Борзнянська РДА
      Анонси















               


              Назад

              Спортивне свято – 2016

                       Як і завжди в кінці календарного року вся спортивна громадськість Борзнянщини збирається на традиційне спортивне свято, щоб підвести підсумки року і нагородити кращих спортсменів, тренерів, фізкультурних активістів, ветеранів спорту, кращі колективи фізичної культури і команди. Саме такий захід відбувся 8 грудня 2016 року в приміщенні кінотеатру «Промінь» вже двадцять третій рік поспіль. Фізкультурний актив району , численних шанувальників спорту вітали заступник керівника апарату районної державної адміністрації Марія Рогова, голова районної ради Віктор Горбащенко, міський голова Анатолій Койда, помічник-консультант народного депутата України Олега Ляшка, депутат обласної ради Анатолій Хавило, помічник-консультант народного депутата України Валерія Давиденка Микола Торбєєв, начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Іващенко.

               Протягом двох годин на сцену почергово виходили кращі із кращих в різних спортивних номінаціях, яких тепло вітав переповнений зал. Медалі, грамоти, кубки, призи і безліч теплих слів - привітань на адресу спортсменів пролунало в цей день. Після такого свята аматори спорту отримали величезний заряд позитивної енергії для здобуття нових спортивних перемог, а вболівальники ще раз переконалися, що на них чекатиме ще не одне красиве спортивне видовище.

                       Окрасою свята стали пісні у виконанні Олени Майданюк, Вікторії Макаренко та Романа Кизюна.

                       Нагороди в цей день отримали:

                       Почесну грамоту районної державної адміністрації:

                       Соловар М.М. – директор ФГ «Мрія-С» с. Мала Загорівка, член виконкому Борзнянської районної федерації футболу;

                       Романенко О.О. – директор Борзнянської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

                       Марія Рогова також подарувала ветеранській футбольній команді «Темп-Ветеран» вікової категорії 50 р. і ст. спортивну форму та футбольний м»яч.

              Почесну грамоту районної ради:

                       Клюзко В.І. – ветеран спорту, вчитель фізичного виховання Прохорської ЗОШ;

                       Блоха Юрій Анатолійович – директор обласного історико - меморіального музею – заповідника П.Куліша «Ганнина Пустинь» , депутат районної ради.

                       Віктор Горбащенко подарував учням Борзнянської районної дитячо-юнацької спортивної школи волейбольний м»яч.

                       Почесну грамоту міської ради:

                       Котенко Р. – член збірної Борзнянського району з гирьового спорту;

                       Гриненко В. – член збірної Борзнянського району з волейболу.

                       Негрій С. – представник колективу фізкультури с. Кинашівки

                       Анатолій Койда подарував учням Борзнянської районної дитячо-юнацької спортивної школи баскетбольний м»яч.

              Грамоти та пам»ятні медалі відділу у справах молоді та спорту:

                       Лазоренко С.О. – ветеран спорту, спортивний організатор с. Хороше Озеро;

                       Федорченко А.В. – директор Великозагорівської ЗОШ, ветеран спорту;

                       Марченко Анатолій – ветеран спорту, спортивний організатор с. Омбиш;

                       Шалапуда П.Д. - член виконкому ФФБР, футбольний арбітр, ветеран спорту с. Велика Доч;

                       Тисік О.В. – голова районної федерації волейболу;

              Сергій Іващенко подарував учням Борзнянської районної дитячо-юнацької спортивної школи футзальний м»яч та баскетбольний м»яч команді «Олімп» Ядути

              Подяки Чернігівської обласної федерації футболу:

                       Міняйло О.В. м. Борзна

                       Большак А.М. с. Смоляж

                       Кордюк О.Ю. м. Борзна

              Подяку Борзнянської районної федерації футболу:

                       Глушко В.І. – приватний підприємець, м. Київ

              Заступник голови районної федерації футболу Анатолій Гаврильченко вручив футбольні м»ячі командам: «Зміна» Борзна, «Олімпія» Оленівка, «Нептун» Адамівка.

              Грамоти та пам»ятні медалі від районного осередку НОК України:

                       Радченко В.І. – вчитель Борзнянської ЗОШ-інтернат

                       Романенко Р.О. – тренер з легкої атлетики ДЮСШ

                       Грамоти, кубки та пам»ятні медалі від РО ФСТ «Колос» :

                       Петровець С. – капітан футбольної команди «Зірка» Носелівка

                       Гришковець С.П. – ветеран спорту, фізкультурний організатор с.Сиволож

                       Радченко І.М. – директор ЦКДМ с. Кинашівки

                       Соловар М.М. – ветеран спорту, начальник футбольної команди «Зоря» Мала Загорівка

                       Головань Д.В. – член збірної району з перетягування канату.

                       Волейбольна збірна команда Борзнянського району – «бронзовий» призер сільських спортивних ігор Чернігівщини та «срібний» призер чемпіонату Чернігівської області серед команд вищої ліги.

                       Збірна команда Борзнянського району з настільного тенісу – «срібний» призер сільських спортивних ігор Чернігівщини

                       Збірна району з перетягування канату - «бронзовий» призер сільських спортивних ігор Чернігівщини

                       Грамоти та пам»ятні медалі від районної ради ветеранів фізичної культури і спорту:

                       Нагорний М.М. – с. Петрівка

                       Прокопчук В.Ю. – с. Кинашівка

                       Анатолій Хавило вручив волейбольній команді «Явір»Борзна ігрову спортивну форму .

              Пам»ятні медалі від відділу у справах молоді та спорту отримали кращі вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, студенти держсільгосптехнікуму та члени збірної району – «срібні» призери обласного військово-патріотичного заходу «Я-патріот !»

              Дипломи райкому профспілки працівників освіти та відділу освіти райдержадміністрації отримали кращі спортсмени-педагоги району:

                       Кондращенко Олександра   Борзна

                       Куранда Олександр              Комарівка

                       Хоменко Анатолій                Мала Загорівка

                       Ярмоленко Роман                 Степанівка

                       Радченко Віктор                   Борзна

              Краща спортивна сім»я Борзнянщини – сім»я Нерослик (с.Берестовець).

                       Микола Торбєєв вручив кращій спортивній сім»ї району грошову винагороду

              Спортивні ігри Борзнянщини

              серед КФК міста

              1 місце – КФК працівників районних державних установ

              2 місце – КФК ДП «Борзнянське лісове господарство»

              3 місце – КФК держсільгосптехнікуму

              серед ЗОШ І-ІІ ст.

              1 місце – Степанівська ЗОШ

              2 місце – Малозагорівська ЗОШ

              3 місце – Сидорівська ЗОШ

              серед ЗОШ І-ІІІ ст.

                                 І група

              1 місце – Борзнянська ЗОШ

              2 місце – Гімназія ім. П.Куліша

              3 місце – Шаповалівська ЗОШ

                                 ІІ група

              1 місце – Великозагорівська ЗОШ

              2 місце – Прохорська ЗОШ

              3 місце – Берестовецька ЗОШ

              серед сільських КФК

              1 місце – Кинашівка

              2 місце – Носелівка

              3 місце – Сиволож

              Краще спортивне село

              с.Носелівка

              Волейболіст Борзнянщини

              • Барабаш Михайло (Кинашівка)
              • Ткаченко Євген (Іванівка)
              • Кеда Максим (Іванівка)

              Кращі спортсмени Борзнянщини з інтелектуальних видів спорту

              •  Федорченко Владислав (Велика Загорівка). Шашки
              •  Петренко Андрій (Борзна). Шахи
              •  Кравченко Михайло (Велика Доч). Шахи

              Кращі легкоатлети Борзнянщини

              •  Пустовіт Андрій (Шаповалівка)
              •  Ковальчук Вадим (Головеньки)
              •  Шугалій Володимир (Головеньки)

              Кращі спортсмени Борзнянщини із силових видів спорту

              •  Бикус В»ячеслав (Борзна)
              •  Сергієнко Дмитро (Борзна)
              •  Косенко Олексій (Борзна)

              Кращі спортсмени Борзнянщини із зимових видів спорту

              •  Ліпов Сергій (Борзна)
              •  Вакуленко Сергій (Борзна)
              • Кутер Віктор (Борзна)

              Баскетболіст Борзнянщини

              • Горбащенко Владислав (Борзна)
              • Набок Ігор (Ядути)

              Кордюк Олег - кращий тренер Борзнянщини

              Мусіяко Іван – кращий спортсмен Борзнянщини

              «Темп-Ветеран» Борзна – краща спортивна команда Борзнянщини

              Дипломи, кубки та медалі у своїх номінаціях також отримали:

              «Фортуна» Комарівка – чемпіон району з футболу (вища ліга)

              «Зоря» Мала Загорівка – за зайняте 2 місце в чемпіонаті району з футболу

              «Зірка» Носелівка – за зайняте 3 місце в чемпіонаті району з футболу

              «Фортуна-2» Комарівка – переможець першості району з футболу (1 ліга)

              ФК «Петрівка – за зайняте 2 місце в першості району з футболу

              «Легіон » Факел - за зайняте 3 місце в першості району з футболу

              «Факел» Борзна – чемпіон відкритої першості м.Борзни з футболу

              «Іскра» Кинашівка – за зайняте 2 місце у відкритій першості м.Борзни з футболу

              «Юність» Борзна – за зайняте 3 місце у відкритій першості м.Борзни з футболу

              Алаєв Сергій (Фортуна) – кращий футбольний бомбардир (вища ліга)

              Мацько Андрій (Плиски) – кращий футбольний бомбардир (перша ліга)

              Кращий футболіст

              1 місце – Менщик Володимир (Фортуна)

              2 місце – Кордюк Євген (Фортуна)

              3 місце – Чичкан Сергій (Юність)

              Кращий футболіст-легіонер

              1 місце – Бабор Олександр (Фортуна)

              Кращий футбольний арбітр

              1 місце – Кордюк Олег                  Борзна

              2 місце – Паляничка Олег    Борзна

              3 місце – Іващенко Сергій    Борзна

              Кращий футбольний воротар

              1 місце – Катинов Євген (Зоря)

              2 місце – Зорька Костянтин (Юність)

              3 місце – Шут Віктор (Нептун)

              Номінація «Непоступливий господар»- «Фортуна» Комарівка

              Номінація «Агресивний гість» -«Фортуна» Комарівка

              Номінація «Гроза авторитетів» - «Юність» Борзна

              Номінація «Чесна гра» - «Зоря» Мала Загорівка

              Номінація «Разом з командою» - «Фортуна» Комарівка

              Повні статистичні дані за підсумками футбольного сезону 2016 року незабаром будуть розміщені у розділі «Футбол. Змагання, турніри»

              Назад



              25 Листопада 2017 10:00
              24 Листопада 2017 16:00
              21 Листопада 2017 10:00
              17 Листопада 2017 08:00