Борзнянська РДА
  Анонси

      Назад

      Привітали землевпорядників з професійним святом

      10 березня на урочистих зборах з нагоди професійного свята, яке традиційно відзначається в другу суботу березня, землевпорядників району привітали голова районної державної адміністрації Віра Проскура та заступник голови районної ради Андрій Козішкурт.

      У своєму виступі Віра Проскура зазначила, що земля – наше основне національне багатство, яке перебуває під особливою охороною держави.

      «На сьогодні в районі працює 20 землевпорядників, 5 працівників відділу Держгеокадастру та 1 працівник відділу з використання та охорони земель. Це команда не просто компетентних фахівців, а мужні, сильні, сміливі люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця», - наголосила голова райдержадміністрації.

      Окрім того грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено Сергія Рогового - головного спеціаліста та Наталію Бондаренко – державного кадастрового реєстратора відділу у Борзнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

      Керівники району подякували землевпорядникам Борзнянщини за те, що вони завжди стоять на варті інтересів держави і людини та дбайливо ставляться до рідної землі.

      Назад      27 Червня 2017 10:00
      26 Червня 2017 12:00