Борзнянська РДА
   Анонси

       Назад

       Привітали землевпорядників з професійним святом

       10 березня на урочистих зборах з нагоди професійного свята, яке традиційно відзначається в другу суботу березня, землевпорядників району привітали голова районної державної адміністрації Віра Проскура та заступник голови районної ради Андрій Козішкурт.

       У своєму виступі Віра Проскура зазначила, що земля – наше основне національне багатство, яке перебуває під особливою охороною держави.

       «На сьогодні в районі працює 20 землевпорядників, 5 працівників відділу Держгеокадастру та 1 працівник відділу з використання та охорони земель. Це команда не просто компетентних фахівців, а мужні, сильні, сміливі люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця», - наголосила голова райдержадміністрації.

       Окрім того грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено Сергія Рогового - головного спеціаліста та Наталію Бондаренко – державного кадастрового реєстратора відділу у Борзнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

       Керівники району подякували землевпорядникам Борзнянщини за те, що вони завжди стоять на варті інтересів держави і людини та дбайливо ставляться до рідної землі.

       Назад       30 Березня 2017 16:00
       29 Березня 2017 12:00
       29 Березня 2017 11:00
       29 Березня 2017 10:00