Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

23 листопада 2016

Олександру Міняйлу – 60

17 листопада 2016 року, ветерани спорту зібралися в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи, щоб привітати з ювілеєм свого товариша Олександра Міняйла, який він відзначив напередодні. Так, відомому на Борзнянщині спортивному фахівцю – 60.

Все життя Олександра Вікторовича пов»язане з футболом. Спочатку – це збірна Борзнянської ЗОШ №2. Хочемо нагадати вболівальникам, що в той час шкільні змагання були дуже серйозного рівня. Потім кілька міських команд, а вже після служби в армії Олександра запрошують в «Темп», той самий «Темп», про який мріяли всі молоді футболісти, але не кожен міг туди потрапити. Поступово спортсмен , виступаючи на позиції нападаючого, або крайнього «хава», став одним із лідерів команди. В спортивній кар»єрі Олександра були і чемпіонські звання, і перемоги в різноманітних турнірах, багато яскравих епізодів і на обласній арені. Звичайно ж, були і прикрі поразки. Олександр Міняйло мав надпотужний удар. Вболівальники зі стажем пам»ятають, мабуть, найкращий гол цього форварда за всю його кар»єру – невідпорним ударом в «дев»ятку» метрів із сорока у ворота ніжинського «Автомобіліста». А це було більше тридцяти років тому.

Ще для Олександра була характерна звичайна відданість футбольній справі. Без поважної причини – жодної пропущеної гри. Та тоді, мабуть, такими були всі його товариші по команді. 10 років провів Олександр Міняйло граючи за «Темп», грав би ще, але – травма, і все. У 1987 році прийшлося припинити активні виступи у футболі. Проте вже зовсім скоро Олександр Вікторович проявив себе як організатор, взявши безпосередню участь у створенні досвідченого і амбіційного «Пайовика». Ця команда протрималася майже 10 років, ставши у 1993- чемпіоном.

Далі Олександр Вікторович знайшов себе у суддівстві. Багато років вважався кращим футбольним арбітром, обслуговував усі «найгарячіші» футбольні поєдинки. Багато років очолював районну колегію суддів, передаючи свій досвід молодшим арбітрам. Судив би ще і зараз – та, на жаль, вже не дає здоров»я. Проте у своє 60-річчя він не міг не взяти свисток і не вивести команди на поле. Думаєте, були «піддавки»? Як-би не так! У гравців «Темпу» восьмидесятих зовсім інша психологія і виставочні «договорняки» тут не проходять. Безкомпромісний поєдинок завершився з рахунком 5-3 на користь «зелених». А Олександр Міняйло, як і завжди, був на висоті, чудово справившись з роботою арбітра.

Олександр Вікторович відзначався непоступливістю на футбольному полі, завжди був взірцем для молоді, все своє життя був відданий футболу і зараз пишається своїми друзями, яких дав йому спорт.

Після закінчення поєдинку ювіляра привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Борзнянської районної державної адміністрації Сергій Іващенко, голова районної федерації футболу Володимир Лозицький та голова РО ФСТ «Колос» Василь Галаган. За особистий вагомий внесок у справу розвитку фізичної культури і спорту на Борзнянщині вони вручили Олександру Міняйлу почесну грамоту та пам»ятний кубок. Привітав ювіляра і депутат міської ради, його побратим на футбольному полі Ігор Іващенко, який за дорученням міського голови вручив ювіляру почесну грамоту.