0

              Вилучення:

              0

               

              Іскра

              Кинашівка

              -

              ФК Петрівка

              Петрівка

              2-3 (1-2)

              18.09.2016

              с.Кинашівка

              арбітр:Іващенко Сергій

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Іскра

              Прокопчук Віктор – 4, 75 хв.

              ФК Петрівка

              Богатиренко Нікіта – 21 хв., Люткевич Михайло – 42 хв., Яременко Володимир – 70 хв.

              Попередження:

               

              Іскра

              Мендюх Олександр, Москаленко Вадим, Литовчук Олександр

              ФК Петрівка

              Яременко Володимир, Демченко Володимир, Богатиренко Нікіта - 2

              Вилучення:

              Богатиренко Нікіта – 2 попередження

               

              Юність

              Забілівщина

              -

              Легіон

              Омбиш

              1-0 (0-0)

              18.09.2016

              с.Забілівщина

              арбітр:Самардак Володимир

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Юність

              Лут Богдан - 65 хв.

              Легіон

              0

              Попередження:

               

              Юність

              0

              Легіон

              0

              Вилучення:

              0

               

              Нива

              Стрільники

              -

              Єдність-2

              Плиски

              4-3 (2-2)

              18.09.2016

              с.Стрільники

              арбітр:Шалапуда Петро

              В.Доч

              голи забили:

               

               

               

              Нива

              Сайко Євген – 35, 55 хв., Шкура Сергій – 44 хв., Двалі Сосо – 80 хв.

              Єдність-2

              Мацько Андрій – 4, 40 хв., Гаврилов Євген- 50 хв.

              Попередження:

               

              Нива

              Стецюн Станіслав, Миколаєнко Владислав

              Єдність-2

              Шостак Ігор

              Вилучення:

              0

              Турнірна таблиця станом на 19.09.2016 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Фортуна-2

              12

                 8

              2

              2

              46-15

              26

              2

              ФК Петрівка

              12

              7

              1

                 4

              33-24

              22

              3

              Нива

              12

              5

              3

              4

              24-24

              18

              4

              ФК Берестовець

              12

              5

              2

              5

              32-34

              17

              5

              Іскра

              12

              5

              2

              5

              28-37

              17

              6

              Легіон

              12

              4

              4

              4

              22-17

              16

              7

              Єдність-2

              12

               3

              3

              6

              33-39

              12

              8

              Юність

              12

              2

              1

              9

              17-45

              6

              Із команди «Юність» Забілівщина за неявку на гру знято 1 очко

              бомбардири:

              1

              Люткевич

              Михайло

              ФК Петрівка

              -

              27

              2

              Мацько

              Андрій

              Єдність-2

              -

              26

              3

              Дикий

              Андрій

              ФК Берестовець

              -

              20

              дискваліфіковані

              1

              Аракелян

              Артур

              -

              Єдність-2

               

              2

              Богатиренко

              Нікіта

              -

              ФК Петрівка

               

               

               

               

               

               

               

                          У сьомому турі 25 вересня 2016 р. між собою зустрічаються:

              25

              Єдність-2

              Плиски

              -

              Іскра

              Кинашівка

              13.00

               

              26

              ФК Петрівка

              Петрівка

              -

              ФК Берестовець

              Берестовець

              13.00

               

              27

              Фортуна-2

              Комарівка

              -

              Юність

              Забілівщина

              13.00

               

              28

              Легіон

              Омбиш

              -

              Нива

              Стрільники

              13.00

               

              Назад



              25 Листопада 2017 10:00
              24 Листопада 2017 16:00
              21 Листопада 2017 10:00
              17 Листопада 2017 08:00