Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Валерій Куліч представив новопризначеного керівника Борзнянщини

        Сьогодні голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч урочисто представив нового голову Борзнянської райдержадміністрації. Її керівником з 27 лютого стала Віра Проскура.

        Губернатор області зачитав розпорядження Президента України про призначення на посаду Віри Проскури та вручив посвідчення, підписане Президентом. У вітальному слові він зазначив, що основним завданням як місцевої, так і обласної влади залишається праця на благо жителів Чернігівщини. Валерій Куліч побажав новому голові натхнення й успіхів у роботі.

        Окрім того голова обласної державної адміністрації у своєму виступі коротко охарактеризував здобутки району та проблемні питання у галузі соціальної економічного розвитку, аграрному секторі. А також зосередив увагу на ключових аспектах проходження реформ, зокрема об’єднанні територіальних громад, створенні госпітальних округів та визначенні опорних навчальних закладів.

        Вітальним словом до новопризначеного керівника звернулися голова районної ради Віктор Горбащенко та депутат обласної ради Анатолій Хавило, які висловили надію на подальшу плідну співпрацю та побажали новому очільнику району успіхів у всіх справах і починаннях заради благополуччя Борзнянського району.

        Віра Проскура подякувала за кредит довіри та запевнила, що спрямує всі зусилля на розвитку району. «Держава починається з кожного з нас, а тому, як ми будемо працювати – таку державу і будемо мати», – сказала вона.

        В урочистих зборах узяв участь увесь актив району: обласні та районні депутати, міський та сільські голови, керівники установ та організацій, сільськогосподарських підприємств, навчальних закладів району та представники громадськості.

        Борзнянська районна державна адміністрація більше року працювала без керівника. Увесь цей час його обов`язки виконував перший заступник голови РДА Віктор Бондаренко. Призначення Віри Проскури стало першим в області призначенням переможця відкритого конкурсу на зайняття вакантної посади голови райдержадміністрації.

        Довідково:

        Проскура Віра Андріївна народилася 05 серпня 1963 року в м. Борзні. У 1986 році закінчила Харківський інститут механізації і електрифікації сільського господарства.

        З серпня 1986 по квітень 1996 року працювала старшим інженером-кошторисником ВКБ м. Борзна.

        З квітня 1996 року вступила на державну службу в Борзнянську районну державну адміністрацію, де працювала на посадах спеціаліста І категорії служби у справах неповнолітніх райдержадміністрації, спеціаліста І категорії юридичного відділу райдержадміністрації, завідуючої відділом з охорони праці райдержадміністрації, головного спеціаліста управління праці та соціального захисту населення, завідуючої відділом праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

        У вересні 2005 року призначена на посаду начальника загального відділу апарату райдержадміністрації.

        Із серпня 2010 по лютий 2014 року обіймала посаду заступника голови райдержадміністрації.

        До призначення на посаду голови районної державної адміністрації працювала начальником відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

        Назад        29 Травня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00