Борзнянська РДА
  Анонси

      Назад

      Розпочато роботу Міжвідомчої комісії з організації оздоровлення та відпочинку дітей

      У цьому році Міжвідомча комісія з організації оздоровлення та відпочинку дітей розпочала свою роботу раніше, ніж завжди – 24 лютого під головуванням в.о. голови районної державної адміністрації Віктора Бондаренка відбулось її перше засідання.

      На порядок денний виносилось одне, але комплексне питання – виконання доручення заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації за результатами Всеукраїнської наради з питань підведення підсумків кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році. У цьому дорученні особлива увага приділяється:

      - здійсненню моніторингу щодо дотримання закладами оздоровлення та відпочинку області державного соціального стандарту;

      - активізації роботи з національно-патріотичного виховання та створення відпочинкових наметових таборів даного спрямування;

      - вжиття вичерпних заходів щодо оновлення та змістовного наповнення планів виховної роботи закладів оздоровлення та відпочинку;

      - організації та проведенню потужної інформаційної кампанії щодо послуг дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області.

      Начальник відділу освіти Лідія Ярошенко поінформувала присутніх про проведену в районі роботу щодо виконання даного доручення, виявлені недоліки та заплановані заходи щодо їх усунення. Також обговорили питання збільшення суми батьківської доплати у пришкільних таборах та ДПЗОВ «Десна» у зв’язку з підвищенням цін на продукти харчування.

      За результатами наради прийняті виважені рішення на намічені плани підготовки та проведення оздоровчої кампанії 2017 року на належному рівні.

      За інформацією відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації

      Назад      27 Червня 2017 10:00
      26 Червня 2017 12:00