Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

15 листопада 2016

Футбол. Обласний турнір серед ветеранів пам’яті Миколи Майби

12 листопада 2016 року в Плисках пройшов другий обласний турнір з футболу серед ветеранів пам»яті Миколи Майби.

Цього разу за почесний трофей боролися спортсмени-ветерани вікової категорії 50 р. і старші. Змагання пройшли у форматі 8 х 8 за коловою системою.

Сонячна осіння погода, чудове футбольне поле, дружня братерська атмосфера між спортсменами – одним словом все це спонукало до чудового спортивного дійства. А які імена – Володимир Лобанов, Володимир Стоян, Сергій Сапронов, Олег Іващенко, Микола Кательницький, Георгій Давидов, Сергій Маценко, Віктор Харченко, Володимир Лозицький…

Рівень змагань дуже високий. Практично – це неофіційний чемпіонат області. І дуже приємно і почесно, що наша маленька Борзна знаходиться поміж грандів – великих Ніжина, Прилук і Чернігова

         Футболісти Борзни в стартовому поєдинку повністю переграли команду Ніжина. Рахунок гри 2- 0 говорить сам за себе. Значно складнішим виявився поєдинок з чернігівською «Десною». Гра пройшла на рівних. Суперники обмінялися забитими м»ячами ще в першому таймі. Нічийний рахунок не змінився до закінчення гри. Але потрібно відзначити, що наші мали два стопроцентні моменти на останніх хвилинах гри, але на жаль не зуміли їх реалізувати. В заключному протистоянні з командою Прилук на старті повели в рахунку наші суперники. Проте в досить складному поєдинку (мабуть найважчому на турнірі) борзнянці спочатку відновили рівновагу, а на останніх секундах гри забили і вирішальний переможний м»яч. В підсумку «Темп-Ветеран» набрав 7 очок. Такий же результат і в чернігівської «Десни», але завдяки кращим додатковим показникам головний приз (другий рік поспіль) виборола чернігівська команда. Друге місце за борзнянцями, третє – за прилучанами. Чергову славу спорту Борзнянщини принесли: Микола Помігалов, Володимир Лозицький, Василь Галаган, Віктор Лукаш, Сергій Вакуленко, Сергій Іващенко, Ігор Іващенко, Сергій Цинковський, Олег Ільченко.

На параді-закритті змагань їх учасників привітали та вручили нагороди начальник відділу у справах молоді та спорту Борзнянської районної державної адміністрації Сергій Іващенко, помічник – консультант народного депутата України Олега Ляшка Анатолій Хавило, президент футбольного клубу «Єдність» Плиски Михайло Голиця.

 Після закінчення змагань футболісти-ветерани поспілкувалися в тісному колі та вшанували пам»ять свого товариша Миколи Васильовича Майби, якому 30 листопада виповнився б 61 рік .

Організатори турніру та спортсмени вдячні за фінансову підтримку в проведенні заходу відділу у справах молоді та спору районної державної адміністрації, заступнику голови районної федерації футболу Анатолію Гаврильченку та помічнику-консультанту народного депутата України Олега Ляшка, депутату обласної ради Анатолію Хавилу.

Наводимо статистичні дані змагань:

1

Борзна

-

Ніжин

2-0

2

Прилуки

-

Чернігів

0-1

3

Чернігів

-

Борзна

1-1

4

Ніжин

-

Прилуки

2-4

5

Прилуки

-

Борзна

1-2

6

Чернігів

-

Ніжин

4-1

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Десна Чернігів

3

2

1

0

6-2

7

2

Темп-Ветеран Борзна

3

2

1

0

5-2

7

3

Ветеран Прилуки

3

1

0

2

5-5

3

4

Ветеран Ніжин

3

0

0

3

3-10

0