Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Відбувся Молодіжний форум «Єдність молоді – єдність країни»

        28 лютого 2017 року Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з молодіжними громадськими організаціями та активною молоддю області в Чернігівському кіно-культурному мистецькому центрі національно-патріотичного виховання дітей та молоді провів Молодіжний форум «Єдність молоді – єдність країни», який зібрав більше 80 осіб. Від Борзнянського району участь у форумі взяла Наталія Хавило, секретар міської ради, активна молода людина.

        Під час заходу учасники поспілкувалися у японському арт-форматі коротких презентацій та обговорень головних ідей Печа-куча, поділились власними поглядами, ідеями, проведеними заходами в області на загальну тему: «Молодь про головне у молодіжній політиці».

        Шляхом голосування активна молодь прийняла рішення про необхідність об’єднання через створення Молодіжної ради. Створена ініціативна група молоді визначить формат та спосіб формування Молодіжної ради для подальшої плідної роботи у сфері реалізації молодіжної політики.

        Також в рамках форуму учасники разом із заступником голови – керівником апарату Наталією Романовою та директором Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніною Лемеш долучились до вручення Чернігівській обласній дитячій лікарні необхідного медичного обладнання, придбаного за рахунок коштів, зібраних волонтерами області в рамках благодійної акції «Серце до серця».

        Зокрема лікарні передано Пульсоксиметр/монітор G1B, два Перфузора Компакт, шприцевий інфузирійний насос та 35 штук шприців Перфузор 50 мл. з голкою для забору медикаментів. Це обладнання забезпечує надточне дозування лікарських препаратів немовлятам. Все передане обладнання використовуватиметься пацієнтами безкоштовно.

        Загалом до ХІ Акції було залучено близько 300 волонтерів з 19 районів області та зібрана сума 69 929,95 грн. Найактивнішими виявилися:

        Борзнянський район – 5000,00 грн.,

        Бахмачський район – 4654,60 грн.

        ,

        Ічнянський район– 3420,00 грн.

        Наступна ХІІ Всеукраїнська акція розпочнеться 9 березня та триватиме до 9 квітня 2017 року. Мета акції – допомога дітям з вадами зору та вирішення проблем забезпечення обладнанням офтальмологічних відділень дитячих лікарень України.

        За інформацією відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації

        Назад        29 Травня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00