back

20 грудня 2016

Міні-футбол. Першість району серед ветеранів пам’яті Миколи Бакуна

17 грудня в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи відбулася п’ята першість Борзнянського району з міні-футболу серед ветеранів (вік 35 р. і ст.) пам»яті багаторічного голови районної федерації футболу Миколи Івановича Бакуна.

Планувалася участь у змаганнях шести колективів, але вже в день змагань від участі в турнірі відмовилася носелівська «Зірка». Звичайно це неприємний момент, проте змагання від цього не втратили загальної видовищності. 5 колективів по коловій системі (2 тайми по 10 хвилин) провели 10 поєдинків.

Звання чемпіона виборов сиволозький «Агротрейд». Підсилена кількома київськими гравцями, ця команда діяла потужно, грала в технічний і комбінаційний футбол. Перевага над суперниками була відчутною, тому головний приз і відбув до Сиволожі. У складі команди чемпіонське звання вибороли: Володимир Абрамов, Євген Катинов, Олександр Гринь, Валерій Бойко, Олег Сокирка, Павло Сліпко.

Борзнянський «Факел» виборов «срібло», а тандем із Петрівки і Великої Загорівки – «бронзу».

На урочистому закритті змагань учасники турніру вшанували пам»ять Миколи Бакуна хвилиною мовчання. А потім переможці і призери змагань отримали нагороди від відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації, які вручили начальник відділу Сергій Іващенко, голова районної федерації футболу Володимир Лозицький та головний суддя змагань Володимир Ткаченко.