Борзнянська РДА
   Анонси
        


       Назад

       Футбол. Обласний турнір серед ветеранів пам’яті Миколи Майби

       12 листопада 2016 року в Плисках пройшов другий обласний турнір з футболу серед ветеранів пам»яті Миколи Майби.

       Цього разу за почесний трофей боролися спортсмени-ветерани вікової категорії 50 р. і старші. Змагання пройшли у форматі 8 х 8 за коловою системою.

       Сонячна осіння погода, чудове футбольне поле, дружня братерська атмосфера між спортсменами – одним словом все це спонукало до чудового спортивного дійства. А які імена – Володимир Лобанов, Володимир Стоян, Сергій Сапронов, Олег Іващенко, Микола Кательницький, Георгій Давидов, Сергій Маценко, Віктор Харченко, Володимир Лозицький…

       Рівень змагань дуже високий. Практично – це неофіційний чемпіонат області. І дуже приємно і почесно, що наша маленька Борзна знаходиться поміж грандів – великих Ніжина, Прилук і Чернігова

                Футболісти Борзни в стартовому поєдинку повністю переграли команду Ніжина. Рахунок гри 2- 0 говорить сам за себе. Значно складнішим виявився поєдинок з чернігівською «Десною». Гра пройшла на рівних. Суперники обмінялися забитими м»ячами ще в першому таймі. Нічийний рахунок не змінився до закінчення гри. Але потрібно відзначити, що наші мали два стопроцентні моменти на останніх хвилинах гри, але на жаль не зуміли їх реалізувати. В заключному протистоянні з командою Прилук на старті повели в рахунку наші суперники. Проте в досить складному поєдинку (мабуть найважчому на турнірі) борзнянці спочатку відновили рівновагу, а на останніх секундах гри забили і вирішальний переможний м»яч. В підсумку «Темп-Ветеран» набрав 7 очок. Такий же результат і в чернігівської «Десни», але завдяки кращим додатковим показникам головний приз (другий рік поспіль) виборола чернігівська команда. Друге місце за борзнянцями, третє – за прилучанами. Чергову славу спорту Борзнянщини принесли: Микола Помігалов, Володимир Лозицький, Василь Галаган, Віктор Лукаш, Сергій Вакуленко, Сергій Іващенко, Ігор Іващенко, Сергій Цинковський, Олег Ільченко.

       На параді-закритті змагань їх учасників привітали та вручили нагороди начальник відділу у справах молоді та спорту Борзнянської районної державної адміністрації Сергій Іващенко, помічник – консультант народного депутата України Олега Ляшка Анатолій Хавило, президент футбольного клубу «Єдність» Плиски Михайло Голиця.

        Після закінчення змагань футболісти-ветерани поспілкувалися в тісному колі та вшанували пам»ять свого товариша Миколи Васильовича Майби, якому 30 листопада виповнився б 61 рік .

       Організатори турніру та спортсмени вдячні за фінансову підтримку в проведенні заходу відділу у справах молоді та спору районної державної адміністрації, заступнику голови районної федерації футболу Анатолію Гаврильченку та помічнику-консультанту народного депутата України Олега Ляшка, депутату обласної ради Анатолію Хавилу.

       Наводимо статистичні дані змагань:

       1

       Борзна

       -

       Ніжин

       2-0

       2

       Прилуки

       -

       Чернігів

       0-1

       3

       Чернігів

       -

       Борзна

       1-1

       4

       Ніжин

       -

       Прилуки

       2-4

       5

       Прилуки

       -

       Борзна

       1-2

       6

       Чернігів

       -

       Ніжин

       4-1

        

       Команда

       І

       В

       Н

       П

       М

       О

       1

       Десна Чернігів

       3

       2

       1

       0

       6-2

       7

       2

       Темп-Ветеран Борзна

       3

       2

       1

       0

       5-2

       7

       3

       Ветеран Прилуки

       3

       1

       0

       2

       5-5

       3

       4

       Ветеран Ніжин

       3

       0

       0

       3

       3-10

       0

       Назад       18 Серпня 2018 10:00
       17 Серпня 2018 08:00
       16 Серпня 2018 09:00
       09 Серпня 2018 10:00
       03 Серпня 2018 08:00
       23 Липня 2018 12:00