Борзнянська РДА
   Анонси
         


        Назад

        Розпочато роботу Міжвідомчої комісії з організації оздоровлення та відпочинку дітей

        У цьому році Міжвідомча комісія з організації оздоровлення та відпочинку дітей розпочала свою роботу раніше, ніж завжди – 24 лютого під головуванням в.о. голови районної державної адміністрації Віктора Бондаренка відбулось її перше засідання.

        На порядок денний виносилось одне, але комплексне питання – виконання доручення заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації за результатами Всеукраїнської наради з питань підведення підсумків кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році. У цьому дорученні особлива увага приділяється:

        - здійсненню моніторингу щодо дотримання закладами оздоровлення та відпочинку області державного соціального стандарту;

        - активізації роботи з національно-патріотичного виховання та створення відпочинкових наметових таборів даного спрямування;

        - вжиття вичерпних заходів щодо оновлення та змістовного наповнення планів виховної роботи закладів оздоровлення та відпочинку;

        - організації та проведенню потужної інформаційної кампанії щодо послуг дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області.

        Начальник відділу освіти Лідія Ярошенко поінформувала присутніх про проведену в районі роботу щодо виконання даного доручення, виявлені недоліки та заплановані заходи щодо їх усунення. Також обговорили питання збільшення суми батьківської доплати у пришкільних таборах та ДПЗОВ «Десна» у зв’язку з підвищенням цін на продукти харчування.

        За результатами наради прийняті виважені рішення на намічені плани підготовки та проведення оздоровчої кампанії 2017 року на належному рівні.

        За інформацією відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації

        Назад        21 Червня 2018 10:00
        16 Червня 2018 07:00
        15 Червня 2018 13:00
        15 Червня 2018 08:00
        14 Червня 2018 10:00
        12 Червня 2018 14:30
        12 Червня 2018 11:00