Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Футбол. Кубок області серед ветеранів (вік 45 р.і старше)

        5 листопада 2016 року на новому штучному газоні стадіону ФК «Єдність» с. Плиски відбувся черговий розіграш Кубку Чернігівської області з футболу серед ветеранів (вік гравців 45 р. і старше). Ці змагання – спільний проект відділу у справах молоді та спорту Борзнянської районної державної адміністрації, федерації футболу Борзнянського району та Чернігівської обласної федерації футболу.

                 На попередньому етапі змагань 8 команд (І група - «Темп-Ветеран» Борзна, «Ветеран» Прилуки, «Росток» Ічня, «Ветеран» Ніжин ІІ група - «Ветеран» Сираї Козелецького району, «Ветеран» Бахмач, «Ветеран» Сосниця» Ніжин) провели одноколові турніри за скороченим часом гри. Потім кращі колективи у стикових поєдинках і розіграли нагороди. 

                 Футболісти Борзни розпочали з поразки від команди Прилук. Рахунок гри 1-2. Як виявилося, саме ця поразка не дозволила господарям майданчика вийти до фіналу. Впевнено вигравши дві наступні гри у команд Ніжина (2-0) та Ічні (3-1) команда стала другою в групі, і в боротьбі за третє місце зустрілася з командою Бахмача. Ця гра завершилася з рахунком 2-0 на користь бахмачан, які в підсумку і стали «бронзовими» призерами. Борзнянський «Темп-Ветеран» фінішував четвертим, покращивши свій минулорічний результат

        Головний приз змагань виборов «Ветеран» із Прилук. Прилучани у фінальному поєдинку проти суперників із Сираїв поступалися 0-1, але в самому кінці гри зуміли відновити рівновагу, а в серії пенальті і здобути перемогу. Минулорічний чемпіон «Ветеран» Сираї – другий, а чемпіоном вперше стала ветеранська команда Прилук. Треба віддати належне обом учасникам фінального поєдинку. Вони дійсно подарували вболівальникам футбольне свято.

        На параді-закритті змагань їх учасників привітали та вручили нагороди президент Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович, віце-президент Чернігівської обласної федерації футболу Анатолій Свистун, начальник відділу у справах молоді та спорту Борзнянської районної державної адміністрації Сергій Іващенко .

         Після змагань всіх його учасників було забезпечено гарячим харчуванням.

        Наводимо статистичні дані змагань:

        група №1

        1

        Ічня

        -

        Ніжин

        0-0

        2

        Борзна

        -

        Прилуки

        1-2

        3

        Ічня

        -

        Прилуки

        0-1

        4

        Ніжин

        -

        Борзна

        0-2

        5

        Ічня

        -

        Борзна

        1-3

        6

        Прилуки

        -

        Ніжин

        2-1

        група №2

        1

        Сираї

        -

        Бахмач

        3-0

        2

        Сосниця

        -

        Сираї

        0-3

        3

        Бахмач

        -

        Сосниця

        3-1

        фінальні ігри

        за ІІІ місце

        Бахмач

        -

        Борзна

        2-0

        за І місце

        Прилуки

        -

        Сираї

        1-1 пен. 3-2

        Назад        29 Травня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00