Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Футбол. Обласний турнір серед ветеранів пам’яті Миколи Майби

        12 листопада 2016 року в Плисках пройшов другий обласний турнір з футболу серед ветеранів пам»яті Миколи Майби.

        Цього разу за почесний трофей боролися спортсмени-ветерани вікової категорії 50 р. і старші. Змагання пройшли у форматі 8 х 8 за коловою системою.

        Сонячна осіння погода, чудове футбольне поле, дружня братерська атмосфера між спортсменами – одним словом все це спонукало до чудового спортивного дійства. А які імена – Володимир Лобанов, Володимир Стоян, Сергій Сапронов, Олег Іващенко, Микола Кательницький, Георгій Давидов, Сергій Маценко, Віктор Харченко, Володимир Лозицький…

        Рівень змагань дуже високий. Практично – це неофіційний чемпіонат області. І дуже приємно і почесно, що наша маленька Борзна знаходиться поміж грандів – великих Ніжина, Прилук і Чернігова

                 Футболісти Борзни в стартовому поєдинку повністю переграли команду Ніжина. Рахунок гри 2- 0 говорить сам за себе. Значно складнішим виявився поєдинок з чернігівською «Десною». Гра пройшла на рівних. Суперники обмінялися забитими м»ячами ще в першому таймі. Нічийний рахунок не змінився до закінчення гри. Але потрібно відзначити, що наші мали два стопроцентні моменти на останніх хвилинах гри, але на жаль не зуміли їх реалізувати. В заключному протистоянні з командою Прилук на старті повели в рахунку наші суперники. Проте в досить складному поєдинку (мабуть найважчому на турнірі) борзнянці спочатку відновили рівновагу, а на останніх секундах гри забили і вирішальний переможний м»яч. В підсумку «Темп-Ветеран» набрав 7 очок. Такий же результат і в чернігівської «Десни», але завдяки кращим додатковим показникам головний приз (другий рік поспіль) виборола чернігівська команда. Друге місце за борзнянцями, третє – за прилучанами. Чергову славу спорту Борзнянщини принесли: Микола Помігалов, Володимир Лозицький, Василь Галаган, Віктор Лукаш, Сергій Вакуленко, Сергій Іващенко, Ігор Іващенко, Сергій Цинковський, Олег Ільченко.

        На параді-закритті змагань їх учасників привітали та вручили нагороди начальник відділу у справах молоді та спорту Борзнянської районної державної адміністрації Сергій Іващенко, помічник – консультант народного депутата України Олега Ляшка Анатолій Хавило, президент футбольного клубу «Єдність» Плиски Михайло Голиця.

         Після закінчення змагань футболісти-ветерани поспілкувалися в тісному колі та вшанували пам»ять свого товариша Миколи Васильовича Майби, якому 30 листопада виповнився б 61 рік .

        Організатори турніру та спортсмени вдячні за фінансову підтримку в проведенні заходу відділу у справах молоді та спору районної державної адміністрації, заступнику голови районної федерації футболу Анатолію Гаврильченку та помічнику-консультанту народного депутата України Олега Ляшка, депутату обласної ради Анатолію Хавилу.

        Наводимо статистичні дані змагань:

        1

        Борзна

        -

        Ніжин

        2-0

        2

        Прилуки

        -

        Чернігів

        0-1

        3

        Чернігів

        -

        Борзна

        1-1

        4

        Ніжин

        -

        Прилуки

        2-4

        5

        Прилуки

        -

        Борзна

        1-2

        6

        Чернігів

        -

        Ніжин

        4-1

         

        Команда

        І

        В

        Н

        П

        М

        О

        1

        Десна Чернігів

        3

        2

        1

        0

        6-2

        7

        2

        Темп-Ветеран Борзна

        3

        2

        1

        0

        5-2

        7

        3

        Ветеран Прилуки

        3

        1

        0

        2

        5-5

        3

        4

        Ветеран Ніжин

        3

        0

        0

        3

        3-10

        0

        Назад        29 Травня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00