Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

08 листопада 2016

Футбол. Кубок області серед ветеранів (вік 45 р.і старше)

5 листопада 2016 року на новому штучному газоні стадіону ФК «Єдність» с. Плиски відбувся черговий розіграш Кубку Чернігівської області з футболу серед ветеранів (вік гравців 45 р. і старше). Ці змагання – спільний проект відділу у справах молоді та спорту Борзнянської районної державної адміністрації, федерації футболу Борзнянського району та Чернігівської обласної федерації футболу.

         На попередньому етапі змагань 8 команд (І група - «Темп-Ветеран» Борзна, «Ветеран» Прилуки, «Росток» Ічня, «Ветеран» Ніжин ІІ група - «Ветеран» Сираї Козелецького району, «Ветеран» Бахмач, «Ветеран» Сосниця» Ніжин) провели одноколові турніри за скороченим часом гри. Потім кращі колективи у стикових поєдинках і розіграли нагороди. 

         Футболісти Борзни розпочали з поразки від команди Прилук. Рахунок гри 1-2. Як виявилося, саме ця поразка не дозволила господарям майданчика вийти до фіналу. Впевнено вигравши дві наступні гри у команд Ніжина (2-0) та Ічні (3-1) команда стала другою в групі, і в боротьбі за третє місце зустрілася з командою Бахмача. Ця гра завершилася з рахунком 2-0 на користь бахмачан, які в підсумку і стали «бронзовими» призерами. Борзнянський «Темп-Ветеран» фінішував четвертим, покращивши свій минулорічний результат

Головний приз змагань виборов «Ветеран» із Прилук. Прилучани у фінальному поєдинку проти суперників із Сираїв поступалися 0-1, але в самому кінці гри зуміли відновити рівновагу, а в серії пенальті і здобути перемогу. Минулорічний чемпіон «Ветеран» Сираї – другий, а чемпіоном вперше стала ветеранська команда Прилук. Треба віддати належне обом учасникам фінального поєдинку. Вони дійсно подарували вболівальникам футбольне свято.

На параді-закритті змагань їх учасників привітали та вручили нагороди президент Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович, віце-президент Чернігівської обласної федерації футболу Анатолій Свистун, начальник відділу у справах молоді та спорту Борзнянської районної державної адміністрації Сергій Іващенко .

 Після змагань всіх його учасників було забезпечено гарячим харчуванням.

Наводимо статистичні дані змагань:

група №1

1

Ічня

-

Ніжин

0-0

2

Борзна

-

Прилуки

1-2

3

Ічня

-

Прилуки

0-1

4

Ніжин

-

Борзна

0-2

5

Ічня

-

Борзна

1-3

6

Прилуки

-

Ніжин

2-1

група №2

1

Сираї

-

Бахмач

3-0

2

Сосниця

-

Сираї

0-3

3

Бахмач

-

Сосниця

3-1

фінальні ігри

за ІІІ місце

Бахмач

-

Борзна

2-0

за І місце

Прилуки

-

Сираї

1-1 пен. 3-2