Борзнянська РДА
      Анонси















               


              Назад

              Чемпіонат Борзнянського району - 2016. Вища ліга. 17 тур

              1

              Фортуна

              Комарівка

              2

              Зоря

              Мала Загорівка

              3

              Юність

              Борзна

              4

              Деметра

              Смоляж

              5

              Зміна

              Борзна

              6

              Зірка

              Носелівка

              7

              Агротрейд

              Сиволож

              8

              Факел

              Хороше Озеро

              9

              Нептун

              Адамівка

              10

              Олімпія

              Оленівка

              25.09.2016 р.

              Деметра

              Смоляж

              -

              Фортуна

              Комарівка

              0-3 (0-1)

              25.09.2016

              с.Красносільське

              арбітр: Кордюк Олег

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Деметра

              0

              Фортуна

              Кабанець Сергій – 8 хв., Кутер Артем – 70 хв., Алаєв Сергій – 88 хв.

              Попередження:

               

              Деметра

              0

              Фортуна

              0

              Вилучення:

              0

               

              Юність

              Борзна

              -

              Нептун

              Адамівка

              0-3 (0-0)

              25.09.2016

              м. Борзна

              арбітр: Помігалов Микола

              Високе

              голи забили:

               

               

               

              Юність

              0

              Нептун

              Хоменко Віталій – 47 хв., Чабак Юрій – 64, 83 хв.

              Попередження:

               

              Юність

              Чичкан Олександр

              Нептун

              Набок Сергій

              Вилучення:

              0

               

              Олімпія

              Оленівка

              -

              Зміна

              Борзна

              3-10 (2-5)

              25.09.2016

              с. Оленівка

              арбітр:Ткаченко Володимир

              Борзна

              голи забили:

               

               

               

              Олімпія

              Байло Олександр – 4 хв., Артеменко Дмитро – 45, Коваленко Юрій – 90 хв.

              Зміна

              Павленко Олег – 7, 45 + 1 хв., Рой Ярослав – 44, 45+2, 51, 75 Волошин 45+3, 56, 79 Коротич Євген - 62

              Попередження:

               

              Олімпія

              Блоха Анатолій

              Зміна

              0

              Вилучення:

              0

               

              Факел

              Х.Озеро

              -

              Зоря

              М.Загорівка

              0-2 (0-0)

              25.09.2016

              с.Хороше Озеро

              арбітр: Гришковець Степан

              Сиволож

              голи забили:

               

               

               

              Факел

              0

              Зоря

              Давидов Павло – 75 хв., Шешеня Андрій – 88 хв.

              Попередження:

               

              Факел

              0

              Зоря

              0

              Вилучення:

              0

               

              Зірка

              Носелівка

              -

              Агротрейд

               

              Сиволож

              3-0 (т)

              25.09.2016

              м.Борзна

              арбітр: Шалапуда Петро

              В.Доч

               

               

               

               

               

              Команда «Агротрейд» Сиволож на гру не з»явилася

               

               

              Турнірна таблиця станом на 26.09.2016 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              0

              1

              Фортуна

              17

              16

              0

              1

              88-9

              48

              2

              Зоря

              17

              14

              1

              2

              50-22

              43

              3

              Зірка

              17

              11

              0

              6

              42-33

              33

              4

              Деметра

              17

              9

                 1

              7

              55-35

              28

              5

              Юність

              17

              7

              3

              7

              29-37

              24

              6

              Нептун

              17

              5

              4

              8

              29-52

              19

              7

              Зміна

              17

              5

              0

              12

              34-54

              15

              8

              Агротрейд

              17

              6

              1

              10

              35-47

              14

              9

              Олімпія

              17

              3

              2

              12

              26-65

              11

              10

              Факел

              17

              2

              2

              13

              21-55

              7

              • За неявку на гру з команди «Факел» Хороше Озеро знято 1 (одне) очко.
              • За неявку на 2 гри з команди «Агротрейд» Сиволож знято 2 (двоє) очок.
              • З команди «Агротрейд» Сиволож знято 3 (три) очки (рішення Виконкому районної федерації футболу від 26.08.2016 р.)

              бомбардири:

              1

              Алаєв

              Сергій

              Фортуна

              -

              30

              2

              Дорошенко

              Іван

              Фортуна

              -

              20

              3

              Борщ

              Дмитро

              Деметра

              -

              15

              дискваліфіковані

              0

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

              У вісімнадцятому турі 2 жовтня 2016 р. між собою зустрічаються:

              86

              Зоря

              М.Загорівка

              -

              Олімпія

              Оленівка

              15.00

              87

              Зміна

              Борзна

              -

              Зірка

              Носелівка

              13.00

              88

              Агротрейд

              Сиволож

              -

              Деметра

              Смоляж

              15.00

              89

              Нептун

              Адамівка

              -

              Факел

              Х.Озеро

              13.00

              90

              Фортуна

              Комарівка

              -

              Юність

              Борзна

              ?

              До уваги представників команд

                          9 жовтня стартує традиційний розіграш Кубку районної газети «Вісті Борзнянщини» з футболу. Підтвердження на участь у змаганнях до 03 жовтня. Жеребкування 3-го жовтня в 11.30.

              Назад



              27 Вересня 2017 10:00
              25 Вересня 2017 12:00
              15 Вересня 2017 08:00
              14 Вересня 2017 09:00