Борзнянська РДА
  Анонси

      Назад

      Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

      З метою сприяння забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток сьогодні в райдержадміністрації відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей, яке провела голова райдержадміністрації Віра Проскура.

      На розгляд комісії було винесено 3 питання, зокрема, про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав матері відносно неповнолітньої дитини та про розгляд матеріалів по сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах та є ризик відібрання дітей.

      Всі питання порядку денного були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання по всіх питаннях комісією прийняті компетентні та виважені рішення.

      Назад      20 Липня 2017 10:00
      18 Липня 2017 12:00
      14 Липня 2017 09:00

      Як Ви вважаєте, який з-поміж запропонованих пам'ятників повинен бути встановлений на місці знесеного пам'ятника біля будівлі районної державної адміністрації? Інші пропозиції надсилайте за адресою: "borzna_inf@meta.ua"