Борзнянська РДА
   Анонси
        


       Назад

       Футбол. Кубок області серед ветеранів (вік 45 р.і старше)

       5 листопада 2016 року на новому штучному газоні стадіону ФК «Єдність» с. Плиски відбувся черговий розіграш Кубку Чернігівської області з футболу серед ветеранів (вік гравців 45 р. і старше). Ці змагання – спільний проект відділу у справах молоді та спорту Борзнянської районної державної адміністрації, федерації футболу Борзнянського району та Чернігівської обласної федерації футболу.

                На попередньому етапі змагань 8 команд (І група - «Темп-Ветеран» Борзна, «Ветеран» Прилуки, «Росток» Ічня, «Ветеран» Ніжин ІІ група - «Ветеран» Сираї Козелецького району, «Ветеран» Бахмач, «Ветеран» Сосниця» Ніжин) провели одноколові турніри за скороченим часом гри. Потім кращі колективи у стикових поєдинках і розіграли нагороди. 

                Футболісти Борзни розпочали з поразки від команди Прилук. Рахунок гри 1-2. Як виявилося, саме ця поразка не дозволила господарям майданчика вийти до фіналу. Впевнено вигравши дві наступні гри у команд Ніжина (2-0) та Ічні (3-1) команда стала другою в групі, і в боротьбі за третє місце зустрілася з командою Бахмача. Ця гра завершилася з рахунком 2-0 на користь бахмачан, які в підсумку і стали «бронзовими» призерами. Борзнянський «Темп-Ветеран» фінішував четвертим, покращивши свій минулорічний результат

       Головний приз змагань виборов «Ветеран» із Прилук. Прилучани у фінальному поєдинку проти суперників із Сираїв поступалися 0-1, але в самому кінці гри зуміли відновити рівновагу, а в серії пенальті і здобути перемогу. Минулорічний чемпіон «Ветеран» Сираї – другий, а чемпіоном вперше стала ветеранська команда Прилук. Треба віддати належне обом учасникам фінального поєдинку. Вони дійсно подарували вболівальникам футбольне свято.

       На параді-закритті змагань їх учасників привітали та вручили нагороди президент Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович, віце-президент Чернігівської обласної федерації футболу Анатолій Свистун, начальник відділу у справах молоді та спорту Борзнянської районної державної адміністрації Сергій Іващенко .

        Після змагань всіх його учасників було забезпечено гарячим харчуванням.

       Наводимо статистичні дані змагань:

       група №1

       1

       Ічня

       -

       Ніжин

       0-0

       2

       Борзна

       -

       Прилуки

       1-2

       3

       Ічня

       -

       Прилуки

       0-1

       4

       Ніжин

       -

       Борзна

       0-2

       5

       Ічня

       -

       Борзна

       1-3

       6

       Прилуки

       -

       Ніжин

       2-1

       група №2

       1

       Сираї

       -

       Бахмач

       3-0

       2

       Сосниця

       -

       Сираї

       0-3

       3

       Бахмач

       -

       Сосниця

       3-1

       фінальні ігри

       за ІІІ місце

       Бахмач

       -

       Борзна

       2-0

       за І місце

       Прилуки

       -

       Сираї

       1-1 пен. 3-2

       Назад       18 Серпня 2018 10:00
       17 Серпня 2018 08:00
       16 Серпня 2018 09:00
       09 Серпня 2018 10:00
       03 Серпня 2018 08:00
       23 Липня 2018 12:00