Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Привітали жінок

        Уже стало доброю традицією в нашому районі у перші весняні дні вшановувати представниць кращої половини людства. Так, 6 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня в районному будинку культури відбувся святковий концерт для жінок району.

        З найтеплішими словами привітань та вдячністю за щоденну працю, материнську любов, активну життєву позицію до жіноцтва району звернулася голова районної державної адміністрації Віра Проскура.

        Окрему подяку керівник району висловила матерям та дружинам військовослужбовців, що сьогодні захищають незалежність нашої держави у зоні АТО.

        «Дякую вам, що підтримуєте своїх татусів, чоловіків і синів! Ваша похвала, ваше захоплення їхньою стійкістю допомагають їм у цей складний час відчувати себе справжніми героями і патріотами, якими вони і є насправді», - наголосила Віра Проскура.

        Також голова районної державної адміністрації вручила кращим представницям трудових колективів району почесні грамоти.

        Приєдналися до привітань і міський голова Анатолій Койда та представник народного депутата Валерія Давиденка Микола Галепа.

        Жінкам побажали міцного здоров’я і благополуччя, великого особистого щастя, уваги й любові рідних і близьких людей.

        Після закінчення офіційної частини присутні мали змогу насолодитися чудовим концертом, участь у якому взяли художні колективи, а також сольні виконавці з Борзнянщини.

        Назад        26 Квітня 2018 09:45
        25 Квітня 2018 10:00
        23 Квітня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00