Борзнянська РДА
   Анонси

       Назад

       Обговорили питання молодіжної та сімейної політики

       24 лютого в.о. голови районної державної адміністрації Віктор Бондаренко провів спільне засідання Координаційної ради з молодіжної політики та Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

       Присутні члени рад та запрошені заслухали інформацію щодо проведення в районі регіональної інформаційно-просвітницької акції «Жінки, знайте свої права», про надання безоплатної правової допомоги сім’ям та молоді спеціалістами Борзнянського бюро правової допомоги.

       Активно обговорили питання створення при райдержадміністрації молодіжної ради як дієвого консультативно-дорадчого органу, який покликаний залучати активну молодь до обговорення та напрацювання свого бачення стратегічних рішень, завдань, заходів у молодіжній політиці та донесення їх до влади. У дорученні голови обласної державної адміністрації передбачається створення молодіжної ради до 5 квітня цього року, тому на засіданні Координаційної ради прийнято рішення інформувати про це молодь району та здійснювати підбір молодих активістів для участі в роботі молодіжної ради.

       За інформацією відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації

       Назад       30 Березня 2017 16:00
       29 Березня 2017 12:00
       29 Березня 2017 11:00
       29 Березня 2017 10:00