Борзнянська РДА
      Анонси















               


              Назад

              Чемпіонат Борзнянського району - 2016. Вища ліга. 16 тур

              1

              Фортуна

              Комарівка

              2

              Зоря

              Мала Загорівка

              3

              Юність

              Борзна

              4

              Деметра

              Смоляж

              5

              Зміна

              Борзна

              6

              Зірка

              Носелівка

              7

              Агротрейд

              Сиволож

              8

              Факел

              Хороше Озеро

              9

              Нептун

              Адамівка

              10

              Олімпія

              Оленівка

              18.09.2016 р.

              Фортуна

              Комарівка

              -

              Зірка

              Носелівка

              1-2 (0-2)

              11.09.2016

              с.Комарівка

              арбітр: Шалапуда Петро

              В. Доч

              голи забили:

               

               

               

              Фортуна

              Менщик Володимир – 65 хв.

              Зірка

              Курило Вадим – 8, 12 хв.

              Попередження:

               

              Фортуна

              0

              Зірка

              0

              Вилучення:

              0

               

              Нептун

              Адамівка

              -

              Зоря

              М.Загорівка

              2-4 (1-1)

              18.09.2016

              с.Прачі

              арбітр: Шалапуда Петро

              В.Доч

              голи забили:

               

               

               

              Нептун

              Набок Ігор – 21 хв., Хоменко Віталій – 67 хв.

              Зоря

              Ніколаєв Євген – 15, 60, 63 хв., Коваленко Денис – 78 хв.

              Попередження:

               

              Нептун

              0

              Зоря

              0

              Вилучення:

              0

               

              Юність

              Борзна

              -

              Деметра

              Смоляж

              0-2 (0-0)

              18.09.2016

              м.Борзна

              арбітр:Кордюк Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Юність

              0

              Деметра

              Іващенко Вадим – 53, 66 хв.

              Попередження:

               

              Юність

              Коломійченко Микола, Тарасенко Олександр, Проскура Микола

              Деметра

              Науменко Руслан

              Вилучення:

              0

               

              Агротрейд

              Сиволож

              -

              Олімпія

              Оленівка

              0-3 (0-1)

              18.09.2016

              с.Сиволож

              арбітр:Безпалий Олександр

              Х.Озеро

              голи забили:

               

               

               

              Агротрейд

              0

              Олімпія

              Артеменко Дмитро – 25, 64, 80 хв.

              Попередження:

               

              Агротрейд

              0

              Олімпія

              0

              Вилучення:

              0

               

              Зміна

              Борзна

              -

              Факел

              Х.Озеро

              3-0 (т)

              18

               

              .09.2016

              м.Борзна

              арбітр: Кордюк Олег

              Борзна

               

               

               

               

               

              Команда «Факел» Хороше Озеро на гру не з»явилася

               

               

              Турнірна таблиця станом на 19.09.2016 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Фортуна

              16

              15

              0

              1

              85-9

              45

              2

              Зоря

              16

              13

              1

              2

              48-22

              40

              3

              Зірка

              16

              10

              0

              6

              39-33

              30

              4

              Деметра

              16

              9

                 1

              6

              55-32

              28

              5

              Юність

              16

              7

              3

              6

              29-34

              24

              6

              Нептун

              16

              4

              4

              8

              26-52

              16

              7

              Агротрейд

              16

              6

              1

              9

              35-44

              15

              8

              Зміна

              16

              4

              0

              12

              24-51

              12

              9

              Олімпія

              16

              3

              2

              11

              23-55

              11

              10

              Факел

              16

              2

              2

              12

              21-53

              7

              • За неявку на гру з команди «Факел» Хороше Озеро знято 1 (одне) очко.
              • За неявку на гру з команди «Агротрейд» Сиволож знято 1 (одне) очко.
              • З команди «Агротрейд» Сиволож знято 3 (три) очки (рішення Виконкому районної федерації футболу від 26.08.2016 р.)

              бомбардири:

              1

              Алаєв

              Сергій

              Фортуна

              -

              29

              2

              Дорошенко

              Іван

              Фортуна

              -

              20

              3

              Борщ

              Дмитро

              Деметра

              -

              15

              дискваліфіковані

              1

              Брязкало

              Микола

              -

              Юність

              2

              Кантур

              Микола

              -

              Факел

               

               

               

               

               

              У сімнадцятому турі 25 вересня 2016 р. між собою зустрічаються:

              81

              Деметра

              Смоляж

              -

              Фортуна

              Комарівка

              16.00

              82

              Зірка

              Носелівка

              -

              Агротрейд

              Сиволож

              16.00

              83

              Юність

              Борзна

              -

              Нептун

              Адамівка

              16.00

              84

              Олімпія

              Оленівка

              -

              Зміна

              Борзна

              16.00

              85

              Факел

              Х.Озеро

              -

              Зоря

              М.Загорівка

              13.00

              Назад



              25 Листопада 2017 10:00
              24 Листопада 2017 16:00
              21 Листопада 2017 10:00
              17 Листопада 2017 08:00